Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • SPAM TEMAT !!

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: SPAM TEMAT !!

    Postprzez Andrea » 21 Wrzesień 2014, o 19:03

    ja też miałam stłuczkę, po której czeka mnie wizyta u stomatolog warszawa, ponieważ chyba naruszyłam sobie mocno kilka ząbków:(
    Andrea
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 21 Wrzesień 2014, o 19:02

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: SPAM TEMAT !!

    Postprzez Lovo » 10 Październik 2014, o 19:41

    To mieliście fajny dzień, a ja dzisiaj cały dzień zajęłam się organizacją urodzin mojej siostry, jeszcze planuję zatrudnić firmę sprzątającą z tej strony www.purezza.pl , bo ja nie będę miała siły na sprzątanie
    Lovo
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 10 Październik 2014, o 19:38

    Re: SPAM TEMAT !!

    Postprzez lidke » 23 Październik 2014, o 06:48

    Dajana napisał:słuchajcie ja pilnie potrzebuję pomocy, wiecie jaki jest dobry dentysta katowice opinie? potrzebuję pilnie namiarów na kogoś zaufanego


    Nie znam... ja jestem z pomorskiego i korzystam z usług stomatolog wejherowo. Więc nie mogę ci pomóc :Worek:
    lidke
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 23 Październik 2014, o 06:45
    Miasto: wejherowo

    SPAM TEMAT !!

    Postprzez jotek » 18 Listopad 2014, o 18:33

    Co za frajda spamować w jednym temacie ? Jeszcze co wybuchnie... :Zły2:
    jotek
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 4 Czerwiec 2014, o 11:05
    Miejscowość: Lublin

    SPAM TEMAT !!

    Postprzez BodyFUN » 15 Styczeń 2015, o 12:02

    nic nie wybuchnie!

    chyba ,że weźmiesz PumpKicka ze sport definition hah.. trochę może jestem monotematyczny ale świetny pre- bez kreatyny.. poszukuję informacji na temat ich linii produktów bo niewiele próbek można dorwać

    jakby ktoś chciał to i koszulkę wyrwie przy zakupie ale pełnego produktu jeszcze nie miałem :Cenzura:
    BodyFUN
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 15
    Rejestracja: 12 Sierpień 2014, o 11:52

    SPAM TEMAT !!

    Postprzez BodyFUN » 20 Styczeń 2015, o 10:07

    no DAWAĆ!! nie ma spania...

    nikt nic nie słyszał o SportDefinition!??!? warto to zmienić - wejdźcie w google i przekonajcie się, że wiedzą co robią hehe

    trochę często o nich piszę - pewnie z powodu tak dużego wrażenia jakie na mnie zobiły ich produkty :Cenzura:
    BodyFUN
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 15
    Rejestracja: 12 Sierpień 2014, o 11:52

    Re: SPAM TEMAT !!

    Postprzez agnieszka729 » 22 Styczeń 2015, o 13:45

    Polecam blog o sportach zimowych http://sprzetnarciarski.bloog.pl/
    agnieszka729
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 18
    Rejestracja: 23 Wrzesień 2014, o 12:02
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1988

    SPAM TEMAT !!

    Postprzez super0man » 12 Luty 2015, o 20:50

    SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

    Tak na dobry początek. . . :Yohoo: :Yohoo: :Yohoo: :Yohoo: :Yohoo: :Yohoo: :Yohoo: :Yohoo: :Yohoo: :Yohoo: :Yohoo:
    super0man
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 16
    Rejestracja: 12 Luty 2015, o 20:14
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 09 09 1989

    Re: SPAM TEMAT !!

    Postprzez lualeniewski » 16 Luty 2015, o 15:02

    Absolwent oddziału stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, zapalony kolarz górski i szosowy, a przede wszystkim dobry lekarz stomatolog z ogromną pasją i energią – tak w skrócie można scharakteryzować moją osobę. Z miłości do swojego miasta – Bielska-Białej, po studiach wróciłem w rodzinne strony, aby nadal rozwijać się i przyjmować pacjentów w prywatnych gabinetach dentystycznych. Obecnie pracuję w Centrum Stomatologii i Protetyki SIGMA oraz Centrum OMEGA DENT w Skoczowie koło Cieszyna. Gdzie przyjmuję pacjentów prywatnie i na fundusz.

    Zapraszam na http://www.stomatologia-paszyna.pl
    lualeniewski
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 16 Luty 2015, o 15:01

    SPAM TEMAT !!

    Postprzez super0man » 18 Luty 2015, o 10:13

    Dzięki może kiedyś wpadnę
    super0man
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 16
    Rejestracja: 12 Luty 2015, o 20:14
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 09 09 1989

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron