Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Odżywki a odczulanie

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Odżywki a odczulanie

    Postprzez Marcinc09 » 29 Styczeń 2013, o 11:44

    Witam, mam pytanie od jakiegos czasu biore stack kreatynowy i aminokwasy. Mam alergie i za jakis czas zaczynam odczulanie i chcialbym sie dowiedziec czy nie bedzie jakichs skutkow ubocznych brania tych odzywke? Czy poprostu moge je brac dalej czy poprostu one koliduja z zastrzykami odczulajacymi?
    Marcinc09
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 25
    Rejestracja: 17 Lipiec 2012, o 20:26
    Miasto: NS
    Data urodzenia: 0- 0-1994

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Odżywki a odczulanie

    Postprzez sebox » 29 Styczeń 2013, o 14:25

    Na co jesteś uczulony?? Powiedz coś więcej na temat Twojej alergii ??
    Trenując 2 miesiące jesteś pewien, że wiesz wszystko. Trenując 5 lat masz pewność, że nigdy wszystkiego nie będziesz wiedział.
    Awatar użytkownika
    sebox
    Plutonowy
     
    Posty: 111
    Rejestracja: 18 Grudzień 2012, o 20:32
    Pochwały: 3
    Miasto: Chłop z Mazur

    Odżywki a odczulanie

    Postprzez Marcinc09 » 29 Styczeń 2013, o 16:23

    Na roztocza, nie wiem czy to istotne ale jakies 6 lat temu, dopiero zaczalem odczuwac ze cos jest nie tak i wtedy poszedlem na leczenie i rok sie leczylem pozniej mialem przerwe prawie 3 letnia i wlasnie od dwoch lat ciagle teraz biore leki. Ostatnio lekarka poweidziala mi ze moge isc na odczulanie, tylko nie wiadomo czy bede sie do tego kwalifikowal... I wlasnie zastanawiam sie czy stack kretynowy nie bedzie zle wplywal, przy tym odczulaniu, czy to jest bezpieczne poprostu.
    A leki ktore bralem to: Avamys i claritine active
    Marcinc09
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 25
    Rejestracja: 17 Lipiec 2012, o 20:26
    Miasto: NS
    Data urodzenia: 0- 0-1994

    Odżywki a odczulanie

    Postprzez sebox » 30 Styczeń 2013, o 07:37

    Najlepiej jakbyś się poradził lekarza...
    Mam kolegę, który również jest alergikiem, na roztocza, kurz.sierść kota, pyłki traw itd.
    Brał i bierze różnego rodzaju odżywki...nie odczuwa żadnych zmian w organizmie.
    Tylko nie poddawał się żadnym zabiegom odczulania itd. bierze jak dobrze pamiętam zyrtec lub allergę...
    Trenując 2 miesiące jesteś pewien, że wiesz wszystko. Trenując 5 lat masz pewność, że nigdy wszystkiego nie będziesz wiedział.
    Awatar użytkownika
    sebox
    Plutonowy
     
    Posty: 111
    Rejestracja: 18 Grudzień 2012, o 20:32
    Pochwały: 3
    Miasto: Chłop z Mazur

    Odżywki a odczulanie

    Postprzez Osaico_pl » 9 Lipiec 2013, o 18:29

    No tak teoretycznie nie powinno to ze sobą kolidować,ale lekarzem nie jestem i warto się zapytać w pierwszej kolejności specjalisty,. Myślę,że odczulanie i odzywki to osobne tematy,jedno nie powinno mieć wpływu na drugie.
    Osaico_pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 22 Maj 2013, o 14:06
    Pochwały: 1
    Miasto: Warszawa

    Re: Odżywki a odczulanie

    Postprzez robo815 » 9 Lipiec 2013, o 21:32

    Osaico_pl napisał:No tak teoretycznie nie powinno to ze sobą kolidować,ale lekarzem nie jestem i warto się zapytać w pierwszej kolejności specjalisty,. Myślę,że odczulanie i odzywki to osobne tematy,jedno nie powinno mieć wpływu na drugie.


    JAkiego specjalisty chcesz się radzić?Który lekarz cos ci powie na temat odzywek?Chyba tylko sportowy bo reszta to konowały
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975


    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.