Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Zdjęcia
  • Artroskopia kolana ćwiczenia, rezultat :p

    W galerii zdjęć można prezentować nasze zdjęcia, fotki z zawodów, imprez, treningów, siłowni itp. Zobacz jaką formę prezentują użytkownicy forum kulturystyczni.pl

    Moderator: Michał Bodzioch


    Artroskopia kolana ćwiczenia, rezultat :p

    Postprzez createz » 13 Luty 2010, o 19:59

    Witam serdecznie moją przygodę z nogami można by opisać w książce kucharskiej :D
    6 listopad 2008, 85kg drugi dzień w wojsku, rozgrzewka przed egzaminami, Bieg slalomem . Pod koniec biegu poczułem przsunięcie się kolana, lecz nie blolało wróciłem na miejsce i kiedy chciałem zawiązać buta kucałem i nagle donośny trzask , wstałem już z przykucniętą nogą okazało się w szpitalu że zablokował mi się staw kolanowy nie mogłem nogi wyprostować więc położyli mnie na wyciągu po kilku dniach kolano się wyprostowało, wrzucili nogę w gips na 4 tyg. Wróciłem na izbę chorych do jednostki wojskowej, leżałem i leżałem... Chłopakiw tym czasie mieli przysięge a ja siedziałem w izbie.. po 4 tyg pojechałem na sciągnięcie gipsu, 0 mięśnia w lewej nodze ... nie moglem na nią stanąć bo wyginała sie w drugą strone. (nie mogłem podnieść nogi do góry jak leżałem na łóżku 0 siły...) po czasie ćwiczeń itp powoli ruszyłem noge. lekarz stwierdził że wszystko okej itp... pajac jebany skurwiel. przyszedł styczeń jeszcze chodziłem o kulach siedziałem na kompani abym mógł jezdzic na przepustki : ). I w tym czasie oczekiwałem na komisje wojskowe aby stwierdzili że jestem nie zdolny do służby i mnie zwolnili.. długo się czeka..ze 6 tyg na list . potem szef musi to potwierdzic tydzien albo dwa itp w chuj czasu zanim pojedzie się na komisję... no i jakoś połowa marca pojechałem do szczecina . Lekarz na komisji powiedział że odstane kategorie b12 , lecz noga jest jeszcze nie wyleczona i muszę mieć robioną artroskopie co mnie zdziwiło...bo tamten powiedział że wszystko ookej... więc wróciłem do jednostki z taką informacją no i siedziałem 3 tyg na izbie aż przyjdzie potwierdzenie od komisji.. przyszedł początek kwietnia , zwolnili mnie i miałem już obgadaną operację po tygodniu od zwolnienia. Wycieli mi kawałek łąkotki przyśrodkowej oraz przecieli jakieś ciałko. Dla zainteresowanych zabieg ten robi się na znieczuleniu które podają w kręgosłup (od pasa w dół nic nie czujesz) ja miałem pecha ..bo praktykantka wbijała mi się w kręgosłup 5 razy nie trafiła, mysłałem że tam jej wyjeb..ie. lekarz sie na nia wkurwił zabrał jej sprzęt i sam to zrobił od razu za pierwszym razem. No i potem oglądanie film itp :) fajne to jak oglądasz sobie kolano od środka he. Ok zrobił co miał. załozyli dren do którego miała ściekać krew itp. po 2 dniach wypuścili do domu. więc zginanie chodzenie na tym kolanie masakrycznie chujowe, pierwsze dni po operacji. Ja miałem takiego pecha że zbierał mi się po tym wszystkim krwiak w kolanie.... po dwóch miechach chodzenia i spuszczania (na początku krwi z kolana, potem juz tylko płynu ) w trakcie jezdziłem na rehabilitacje itp pod koniec czerwca byłem wyleczony, wiadomo problemy ze zginaniem kolana długo miałem i jeszcze mam mięsien mniejszy od prawego itp. w wakacje praktykowałem swoje rehabilitację imprezy za impreza :D haha. a od kiedy chodzę na profesjonal czyli od pazdziernika rowerek po treningu to podstawa aby rozruszać kolano w 100 %.

    aha dodam tylko że waga po okolo 2 miechach wskazała z 85- na 76 kg... i dopiero ruszyła jak już wyleczyłem kolano ... aktualnie siła jest większa niż miałem przed wojskiem ciało o wiele lepiej wygląda (nigdy nie byłem zalany) itp, Nogi wciąż rosną :)
    Najlepsze z tego wszystkiego jest to że do wojska sam się zgłosiłem na ochotnika...

    Na dole aktualny stan moich nóg
    Dodam zdjęcia również zaraz po operacji :) nie mam tego an tym dysku :ppozdro

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Załączniki
    IMAG0219.jpg
    IMAG0219.jpg (218.11 KiB) Obejrzany 6852 razy
    IMAG0211.jpg
    IMAG0211.jpg (217.5 KiB) Obejrzany 6852 razy
    IMAG0220.jpg
    IMAG0220.jpg (238.42 KiB) Obejrzany 6852 razy
    cyt"Zdrowie chętniej widzi, gdy ciało tańczy, niż gdy pisze."
    Awatar użytkownika
    createz
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 463
    Rejestracja: 2 Luty 2010, o 12:53
    Pochwały: 27
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Artroskopia kolana ćwiczenia, rezultat :p

    Postprzez Oliver » 13 Luty 2010, o 20:47

    aż się przestraszyłem tych nóg:D takie bryły:P
    przydałyby się fotki w pozach, tak by było widać proporcjonalność nóg do góry:)
    bo tak same nogi wyglądają kozacko ale trochę jakby zmutowane aż:D
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Artroskopia kolana ćwiczenia, rezultat :p

    Postprzez createz » 13 Luty 2010, o 21:46

    heh ciesze się że wraca wszystko i nogi też. Różnica między prawą a lewą około 2 cm w obwodzie, lewa mniejsza. będę musiał porobić foty góry itp.
    cyt"Zdrowie chętniej widzi, gdy ciało tańczy, niż gdy pisze."
    Awatar użytkownika
    createz
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 463
    Rejestracja: 2 Luty 2010, o 12:53
    Pochwały: 27
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Re: Artroskopia kolana ćwiczenia, rezultat :p

    Postprzez createz » 13 Luty 2010, o 22:45

    a teraz dla odmiany moje nogi po artro... 5 dni po , niestety nie widać dokładnie jak wiele krwi miałem tam nad kolanem...(nie ćwiczone itp), tak jak pisałem przez dwa miechy zbierał mi się tam płyn.. dopiero jakieś zastrzyki wysuszające pomogły.
    Załączniki
    art3.JPG
    art3.JPG (57.09 KiB) Obejrzany 6833 razy
    artr1.JPG
    artr1.JPG (50.01 KiB) Obejrzany 6833 razy
    artro1.JPG
    artro1.JPG (236.04 KiB) Obejrzany 6833 razy
    cyt"Zdrowie chętniej widzi, gdy ciało tańczy, niż gdy pisze."
    Awatar użytkownika
    createz
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 463
    Rejestracja: 2 Luty 2010, o 12:53
    Pochwały: 27
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Re: Artroskopia kolana ćwiczenia, rezultat :p

    Postprzez nani05 » 13 Luty 2010, o 23:13

    uła ... życze powrotu do zdrowia i do treningów o ile jest to mozliwe??
    nani05
    Kapral
     
    Posty: 67
    Rejestracja: 9 Styczeń 2010, o 22:58
    Miejscowość: Płock
    Data urodzenia: 23 05 1994

    Re: Artroskopia kolana ćwiczenia, rezultat :p

    Postprzez createz » 13 Luty 2010, o 23:25

    wyleczyłem się 2009 roku pod koniec czerwca a te foty są po operacji wróciłem na siłownie w wakacje, nogi robie od pazdzirnika lekko a teraz juz tak normalnie, pierwsze foty są aktualne :) a te niżej z marca 2009r.
    Po przysiadach 4 serie kończe na 100+ 10 razy każda ide na suwnice wypychanie 4 serie kończe na 190 kg po 10 razy każda wiem że to nie dużo ale boje się wiecej że coś mi jebnie, .... potem jeszcze inne ćwiczenia, w każdym bądz razie po treningu ledwo co idę są tak dojebane napompowane że cała krew się tam zbiera : p. Nogi robie z przedramionami : ).
    cyt"Zdrowie chętniej widzi, gdy ciało tańczy, niż gdy pisze."
    Awatar użytkownika
    createz
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 463
    Rejestracja: 2 Luty 2010, o 12:53
    Pochwały: 27
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Re: Artroskopia kolana ćwiczenia, rezultat :p

    Postprzez Oliver » 14 Luty 2010, o 00:17

    dasz radę:)) spokojnie nie na wariata a wróci wszystko do normy:)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Artroskopia kolana ćwiczenia, rezultat :p

    Postprzez thegame » 14 Luty 2010, o 10:06

    Dobra robota. Dobry przykład na to, że siłą i determinacją można zdziałać wiele.
    Powodzenia :)
    Voice666
    Awatar użytkownika
    thegame
    Chorąży
     
    Posty: 1203
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 09:21
    Pochwały: 40

    Re: Artroskopia kolana ćwiczenia, rezultat :p

    Postprzez Lord » 14 Luty 2010, o 10:43

    powodzenia w dążeniu do celu
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Artroskopia kolana ćwiczenia, rezultat :p

    Postprzez createz » 14 Luty 2010, o 14:34

    o nie trenowaniu nie było mowy ! w grudniu 2008 r jak leżałem z tym gipsem myślałem że jak tylko wyjdę z woja i się wyleczę od razu na siłownie :D, zresztą z tym gipsem od pachwiny do kostki robiłem pompki bo nie ogarniałem tam bez ćwiczeń :D, ahh spadki były wielkie ale wystarczy się zdeterminować poćwiczyć i i szybko wraca do postaci jaka była przed wypadkiem, a nawet lepiej !! Więc mam nadzieję ze te zdjęcia w jakimś stopniu będą motywacją dla innych którzy się załamali :).
    cyt"Zdrowie chętniej widzi, gdy ciało tańczy, niż gdy pisze."
    Awatar użytkownika
    createz
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 463
    Rejestracja: 2 Luty 2010, o 12:53
    Pochwały: 27
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Następna

    Wróć do Nasze Zdjęcia

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron