Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Zdjęcia
  • Mc3k- ponad rok ćwiczeń, 15lat ;)

    W galerii zdjęć można prezentować nasze zdjęcia, fotki z zawodów, imprez, treningów, siłowni itp. Zobacz jaką formę prezentują użytkownicy forum kulturystyczni.pl

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Mc3k- ponad rok ćwiczeń, 15lat ;)

    Postprzez Domazer » 26 Sierpień 2010, o 23:07

    No widze , ze i tu ja sie pojawilem..
    fakt, bylem w kifie..
    ale to nie moj ojciec ani nikt z rodziny..
    Sylweriusz Łysiak , sam do mnie przyjechal zrobic o mnie art. po moim starcie na MP młodzikow w SM.
    druga sprawa, kto wogole smie pisac o mnie w jakims innym temacie , ktory nie jest o mnie ??
    Kolejna sprawa jest to, ze bardzo mi milo, ze tak o mnie myslisz...takim sposobem pokazujesz swoje slabe punkty, malo tego..kompleksy..
    wez sie za siebie..!!
    ...wzoruj się tylko na tych najlepszych...
    Awatar użytkownika
    Domazer
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 717
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 23:08
    Pochwały: 11
    Miasto: Lubawa
    Data urodzenia: 16 06 1991

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Mc3k- ponad rok ćwiczeń, 15lat ;)

    Postprzez rafimoc » 26 Sierpień 2010, o 23:15

    Micek czemu Ty nie jestes w Kifie?? stary Ci silowni nie zrobil czy co??:)

    Gdyby kazdego zapraszali do gazety za to ze stary mu silke zrobil to by byly tu same gwiazdy:)
    Jak dla mnie to powinni postawic Ci pomnik za 5 lat spartaczonych treningow z gory na dol:)

    Pokaz mi swojego mistrza ktory wyhodowal u Ciebie te potezne wymiary po latach treningu i Twoim niezaprzeczalnym wszem i wobec doswiadczeniu:) Tak sie wymadrzasz a na treningu kazdy by sie z Ciebie smial ze trzymasz sie diety co do godziny liczysz te swoje kalorie na kalkulatorku, machasz swoimi ciezarkami przy tym obracajac sie dookola swojej wlasnej osi :) Ale tak masz racje jestes najlepszy, nawet efekty mowia same za siebie.... nie smiem watpic.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Mc3k- ponad rok ćwiczeń, 15lat ;)

    Postprzez mc3k » 27 Sierpień 2010, o 08:27

    Spokojnie Wicek, nie wiem gdzie mam metr krawiecki, dziś ogarnę to się zmierzę.
    Za to u Ciebie są przeogromne postępy.
    mc3k
    Sierżant
     
    Posty: 216
    Rejestracja: 5 Kwiecień 2010, o 19:24
    Pochwały: 4
    Data urodzenia: 06 07 1995

    Re: Mc3k- ponad rok ćwiczeń, 15lat ;)

    Postprzez Marchewka » 27 Sierpień 2010, o 09:57

    Domazer napisał:druga sprawa, kto wogole smie pisac o mnie w jakims innym temacie , ktory nie jest o mnie ??
    Kolejna sprawa jest to, ze bardzo mi milo, ze tak o mnie myslisz...takim sposobem pokazujesz swoje slabe punkty, malo tego..kompleksy..
    wez sie za siebie..!!



    W 1 zdaniu widać Twoją wywyższanie. Słabe punkty i kompleksy? Wyjaśnij jakie.

    mc3k - jednak ty pozostajesz babą i próbujesz uratować się z krytyki pisząc byle nie znaczące słowa aby komuś dopiec a sam siebie pogrążasz...

    Każdy się zgodzi ze mną że postępów ni ma jak gruby tak gruby ;/. Dlatego radzimy wez się porządnie za dietę i michę.
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Mc3k- ponad rok ćwiczeń, 15lat ;)

    Postprzez Oliver » 27 Sierpień 2010, o 16:03

    spokój panowie bo sam porządek zaprowadzę...
    z takimi rzeczami na PW a nie tutaj, zapominacie do czego służy ten temat?
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Mc3k- ponad rok ćwiczeń, 15lat ;)

    Postprzez rafimoc » 27 Sierpień 2010, o 16:05

    Niektorzy z Was to hipokryci, pisza o diecie a sami jedza 2 bulki zapija zupa przegryza ziemniakami.

    Ogarnijcie sie, gosc pisal wielokrotnie ze nie ma kasy na diete, to po chuj mu jedziecie od grubasow?? rownie dobrze kazdy moze sie z Was smiac ze jak sciagacie koszulke to psy sie zlatują. Ja jestem zawsze tego zdania, ze nie wazne czy gruby czy chudy, niski czy wysoki zawsze nalezy sie szacunek, ale jak mu cisniecie to sie chlopak broni - normalne chyba?? Niektorzy z was nie odrozniaja krytyki od pospolitego hamstwa.

    " Widac poprawe, ale jeszcze przed Toba wiele pracy, ale jestem dobrej mysli i uwazam ze dasz z siebie wszystko by osiagnac swoj cel" - przyklad KULTURALNEJ krytyki

    " Kurwa, taki jestes cwaniak a jestes caly zalany, wez sie za diete bo gowno z Ciebie zawsze bedzie" - przyklad glupiego i prostackiego zachowania.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Mc3k- ponad rok ćwiczeń, 15lat ;)

    Postprzez Bilon » 27 Sierpień 2010, o 16:14

    Dobrze Rafał, ale Mc3k nie da sobie nic powiedzieć, mimo że grzecznie zwróciłem uwagę żeby nie robił tak przysiadów bo się zabije...Napisałem co ma źle, bo trochę już o tym wiem, poleciłem mu gdzie może dokładnie obadać technikę, poprawił się w następnych filmikach ale nie musiał wyjeżdżać na mnie np. sam nie umiesz robić lepiej więc się nie odzywaj i teksty tego typu.
    Dieta? Nie koniecznie trzeba jeść codziennie kurczaka z gryką czy ryżem jak to zazwyczaj w dietach jeść, ale wystarczy rozplanować posiłki tak, aby dostarczyć odpowiednio, węgle,białko i tłuszcze.
    Wystarczy, że wyrzuci złe nawyki z codziennego odżywiania i będzie mistrzunio a nie pączunio(bez obrazy) Długa praca przed nim, efekty nie duże, ale porównanie z tym co podał dzisiaj w dzienniku, a tym co w profilu było to jest różnica, ale jeszcze jest dużo pracy i nie trzeba się bronić w stylu wytykania innym jego błędów. Każdy chce pomóc ale widać nie każdy chce dać sobie pomóc.
    Micek - zbiera mu się na wylot z naszego forum...
    Marchewka - dobrze mówi, lecz niekiedy przesadza...

    Pozdrawiam
    Awatar użytkownika
    Bilon
    Chorąży
     
    Posty: 1170
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:09
    Pochwały: 18
    Data urodzenia: 10 06 1995

    Re: Mc3k- ponad rok ćwiczeń, 15lat ;)

    Postprzez @B-A-R-Y@ » 27 Sierpień 2010, o 16:41

    co tu wielce pisac ciezko bedzie ci te kg zgubic ale zycze powodzenia
    Zima jest po to aby walić na mase :D
    @B-A-R-Y@
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 30
    Rejestracja: 21 Styczeń 2010, o 14:50
    Miasto: zg
    Data urodzenia: 10 06 1993

    Re: Mc3k- ponad rok ćwiczeń, 15lat ;)

    Postprzez Micek195 » 27 Sierpień 2010, o 18:19

    po pierwwsze:mam jeszcze wydanie kifa w którym był wywiad o gościu który zrobił duża siłownię i o tej siłowni był artykuł;)
    po drugie:pseudomoderatorze pokazuje ci że prowadzisz chłopaka który stoi w miejscu zamiast tracic na wadze mieszkałem z gościem który zgubił przez 1,5roku 40kg bo miał zaparcie i otwarcie na rady innych
    po trzecie:pseudomoderatorze czytaj ze zrozumieniem ile tak naprawde cwicze.to że ty masz bf na poziomie 20% nie znaczy ze kazdy ma wyglądac jak ty i twoi podopieczni.gdybys zrobił redukcje do mojego poziomu bf to nawet tak bys nie wyglądał nie wspominajac tego co zostanie z twoich kosci i stawów po tych twoich ceregielach:)
    po czwarte:gosc nie ma kasy na diete spoko ujemny bilans kaloryczny nawet na smalcu i ziemniakach da swoje efekty o ile treningi bedą prowadzone z głową.
    po piąte:dostałem osty za nie wiedze moderatora i za to że pisze wprost a nie słodze :)
    to ze macie tu swoich klakierów nie znaczy ze ma racje:)
    po szóste:wymiary wymiary wymiary ale nikt nie patrzy na sylwetkę,chciałem pomóc nie to nie że pączek chce być pączkiem niech bedzie mi to lata i powiewa z takim instuktorem do końca życia bedzie tylko tłustym wałkiem:)
    więcej tu się nie bede udzielał bo to ciemnogród a nie forum jest kilka osób które maja pojecie i chce rzmawiac a poklepusy pseudomoderatora tylko sieja zamet.

    Proszę o zbanowanie mojego konta.
    Image

    kolekcjoner ostrzeżeń za brak wiedzy innych.
    Micek195
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 193
    Rejestracja: 14 Maj 2010, o 16:31
    Pochwały: 16
    Miasto: Olsztyn

    Re: Mc3k- ponad rok ćwiczeń, 15lat ;)

    Postprzez qlimax-_ » 27 Sierpień 2010, o 19:00

    To teraz ja Ci dam Micek195 pare uwag:
    1.To nie jest pseudomoderator tylko rafimoc
    2.Nie mamy tu zadnych klakierow,poklepusow tylko normalnych użytkownikow
    3.To jest wlasnie forum jakbys chcial wiedziec a nie ciemnogrod
    4.Jak Ci sie tu nie podoba to wyjazd.Nikt na sile tu Cie nie trzyma
    Zrobiłem krok w tył, ale zrobie dwa w przód
    Awatar użytkownika
    qlimax-_
    Chorąży
     
    Posty: 1009
    Rejestracja: 11 Kwiecień 2010, o 18:46
    Miejscowość: Polska
    Pochwały: 3
    Miasto: M-ce

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Zdjęcia

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.