Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • SPAM TEMAT !!

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    SPAM TEMAT !!

    Postprzez jacekfx@o2.pl » 6 Lipiec 2014, o 17:06

    kto wygra mundial? bo nie wiem jak obstawiać
    jacekfx@o2.pl
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 3 Lipiec 2014, o 22:45

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    SPAM TEMAT !!

    Postprzez Digi » 5 Sierpień 2014, o 21:01

    no i Niemcy wygrały

    _______
    Stylowe buty męskie tommy hilfiger
    Digi
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 5 Sierpień 2014, o 21:01
    Data urodzenia: 24- 8- 0

    SPAM TEMAT !!

    Postprzez JarekSm » 1 Wrzesień 2014, o 08:20

    czy korzystał ktos z usług Notariusz Ochota? :)
    JarekSm
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 31 Lipiec 2014, o 12:12

    SPAM TEMAT !!

    Postprzez Seke » 3 Wrzesień 2014, o 09:37

    co tam u was ciekawego słychać? Macie wakacje, czy już powróciliście do szkoły? Opowiadajcie coś bo jakieś nudy:P Mam pytanie nie wiecie, gdzie mógłbym znaleźć jakiś tani nocleg w gliwicach? Proszę o informację
    Seke
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 3 Wrzesień 2014, o 09:35

    SPAM TEMAT !!

    Postprzez Wikt » 5 Wrzesień 2014, o 14:05

    Mam do was pytanie, organizuję koleżance wieczór panieński, nie wiem zastanawiać się czy nie zamówić striptizer opinie. Myślicie, że koleżanka będzie zadowolona?
    Wikt
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 5 Wrzesień 2014, o 14:03

    SPAM TEMAT !!

    Postprzez Dajana » 12 Wrzesień 2014, o 15:38

    słuchajcie ja pilnie potrzebuję pomocy, wiecie jaki jest dobry dentysta katowice opinie? potrzebuję pilnie namiarów na kogoś zaufanego
    Dajana
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 12 Wrzesień 2014, o 15:37

    SPAM TEMAT !!

    Postprzez Wero » 17 Wrzesień 2014, o 09:41

    a ja się muszę wam pochwalić zapisałem się na studia niestacjonarne na kierunek informatyka, już za tydzień zaczynam zajęcia, mam nadzieję, ze będzie fajnie, że ludzie będą ok
    Wero
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 17 Wrzesień 2014, o 09:40

    Re: SPAM TEMAT !!

    Postprzez Kopi » 17 Wrzesień 2014, o 18:33

    ja też zaczynam studia, ale jutro jadę oglądać busy kraków, zamierzam zakupić jakiś bus i założyć swoją własną działalność:)
    Kopi
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 21 Sierpień 2014, o 13:14

    Re: SPAM TEMAT !!

    Postprzez Opol » 19 Wrzesień 2014, o 11:17

    widzę że u was też się dzieje ja zapisałem się na jazdy doszkalające warszawa cena i mam nadzieję zdać w końcu prawo jazdy i kupić sobie wymarzone auto!
    Opol
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 29 Sierpień 2014, o 13:45

    Re: SPAM TEMAT !!

    Postprzez Bako » 19 Wrzesień 2014, o 17:44

    mi też by się przydały jazdy doszkalające, wczoraj miałem kolizje, auto w ciężkim stanie, ale zaprowadziłem do serwis audi warszawa i mam nadzieję, że jakoś mi naprawią to auto
    Bako
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 19 Wrzesień 2014, o 17:42

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron