Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Doping
  • Cykl meta+enan+deka

    Niedozwolone wspomaganie czyli sterydy anaboliczne i prohormony stosowane w kulturystyce i w innych dyscyplinach sportowych.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Cykl meta+enan+deka

    Postprzez maciek4523 » 5 Listopad 2012, o 05:22

    Witam wszystkich! To mój pierwszy post na tym forum i chciałbym wszystkich pozdrowić. Mam pytanie jak ułożyć cykl ze środków wymienionych w temacie. Jest to mój 3ci cykl. Dwa pierwsze były na enanie solo, 250 e5d, z pełnym odblokiem. Mija już prawie rok od ostatniego cyklu. Do bomby mam enana i deke Unigena, temat pierwsza klasa, co do mety, to się zastanawiam czy w ogóle ją dorzucać, nie pamiętam teraz co to za meta, są to różowe tabsy z wężem 5mg, jak się zdecyduję na mete to polecę 4 tyg 15-20mg na dzień. Za to nie jestem do końca pewien jak ustawić dawki enana i deki. Proszę o pomoc, cykl na masę. Myślałem o tym żeby bić co 4 dni w jednej pompce po 200mg, czy to dobre rozwiązanie? Deke 10tyg, enana 12tyg. Na odblok mam cloma i nolve, a w 3cim tygodniu cyklu chcę wjechać z HCG 250 jednostek co 4 dni aż do końca cyklu. Proszę o wskazówki. Życzę zdrówka!!
    maciek4523
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 5 Listopad 2012, o 05:11
    Data urodzenia: 0- 0-1985

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Cykl meta+enan+deka

    Postprzez fallenursus » 5 Listopad 2012, o 14:11

    1-14 testo 300 pon/czw
    1-12 deca 200 pon/czw
    Image
    lepsze zdrowie za pomoca chemi
    visiting Mod :)
    wali mnie dieta.to dobre dla maminsynkow i lalusiow
    Awatar użytkownika
    fallenursus
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 867
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 19:26
    Pochwały: 32
    Miasto: montreal
    Data urodzenia: 11 04 1974

    Cykl meta+enan+deka

    Postprzez lg team » 5 Listopad 2012, o 16:24

    twoja waga?
    lg team
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 722
    Rejestracja: 6 Luty 2010, o 18:13
    Pochwały: 14

    Cykl meta+enan+deka

    Postprzez maciek4523 » 5 Listopad 2012, o 17:14

    84kg
    maciek4523
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 5 Listopad 2012, o 05:11
    Data urodzenia: 0- 0-1985

    Cykl meta+enan+deka

    Postprzez lg team » 5 Listopad 2012, o 19:09

    dobry cykl pod twoje warunki rozpisal fallen, spokojnie mozesz go przeprowadzic

    skompletuj dobry towar i heja ;)
    lg team
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 722
    Rejestracja: 6 Luty 2010, o 18:13
    Pochwały: 14

    Cykl meta+enan+deka

    Postprzez maciek4523 » 5 Listopad 2012, o 21:39

    Towar już skompletowany, czeka w lodóweczce już od paru dobrych miechów :) Teraz robie cykl z cm3, trochę się podpompuję i na początku nowego roku ruszam z bombą :) Bardzo dziękuję za pomoc, zdrówka!!
    maciek4523
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 5 Listopad 2012, o 05:11
    Data urodzenia: 0- 0-1985

    Cykl meta+enan+deka

    Postprzez maciek4523 » 5 Listopad 2012, o 21:50

    a powiedźcie, jak dam 250 enana zamiast 300 będzie ok?
    maciek4523
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 5 Listopad 2012, o 05:11
    Data urodzenia: 0- 0-1985

    Cykl meta+enan+deka

    Postprzez fallenursus » 5 Listopad 2012, o 23:30

    moze byc za malo i bedie deca dick. jeslj jestes bez kobiety to wsumie roznicy nie robi ;)
    osobiscie bym nie robil tak..
    Image
    lepsze zdrowie za pomoca chemi
    visiting Mod :)
    wali mnie dieta.to dobre dla maminsynkow i lalusiow
    Awatar użytkownika
    fallenursus
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 867
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 19:26
    Pochwały: 32
    Miasto: montreal
    Data urodzenia: 11 04 1974

    Cykl meta+enan+deka

    Postprzez maciek4523 » 5 Listopad 2012, o 23:36

    spoko, muszę dokupić butle enana w takim razie. Dzięki za podpowiedź. Z HCG pojechać tak jak pisałem wyżej czy po 500u e4d? Co do odbloku, to czy wystarczy sama nolva? Wiem, że deka mega blokuje, jeszcze mocniej niż test, ale po clomie mi syfy wyskakują. pozdro
    maciek4523
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 5 Listopad 2012, o 05:11
    Data urodzenia: 0- 0-1985

    Cykl meta+enan+deka

    Postprzez maciek4523 » 6 Listopad 2012, o 01:25

    Mam jeszcze jedno pytanie, jak długo, Waszym zdaniem, można pojechać cykl deka+enan? Czytam sobie książkę niejakiego prof. Schmitta i dr. Kiesbauera ''Sterydy anaboliczne, czarna księga, cała prawda'' i ci dwaj panowie piszą, że cykl na tych dwóch środkach może, a nawet powinien trwać długo, a długo według nich to 12 do 24tyg, przy czym, według nich, 12tyg to WIELKIE minimum, polecają koło 16 tyg do 20.. Co o tym myślicie? W sumie to chętnie bym pocisnął tak ze 4 do 5 miechów na bombie o ile to co piszą ma sens. Do tego, o dece piszą, żeby bić raz w tyg, bijąc częściej nastąpi kumulacja. Napiszcie co o tym sądzicie. Pozdro
    maciek4523
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 5 Listopad 2012, o 05:11
    Data urodzenia: 0- 0-1985

    Następna

    Wróć do Doping

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron