Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Zdjęcia
  • Zdj Ufp Staż na poważnie 5miesięcy na sucho.

    W galerii zdjęć można prezentować nasze zdjęcia, fotki z zawodów, imprez, treningów, siłowni itp. Zobacz jaką formę prezentują użytkownicy forum kulturystyczni.pl

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Zdj Ufp Staż na poważnie 5miesięcy na sucho.

    Postprzez NightKing » 4 Listopad 2010, o 17:01

    yyy ja też to widzę ale szkoda się odzywać :|
    Dziennik Treningowy http://www.kulturystyczni.pl/viewtopic.php?f=14&t=2050
    Ból jest chwilowy, duma jest wieczna...

    "w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..."

    "nie idź za tłumem, bo do niczego nie dojdziesz..."
    Awatar użytkownika
    NightKing
    Generał brygady
     
    Posty: 3466
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 19:51
    Pochwały: 56

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Zdj Ufp Staż na poważnie 5miesięcy na sucho.

    Postprzez Marchewka » 4 Listopad 2010, o 17:54

    cooler_102 napisał:
    Marchewka napisał:
    cooler_102 napisał:




    po pierwsze... nie opowiadam bajek, sam w jednym poscie pisales ze jesz kanapki z maslem orzechowym bo tam duzo kalori jest a ty ich baaardzo potrzebujesz bo jeszcze wiecej ich spalasz na treningu, a jeszcze wczesniej w dziale dieta mowiles, wrecz wyklocales sie ze mozna miec diete za mniej niz sto zl bo ty masz za 60. ja mowilem ze 400 czasem nie starcza na taka w miare diete, a ty stawiales przy swoim, ale jak poprosilem zebys ja nam przedstawil to wymowka poszla, to samo ze zdjeciami. ciagle szarpales sie o moje a jak wrzucilem to cisza :P
    jak zawsze masz duzo do powiedzenia, a malo do przekazania i pokazania ;) :lol:
    spam czy nie mam to gdzies ale taka prawda,
    co do treningu to kazdy moze sam stwierdzic jakie ty to masz podejscie genialne :shock: dla nie wtajemniczonych > dzial nasze relacje



    Nie z masłem orzechowym , nie że jest dużo kalorii. Nie dieta za 60 zł tylko za jakieś 100-130zł ale nie wypaliło. Można mieć dietę za 100zł... jeśli się waży tyle co ja np. 60-70kg. Nie moja winą że ty tego nie potrafisz. 400 zł czasem nie starcza tak ale to już 100kg wagi + suplementy...

    A taka prawda jest że potrzebuję dużo kalorii... Przez same dorastanie i szkołę powinnienem jeść gdzieś 2500-3000kcal aby rosnąć a do tego 3x siłownia i 4x sztuki walki w tygodniu. Rok temu jak jeszcze biegałem to zawsze zmęczony chodziłem.

    Przedstawiałem tą dietę w dziale "Dieta" więc nie wiem o co chodzi? Może w poniedziałek foty wstawię zobaczę. Teraz moim celem jest kickboxing... Mogę wrzucić zdjęcia bez pompy .

    Jesteś po prostu niedorosły i nie potrafisz zatrzymać emocji w sobie... proste wyjaśnienie wymyślaczu.

    A jeśli chodzi o twoje foty to nie chcę ciebie krytykować... wolę zatrzymać to dla siebie niż znięchęcić kogoś.

    Człowieku ja mam dopiero 14lat... mam swoje życie i nie mam zamiaru być animalem nigdy... Siłownia to nie wszystko.
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Zdj Ufp Staż na poważnie 5miesięcy na sucho.

    Postprzez cooler_102 » 4 Listopad 2010, o 18:14

    to sie uplakalem, fajne masz wytlumaczenie ;P po co wogole ten smieszny dziennik zalozyles w takim razie, albo lepiej nie mow.
    tak jestem niedojrzaly i nic soba ani swoja sylwetka nie prezentuje :(

    co do diety itd to pogadaj sobie dalej, nawet mi sie komentowac tego nie chce.
    ja nie waze 100kg, a chcac pozyskiwac wszystko z posilkow, czyt wegle bialko, aminy, witaminy itd troszke jednak trzeba tego jesc a nie chleb, obiad i ryz raz dziennie. ogarnij sie, co to za dieta za 130zl moze byc.
    a suple to inna sprawa, i nie licze ich do diety

    jak masz 14 lat i masz kulturystyke w d... to proponuje szachy, czy warcaby ;) tam nie trzeba miec systematyki i diety ;) polecam.
    masz duzo do powiedzenia zawsze a teraz tlumaczysz sie jak 10latek, sory takie jest moje zdanie. nie chce ci jechac po ambicji ale nie raz spotykalem sie z twoja madroscia i krytyka innych, ok, ale przyjmij do wiadomoisci, ze sam soba tzn tymi wszystkimi wyszczegolnionymi przeze mnie rzeczami cnic soba nie reprezentujesz. trening klapa, podejscie tez, dieta juz wogole, szum wokol siebie za to na wysokim poziomie, otworz oczy i spojrz realnie na to co robisz i po co

    pokoj
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988

    Re: Zdj Ufp Staż na poważnie 5miesięcy na sucho.

    Postprzez Ufp » 4 Listopad 2010, o 18:45

    Co do 2 woreczków ryżu to jest 200g a ja kiedyś się pomyliłem i myślałem że 1 woreczek to 50g i chciałem 100g ryżu i jadłem na siłę.
    Awatar użytkownika
    Ufp
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 628
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2010, o 10:25
    Pochwały: 27
    Miasto: kętrzyn
    Data urodzenia: 24 08 1996

    Re: Zdj Ufp Staż na poważnie 5miesięcy na sucho.

    Postprzez Ufp » 4 Listopad 2010, o 18:58

    Z miłą chęcią też bym zobaczył zdj Marchewy.
    Awatar użytkownika
    Ufp
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 628
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2010, o 10:25
    Pochwały: 27
    Miasto: kętrzyn
    Data urodzenia: 24 08 1996

    Re: Zdj Ufp Staż na poważnie 5miesięcy na sucho.

    Postprzez Oliver » 4 Listopad 2010, o 19:08

    koniec tego...
    po 1.!! marchewka gadasz totalne bzdury, ja przy wadze 81kg wydaję na dietę 700-800zł, a przy 92kg dochodziło do tysiaka....
    gdzie na cyklach z SAA i suplami wydajesz ponad 2tys na samo żarcie... więc co Ty mi tu za bzdury teraz wygadujesz?
    po 2.!! Ufp daruj sobie te zmyślone historie... albo się czegoś nauczysz albo nie, nie moja broszka, chcesz idź na forum na którym
    niedawno zawitałeś i fotki wrzucałeś, tam Cie wesprą na pewno.... tylko nie płacz jak np. fallen tam wjedzie Ci na ambicje i powie cała prawdę... pozdro

    Dość tych bredni blokuje temat, z Bogiem panowie...
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Poprzednia

    Wróć do Nasze Zdjęcia

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.