Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Uroda i Fitness
  • Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Coś pomiędzy kulturystyką a gimnastyką czyli uroda i fitness, a także aerobik - jak zadbać o swoje ciało aby mieć wysportowaną i smukłą sylwetkę.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Postprzez FabrykaFormy » 7 Marzec 2013, o 22:39

    Utrzymanie motywacji na wysokim poziomie nie jest łatwe. Dlatego przez cały czas trzeba wizualizować sobie cel, a także zadbać o dodatkową mobilizację. Istotna jest przede wszystkim różnorodność. Jeśli wprowadzamy dietę, to postarajmy się, by nasz jadłospis był dobrze zbilansowany i urozmaicony, dzięki czemu odchudzanie nie będzie aż tak trudne. Właściwy sposób odżywiania warto także połączyć z ćwiczeniami, a całość wspomóc zabiegami kosmetycznymi, które podkreślą naszą urodę.
    Jeśli planujemy poddać się całkowitej metamorfozie, to warto zaplanować dokładnie cały długofalowy proces przemiany wizerunku. Poza treningami i odpowiednią dietą istotne jest także realizowanie zabiegów wspomagających odchudzanie oraz modelowanie sylwetki. Dzięki temu wprowadzimy kompleksowość i wieloetapowość działań, które wspólnie przyniosą niesamowite efekty. Zabieg kosmetyczny czy masaż będą też doskonałym sposobem na odpoczynek po męczącym tygodniu ćwiczeń i diety. Odpowiednio dobrany masaż pomaga nie tylko się zrelaksować, ale też wyszczupla, ponieważ przyczynia się do rozbijania tkanki tłuszczowej, lepszego ukrwienia mięśni i ujędrnienia skóry.

    Fabryka Formy – sieć klubów Fitness & Wellness
    FabrykaFormy
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 6 Listopad 2012, o 02:00

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Postprzez WagaSTOP_pl » 23 Maj 2013, o 19:15

    Jeśli mowa o posiłkach, warto by były kolorowe i jak najbardziej urozmaicone. Do tego aromatyczne. Jemy wszakże najpierw węchem, a później wzrokiem :)
    WagaSTOP_pl
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 12 Kwiecień 2013, o 12:45

    Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Postprzez klamka » 27 Czerwiec 2013, o 10:21

    Bardzo fajne porady. Mi brakuje właśnie głównie tego współtowarzysza, z którym motywowaliśmy się nawzajem.
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Postprzez zgubicsiebie » 4 Sierpień 2013, o 21:03

    dobrze jest mieć osobę, która wspiera nas w jakiejś walce, postanowieniach czy tez różnego rodzaju decyzjach. A jeśli ewentualnie kogoś takiego nie ma, trzeba się zebrać w sobie i powiedzieć ze kto jak nie my może lepiej zadbać o nas samych|? :)
    zgubicsiebie
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 21 Lipiec 2013, o 18:40
    Miasto: Piaseczno
    Data urodzenia: 05 05 1987

    Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Postprzez szymon12159 » 4 Sierpień 2013, o 23:06

    ja tam sam się motywuje .. po prostu jak zacząłem to już nie skoncze i koniec , nikt mnie nie zatrzyma . nawet głupie debile które pisza po co Ci to , jak Ty wyglądasz .. ; D itp. itd. ..
    Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj ze w życiu będziesz miał pod górkę . !
    szymon12159
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 597
    Rejestracja: 7 Grudzień 2012, o 17:53
    Pochwały: 13
    Miasto: ____________

    Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Postprzez Pony » 5 Sierpień 2013, o 17:58

    Szymon to tak dokładnie jak u mnie :/ No ale zobaczymy kto się będzie śmiał jak koszulkę się zdejmie :D
    No pain No gain ... ;)
    Pony
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 509
    Rejestracja: 1 Lipiec 2012, o 22:49
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 06 07 1996

    Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Postprzez anitapaj » 6 Sierpień 2013, o 14:02

    Mnie do ćwiczeń motywuje również muzyka. Dużo szybciej czas leci przy energetycznych kawałkach:)
    anitapaj
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 6 Sierpień 2013, o 13:29

    Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Postprzez jasiek90 » 8 Sierpień 2013, o 15:39

    Ja mam wprost przeciwnie. Jak kros na mnie patrzy to się denerwuję i gorzej wychodzi.
    jasiek90
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 8 Sierpień 2013, o 15:31

    Re: Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Postprzez szymon12159 » 9 Sierpień 2013, o 10:54

    haha , jak ktoś przyjdzie , np. jakiś obcy to mam o 10 % więcej siły ; D haha
    Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj ze w życiu będziesz miał pod górkę . !
    szymon12159
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 597
    Rejestracja: 7 Grudzień 2012, o 17:53
    Pochwały: 13
    Miasto: ____________

    Re: Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Postprzez jasiek90 » 1 Październik 2013, o 10:54

    jasiek90 napisał:Ja mam wprost przeciwnie. Jak kros na mnie patrzy to się denerwuję i gorzej wychodzi.




    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    garnitury, akcesoria toyota gdańsk, ulotki informacyjne, szkoły językowe gdańsk, firany firanki
    jasiek90
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 8 Sierpień 2013, o 15:31

    Następna

    Wróć do Uroda i Fitness

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.