Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Sprzęt do siłowni
  • bez sprzętu. bez sylwetki?

    Dobrze wyposażona siłownia to podstawa sukcesu. W dziale wszystko na temat sprzętu do siłowni, czyli: ławki, wyciągi, obciążenia, sztangi, hantle, gryfy, sztangielki, atlasy itp.

    Moderator: Michał Bodzioch


    bez sprzętu. bez sylwetki?

    Postprzez Luki150 » 14 Listopad 2012, o 08:15

    Na pewnym forum czytałem, ze nie warto kupować sobie ławeczki i wogóle sprzętu do domu, bo zaraz braknie obciążenia i bez sensu. Ale skoro niemam możliwości chodzenia na silownię taką prawdziwą to znaczy, że jestem bez szans na zbudowanie sylwetki? to ważne, bo niewiem czy warto wydać pieniądze... :(
    Luki150
    Sierżant
     
    Posty: 213
    Rejestracja: 11 Wrzesień 2011, o 11:28
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 28 12 1993

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    bez sprzętu. bez sylwetki?

    Postprzez playandwin24 » 14 Listopad 2012, o 10:25

    Pompki, przysiady, podciąganie, wykroki... coś na pewno dadzą zwłaszcza na początku... z czasem już na pewno nie będzie takiego impuls dla mięśni do wzrostu, ale na początku efekty na pewno będą fajne, zwłaszcza jak będziesz trzymał dietę :)

    Możesz pomyśleć o ławce płaskiej, drążku, stojaku na przysiady, sztanga talerze, możesz zrobić siłownię z kolegami... pogadać z Waszymi ojcami, trochę po kombinować, może w szkole pogadać z dyrektorem... :)

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    bez sprzętu. bez sylwetki?

    Postprzez Luki150 » 14 Listopad 2012, o 13:49

    Dietę mam rozpisaną i juz sie zacząłem do niej stosować tylko zastanawiam sie czy jest sens wydawać kasę jeśli ma nie być efektów. Wiadomo. Szkoda siana wtedy :Walić głową w mur:
    Luki150
    Sierżant
     
    Posty: 213
    Rejestracja: 11 Wrzesień 2011, o 11:28
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 28 12 1993

    bez sprzętu. bez sylwetki?

    Postprzez playandwin24 » 14 Listopad 2012, o 13:54

    Skoro nie ćwiczyłeś długo lub wcale a teraz zaczniesz sumiennie, będziesz robił pompki z plecakiem, dziewczyną po 10 - 6 ciężkich powtórzeń to efekty będą na pewno...

    Zagadaj z innymi złóżcie się i zróbcie siłownię w którymś z domów... poszukajcie używanego sprzętu, albo pospawajcie parę rurek i pomalujcie i macie drążek, stojak na przysiady... :)

    Naprawdę nie wiele potrzeba i siłownia będzie, może nie taka jak w fitness clubie ale wystarczająca, masę, siłę, czy rzeźbę da się zrobić... :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    bez sprzętu. bez sylwetki?

    Postprzez Luki150 » 14 Listopad 2012, o 14:08

    Ma pan rację dla chcącego niema nic trudnego. Mi też nie chodzi o cuda, ale chociaż właśnie ten podstawowy sprzęt żeby był.
    Luki150
    Sierżant
     
    Posty: 213
    Rejestracja: 11 Wrzesień 2011, o 11:28
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 28 12 1993

    bez sprzętu. bez sylwetki?

    Postprzez playandwin24 » 14 Listopad 2012, o 14:31

    Jaki pan? :P
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    bez sprzętu. bez sylwetki?

    Postprzez Luki150 » 14 Listopad 2012, o 18:12

    Szacunek musi byc :)
    Luki150
    Sierżant
     
    Posty: 213
    Rejestracja: 11 Wrzesień 2011, o 11:28
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 28 12 1993

    bez sprzętu. bez sylwetki?

    Postprzez Sportowybazar_pl » 30 Listopad 2012, o 15:22

    Obciążenia na pewno nie zabraknie,przynajmniej na początku. Potem stopniowo można je przeciez dokupić,czy to w sklepie stacjonarnym czy też zamówić w internetowym gdzie jest taniej. domowa siłownia to fajna sprawa,ćwiczysz kiedy chcesz oraz ile chcesz.
    Sportowybazar_pl
    Starszy kapral
     
    Posty: 75
    Rejestracja: 8 Wrzesień 2012, o 19:17
    Pochwały: 2
    Miasto: Częstochowa
    Data urodzenia: 02 02 1983

    bez sprzętu. bez sylwetki?

    Postprzez GosikS » 24 Styczeń 2021, o 21:41

    Ja kompletnie nie mam miejsca w domu na sprzęt.. dlatego zainwestowałam w gumy do ćwiczeń i póki co są one dla mnie wystarczające.
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 498
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    bez sprzętu. bez sylwetki?

    Postprzez justisx » 29 Styczeń 2021, o 21:07

    Najpopularniejszym i najtańszym sprzętem do ćwiczeń są https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy- ... e-967.html. Zajmują bardzo niewiele miejsca, zmieszczą się w szafie albo pod łóżkiem, a ćwicząc z tym sprzętem można naprawdę ładnie wymodelować sylwetkę.
    justisx
    Plutonowy
     
    Posty: 136
    Rejestracja: 26 Wrzesień 2014, o 10:11

    Następna

    Wróć do Sprzęt do siłowni

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron