Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Doping
  • Metka metka co i jak pisać tu!!!!

    Niedozwolone wspomaganie czyli sterydy anaboliczne i prohormony stosowane w kulturystyce i w innych dyscyplinach sportowych.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Metka metka co i jak pisać tu!!!!

    Postprzez lg team » 23 Październik 2011, o 16:19

    da sie nawet 10kg zrobic jak masz dobry towar, stosujesz sie do diety, masz suplementacje i prawidlowo cwiczysz
    lg team
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 722
    Rejestracja: 6 Luty 2010, o 18:13
    Pochwały: 14

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Metka metka co i jak pisać tu!!!!

    Postprzez Dzast » 23 Październik 2011, o 19:28

    ej a słuchajcie jak sie jest podczas cyklu na mecie np. tej z polski Jelfy :] to jak ją brac ja im mówie że piramidkowo ale nie wiem moze macie jakies lepsze sposoby ? i oni chca do tego jeszcze jakieś białko i kreatyne lepiej z tego co wiem krete wciepnac dwa tygodnie pod koniec cyklu na mecie :] ale bialko to nie wiem
    Awatar użytkownika
    Dzast
    Plutonowy
     
    Posty: 100
    Rejestracja: 2 Lipiec 2010, o 13:08
    Miasto: Plaki

    Metka metka co i jak pisać tu!!!!

    Postprzez fallenursus » 24 Październik 2011, o 00:30

    wow stary ale odlot:)
    moze lepiej im nie radz co? :]

    imho cykle na tictac'ach dupny pomysl dla peeezd co sie boja igiel.
    niestety nie wiem jak sie je same orale.
    sorry bro :Cenzura:
    Image
    lepsze zdrowie za pomoca chemi
    visiting Mod :)
    wali mnie dieta.to dobre dla maminsynkow i lalusiow
    Awatar użytkownika
    fallenursus
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 867
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 19:26
    Pochwały: 32
    Miasto: montreal
    Data urodzenia: 11 04 1974

    Metka metka co i jak pisać tu!!!!

    Postprzez lg team » 24 Październik 2011, o 10:01

    fallen to ze wiesz nieco wiecej nic przecietny gosc nie oznacza wcale ze mozesz wyzywac ludzi, w taki sposob nie pokazujesz jaki to ty jestes madry tylko zupelnie cos innego ;)
    lg team
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 722
    Rejestracja: 6 Luty 2010, o 18:13
    Pochwały: 14

    Metka metka co i jak pisać tu!!!!

    Postprzez fallenursus » 24 Październik 2011, o 11:46

    Przepraszam szefie ale.kurwa jak ktos nie wie jak.sie je bialko i postuje w dopingu to mi.sie.scyzoryk w kieszeni otwiera.
    A ze czesto lubie poprawiac wora przez kieszen to mam pociete palce i roid rage
    :Yohoo:
    Image
    lepsze zdrowie za pomoca chemi
    visiting Mod :)
    wali mnie dieta.to dobre dla maminsynkow i lalusiow
    Awatar użytkownika
    fallenursus
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 867
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 19:26
    Pochwały: 32
    Miasto: montreal
    Data urodzenia: 11 04 1974

    Re: Metka metka co i jak pisać tu!!!!

    Postprzez lg team » 24 Październik 2011, o 11:59

    to badz tak mily i mu wytlumacz zamiast robic jak robisz ;)
    lg team
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 722
    Rejestracja: 6 Luty 2010, o 18:13
    Pochwały: 14

    Metka metka co i jak pisać tu!!!!

    Postprzez Gumis » 24 Maj 2012, o 19:20

    Witam.
    Od 3 dni biorę methanaxin z PMP i od tego czasu sie jakoś szybko denerwuje , czy to możliwe że to przez znaczny wzrost testosteronu spowodowanego przez metanabol ? Zawsze sobie mówiłem że nigdy nie będe brał sterydów no ale zaczęło mnie bardzo do tego kusić no i stało się- spróbowałem . Jestem na niezłej diecie już od dobrego miesiąca po której łapałem masę czyli w połączeniu z metanabolem powinny być niezłe efekty , . Zaopatrzyłem się od razu w odblocka i w osłonke na wątrobę .
    nie biorę osłonki w czasie bo słyszałem że to wpływa na gorszą prace naszego metanabolu . obawiam się że objawami są; lekki ból głowy przez jakieś 40 min po ,, porcji ,, No i dużo szybszy stan zdenerwowania . Czy to możliwe że to przez mete ?
    Gumis
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 20
    Rejestracja: 5 Maj 2012, o 19:10
    Miasto: Gdańsk
    Data urodzenia: 03 02 1995

    Metka metka co i jak pisać tu!!!!

    Postprzez lg team » 29 Maj 2012, o 10:32

    zwiekszony poziom agresji to jeden z typowych objawow stosowania saa, jednak przy tak krotkim okresie brania metanabolu watpliwe zeby juz on u ciebie wystapil, pewnie bardziej psychika plata figla,

    mozna tez rozwazac opcje ze zamiast meth jest tam methyltest co idealnie pasuje do szybkiego wzrostu agresji po przyjeciu juz jeden dawki
    lg team
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 722
    Rejestracja: 6 Luty 2010, o 18:13
    Pochwały: 14

    Metka metka co i jak pisać tu!!!!

    Postprzez Gumis » 29 Maj 2012, o 12:36

    Biore dość wysoką dawke 30mg na dzien . Ale co do tej agresji to juz mi chyba minęło , to było tylko kilka dni ,. ale za to teraz mam bardzo często skurcze . . i nie wiem czy to przez mete czy zbieg okoliczności .. Co myślicie ? A po za tym meta zajebista 2,5kg w 8 dni . a siła z treningu na trening ;d
    Gumis
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 20
    Rejestracja: 5 Maj 2012, o 19:10
    Miasto: Gdańsk
    Data urodzenia: 03 02 1995

    Metka metka co i jak pisać tu!!!!

    Postprzez lg team » 29 Maj 2012, o 13:16

    to 8 czy 3 dni...?
    lg team
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 722
    Rejestracja: 6 Luty 2010, o 18:13
    Pochwały: 14

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Doping

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron