Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Jakie białko na siłownię

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Jakie białko na siłownię

    Postprzez zwar » 12 Marzec 2021, o 12:05

    Mam pytanie... Kto mi powie jakie białko i kreatynkę polecacie dla mnie, co ja nigdy niczego nie brałem? bo chcę zrobić sobie masę bo niestety inaczej niczego nie zbuduję (nie zbuduję tego tak jak chcę)
    O i żeby nie za dużą dawkę żebym za szybko i za dużo nie urósł Nie mam detencji do tycia, więc myślę że nie zaleje mnie za bardzo.. no ale...
    I w jakich sklepach to mógłbym kupić?
    Awatar użytkownika
    zwar
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 28 Lipiec 2016, o 07:46

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Jakie białko na siłownię

    Postprzez nass » 12 Marzec 2021, o 12:26

    Jasno wynika z badań naukowych ze kreatyna dpozwala zwiększyć przyrost masy o około 15 proc w stosunku do osób niej nie przyjmujących. Jaj chesz to coś zapodam. Linka np. Tylko nie wiem po co bo to oczywiste jest. Napisałem wyraźnie ze ilość białka w suplu wynika z diety. Ale dodatkowo to ze białka nie przedawkujesz. Czyli po prostu nie musisz w tych obliczeniach być aptekarzem.
    Jeśli chodzi o białko to polecam stronę:
    https://www.intime20.pl/blog/bialko-i-j ... iesniowej/
    Mozesz sobie tutaj poczytac o polecanych rodzajacj na budowanie masy mięśniowej.
    Awatar użytkownika
    nass
    Starszy kapral
     
    Posty: 85
    Rejestracja: 12 Styczeń 2016, o 10:49


    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron