Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Zdjęcia
  • SportyBoy

    W galerii zdjęć można prezentować nasze zdjęcia, fotki z zawodów, imprez, treningów, siłowni itp. Zobacz jaką formę prezentują użytkownicy forum kulturystyczni.pl

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: SportyBoy

    Postprzez cooler_102 » 19 Luty 2011, o 13:38

    ze tak powiem w miejscu rozpietek?
    to pewnie wina planu, w pewnym okresie budowania masy tez mi sie cos takiego pojawilo, kiedys samo miecho a pozniej jakby za duzo skory, mieso jest ale nie to co by sie chcialo ;)

    ja to zniwelowalem rok temu tak, ze na dobicie w klacie robilem rozpietki na skosie 45' i na sezon bylo ok ;0
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: SportyBoy

    Postprzez Oliver » 19 Luty 2011, o 15:52

    problem jest z dwóch stron:)
    pierwsza tak jak napisał cooler, jest to natury masy mięśniowej... brakuje tam mięsa:)
    druga jest powiązana z tą powyżej, z racji, że jesteś z lekka podlany (jesteś tego świadom) to je to tłuszczyk,
    gdybyś miał bardziej zmasowaną klatkę to skóra wraz z tłuszczem podskórnym trochę by się naciągnęły i nie byłoby widać tego "zwisu" :)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: SportyBoy

    Postprzez SportyBoy » 25 Maj 2011, o 10:18

    zrobiłem Aerobiczną 6 Weidera, zwiększyłem ilość powtórzeń w seriach (20-14), teraz doszły aeroby, troszkę obciąłem węgle w diecie, biorę l-karnitynę 3ci miesiąc i trochę zjechałem z fatu i wody. teraz wyglądam mniej więcej tak (zdjęcie bez pompy):

    Image

    Uploaded with ImageShack.us
    Awatar użytkownika
    SportyBoy
    Sierżant
     
    Posty: 239
    Rejestracja: 9 Luty 2010, o 13:01
    Pochwały: 1
    Miasto: Człowiek Północy
    Data urodzenia: 22 05 1984

    Re: SportyBoy

    Postprzez rafimoc » 25 Maj 2011, o 12:39

    I Ty sie za koksy lapiesz?? nie wstyd Ci?

    tam porzadnego treningu brakuje i porzadnego odzywiania a nie steroidow.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: SportyBoy

    Postprzez SportyBoy » 25 Maj 2011, o 13:57

    rafimoc napisał:I Ty sie za koksy lapiesz?? nie wstyd Ci?

    tam porzadnego treningu brakuje i porzadnego odzywiania a nie steroidow.


    nie chcę być zmasowany jak kulturyści tylko mieć średnią dobrze zbitą masę i szczupłą talię, przy tym być szybki. masować się będę w zimę i ten cykl o który zapytałem w innym dziale ma być na zimę. bozia mnie nie obdarzyła świetną genetyką do tego sportu więc wolę być wszechstronnym, lekko przypakowanym sportowcem a nie kulturystą, ziom
    Awatar użytkownika
    SportyBoy
    Sierżant
     
    Posty: 239
    Rejestracja: 9 Luty 2010, o 13:01
    Pochwały: 1
    Miasto: Człowiek Północy
    Data urodzenia: 22 05 1984

    Re: SportyBoy

    Postprzez rafimoc » 25 Maj 2011, o 13:58

    a ktos mowil o kulturyscie??

    Wydajesz hajs niepotrzebnie jak tam podstaw brakuje, ale skoro lubisz jechac po bandzie na swoim zdrowiu to droga wolna..bo tak sie sklada ze w Twoim przypadku NAJPROSTSZY PLAN i NAJPROSTSZA DIETA zrobilaby cuda.. a wymowki o genetyce zachowaj dla siebie - bo to juz jest wymowka a nie argument.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: SportyBoy

    Postprzez SportyBoy » 25 Maj 2011, o 14:16

    nie mam trenera ani dietetyka. robię split 3x w tygodniu. nie mam na razie suplementacji oprócz l-karnityny i białka.

    klata+bic (30min bieg) na klatę i biceps robię 3 ćwiczenia po 3 serie
    wolne
    plecy+kark (+brzuch) na plecy robię 4 ćwiczenia po 3 serie, a na kark 2ćwiczenia po 3serie
    wolne
    barki+tric (30min bieg) na barki 3-4ćwiczenia po 3 serie a na tric 3 ćw. po 3 serie

    aktualnie odpuściłem sobie treningi siłowe nóg

    teraz się odtłuściłem do stopnia który mnie zadowala i od czerwca planuję zaeksperymentować i polecieć systemem Armagedon na zwiększenie obwodów rąk. dietę wzbogacę o więcej złożonych węgli i dorzucę suple: rano jabłczan (5g) i przed treningiem (mniej niż rano), po treningu storm do tego wezmę bcaa z fitness authority i białko.

    a typową masówkę rozpocznę na jesień i skończę ją późną zimą
    Awatar użytkownika
    SportyBoy
    Sierżant
     
    Posty: 239
    Rejestracja: 9 Luty 2010, o 13:01
    Pochwały: 1
    Miasto: Człowiek Północy
    Data urodzenia: 22 05 1984

    Re: SportyBoy

    Postprzez rafimoc » 25 Maj 2011, o 14:29

    aha, nogi odpusciles bo?? i jak Ty chcesz budowac mase badz nawet zachowac odrobine miesni jak odpuszczasz sobie trening 50% calego ciala??

    Jakbys to dobrze ugryzl to bez tych smiesznych armegedonow bylby kosmos.
    P&P w GVT i nie ma bata zeby z najwiekszego chuderlaka nie zrobic juz dosc wygladajacego faceta.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: SportyBoy

    Postprzez SportyBoy » 25 Maj 2011, o 21:41

    nogi męczę bieganiem 2-3 razy w tygodniu. w udzie mam ok 60 cm i jak patrzę na siebie w lustrze to mi tyle wystarczy ile mam. łydki tylko trochę odstają. uwierz mi, nigdy nie będę jednym z tych co mają rozbudowaną górę a nóżki jak patyki. brzydzę się takim wyglądem i do niego nie dopuszczę.

    pierwszego czerwca mam egzaminy z wf-u dlatego biegam zamiast masować nogi. na armagedonie będę je ćwiczył normalnie: przysiady, uginanie, prostowanie i wspięcia. spokojnie :)

    mam małą siłownię, dopiero dokupuję na początku czerwca do niej stojaki pod sztangę i będę w końcu mógł normalnie robić przysiady, bo te drugie stojaki mam wbudowane w ławkę do klatki i nóg.

    co do sprzętu to mam jeszcze ławkę do barków z modlitewnikiem, wyciąg górny, drążek do podciągania się, gryf prosty i łamany oraz 2 pary regulowanych sztangielek, ławkę do brzuszków, swing max na dolne mięśnie brzucha i worek. to jest cały mój sprzęt i na nim próbuję coś tam zbudować. mam małą przestrzeń na to wszystko, bo zaledwie 4,5m na 2,2m (szerokość podłogi). we dwóch się tam ćwiczy hardcorowo :) chciałbym tam jeszcze zamontować 2 wyciągi do bramy (na klatkę) i może wyciąg dolny.

    jak chcesz mi pomóc to napisz mi tutaj albo w pw na czym polega te P&P w GVT i jak skończę ten armagedon to mogę spróbować po nim tego.
    Awatar użytkownika
    SportyBoy
    Sierżant
     
    Posty: 239
    Rejestracja: 9 Luty 2010, o 13:01
    Pochwały: 1
    Miasto: Człowiek Północy
    Data urodzenia: 22 05 1984

    Re: SportyBoy

    Postprzez SportyBoy » 26 Maj 2011, o 07:09

    Image

    Uploaded with ImageShack.us

    tak wyglądałem przed redukcją
    Awatar użytkownika
    SportyBoy
    Sierżant
     
    Posty: 239
    Rejestracja: 9 Luty 2010, o 13:01
    Pochwały: 1
    Miasto: Człowiek Północy
    Data urodzenia: 22 05 1984

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Zdjęcia

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.