Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Opowiadamy kawały :)

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Opowiadamy kawały :)

    Postprzez 2aleks2 » 25 Sierpień 2014, o 12:28

    Pukanie do drzwi:
    - Otwierać, policja!
    - A czego chcecie?
    - Porozmawiać.
    - A ilu was tam jest?
    - Dwóch.
    - To porozmawiajcie między sobą.




    ______________________
    Pozycjonowanie strony www. Polecam.
    2aleks2
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 25 Sierpień 2014, o 12:26

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Opowiadamy kawały :)

    Postprzez mammba » 27 Sierpień 2014, o 18:08

    Górzysta droga. Facet prowadzi samochód, z naprzeciwka jedzie drugie auto, które prowadzi kobieta. Gdy się mijają, kobieta uchyla okno i krzyczy:
    - Świnia!
    Facet natychmiast odchyla swoje okno i wrzeszczy:
    - Krowa!
    Gość jedzie dalej i gdy wyjeżdża w następny zakręt, wpada na świnię stojącą na środku drogi...





    _______________________
    Najlepsi iluzjoniści. Polecam.
    mammba
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 27 Sierpień 2014, o 18:05

    Opowiadamy kawały :)

    Postprzez Opol » 29 Sierpień 2014, o 13:46

    Facet wybrał się na wycieczkę po Polsce. W jednym z miast wszedł do sklepu w celu kupienia jakiejś ciekawej suweniry. Sklepik był mały, ale mieściło się w nim chyba wszystko - od pocztówek, przez doniczki i antyki, aż po magiczne kamienie. Facet się rozgląda, nie może się na nic zdecydować. Nagle jego wzrok padł na drewnianą figurkę kota, patrzy na cenę - Figurka kota 10 zł, Historia kota - 1000 zł. Facet, nie namyślając się długo, wziął figurkę i podszedł do lady. Stary subiekt zapytał:
    - Z historią czy bez?
    - Daj se pan spokój, biorę kota i wychodzę.
    Stary uśmiechnął się pod nosem:
    - Tak pan teraz mówi... I tak pan przyjdzie po historię...
    Facet nie powiedział już nic, tylko pomyślał - Jak można być tak poj***nym i płacić 1000 zł za jakąś tam historię kota? Zapłacił, podziękował i wyszedł. I nagle zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Idąc z figurką w torbie, usłyszał miauczenie kotów. Potem zobaczył, że idzie za nim jakiś kot. Potem następny. I następny. I jeszcze inny.
    Z każdego zakamarka wyłaniały się koty i szły za facetem, który kupił figurkę kota. Koleś trochę się przestraszył i zaczął uciekać. Koty za nim. Przyspieszył. Koty za nim. Zwolnił. Koty też zwolniły. Stanął. I wokół niego stanęło kilkaset kotów.
    - No k***a, co jest?! O co w tym chodzi?!
    Niewiele myśląc, facet wyciągnął z torby tę figurkę i wrzucił ją do rzeki. Wszystkie koty skoczyły też do wody i wszystkie się utopiły. Facet wytrzeszczył oczy ze zdumienia. Chwilę stał jak wryty, ale nagle pognał w stronę sklepiku, w którym był wcześniej.
    Wpada zdyszany do środka, a stary subiekt zaczął rechotać.
    - Hehehehehehheh, wiedziałem, że pan przyjdzie po historię...
    - Panie! - przerwał facet. - J***ć tę historię!!! Ma pan może figurkę cygana?

    _________
    Najlepsze jazdy doszkalające warszawa cena
    Opol
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 29 Sierpień 2014, o 13:45

    Opowiadamy kawały :)

    Postprzez Fobi » 30 Sierpień 2014, o 14:49

    W pubie siedzą: Schmitt, Jussilainen i Małysz.
    Martin mówi: - Wiecie co, miałem kiedyś taki przypadek. Poszedłem do kina na ,,101 dalmatyńczyków'', a na drugi dzień skoczyłem na średniej skoczni 101 metrów
    i wygrałem.
    Na to Jussilainen:
    - A ja kiedyś czytałem książkę ,,150 sposobów na stres''. Na drugi dzień skoczyłem 150 metrów na dużej skoczni i też wygrałem!
    W tym momencie Małysz zrywa się jak oparzony, biegnie do wyjścia
    i krzyczy:
    - Trzeba odwołać zawody! Jutro skaczemy na ,,mamucie'', a ja wczoraj przeczytałem ,,20 000 mil podmorskiej żeglugi''!

    _________
    Znakomite nieruchomości gorzów
    Fobi
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 30 Sierpień 2014, o 14:48

    Re: Opowiadamy kawały :)

    Postprzez czesiu » 30 Sierpień 2014, o 19:30

    Przychodzi kobieta do aptekarza i mówi:
    - Poproszę trutkę.
    - A po co?
    - Chcę otruć męża!
    - Nawet jeśli panią zdradza, nie mogę pozwolić, żeby pani go otruła!
    Wtedy kobieta pokazuje zdjęcie jej męża uprawiającego seks z żoną aptekarza.
    Widząc to, aptekarz mówi:
    - Nie wiedziałem, że ma pani receptę.




    ________________________
    Kompleksowe remonty warszawa. Polecam.
    czesiu
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 30 Sierpień 2014, o 19:28

    Opowiadamy kawały :)

    Postprzez Jabo » 31 Sierpień 2014, o 08:56

    Ojciec przyłapał swoją córką na oralnych igraszkach z chłopakiem:
    - Poczekaj tylko aż matka wróci!
    - Czy naprawdę musisz jej to mówić?
    - Tak, masz jej dać kilka rad.

    ______
    Ciekawe aranżacje wnętrz zielona góra
    Jabo
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 31 Sierpień 2014, o 08:55

    Opowiadamy kawały :)

    Postprzez Wigi » 31 Sierpień 2014, o 12:12

    Jest pogrzeb... Trumna w dole, ludzie rzucają kwiaty... Nagle coś uderzyło w trumnę. Ludzie patrzą po sobie. Facet stojący przy dole mówi:
    - Przepraszam bardzo, kwiaciarnia była zamknięta, kupiłem bombonierkę.

    _________
    Piękne torebki skórzane kraków
    Wigi
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 31 Sierpień 2014, o 12:11

    Re: Opowiadamy kawały :)

    Postprzez daria9 » 1 Wrzesień 2014, o 10:36

    Kolega zwraca się do kolegi z wyrzutem:
    - Dlaczego nie byłeś na pogrzebie Staszka?
    - Co się tak rzucasz? A czy on będzie na moim?


    =============
    Tylko u nas hale magazynowe
    daria9
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 1 Wrzesień 2014, o 10:35

    Opowiadamy kawały :)

    Postprzez klamka » 18 Grudzień 2014, o 14:06

    AUTENTYCZNE OGŁOSZENIA PARAFIALNE
    ==========================

    1. Cała wspólnota dziękuje chórowi młodzieżowemu, który na okres wakacji zaprzestał swojej działalności.

    2. Za tydzień Wielkanoc. Bardzo proszę wszystkie panie składać jajka w przedsionku.

    3. Pan Kowalski został wybrany na urząd kustosza naszej parafii. Nie mogliśmy znaleźć nikogo lepszego.

    4. W niedzielę ksiądz rektor przewodniczył swej pożegnalnej mszy. Chór odśpiewał "klaskajmy wszyscy w dłonie".

    5. Dzisiejszy temat dyskusji: "Czy wiesz, jak jest w piekle?". Przyjdź i posłuchaj naszego organisty.

    6. W czwartek o 16:00 "wspólne lody". Panie dające mleko proszę przyjść wcześniej.

    7. W środę spotkanie żeńskiego klubu literackiego. Pani Kowalska zaśpiewa "Połóż mnie do łóżeczka" razem z księdzem wikarym.

    8. W podziemiu panie zrzuciły różnego rodzaju ubranie. Można je oglądać w każdy piątek po południu.

    9. W każdą środę spotykają się młode mamy. Na te panie, które chcą do nich dołączyć, czekamy w zakrystii w czwartki wieczorem.
    klamka
    Plutonowy
     
    Posty: 118
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2013, o 10:57

    Opowiadamy kawały :)

    Postprzez rudiwos » 14 Styczeń 2015, o 08:53

    Blondynka spóźnia się do pracy.
    Zdenerwowany szef dzwoni do niej i mówi:
    - Gdzie Ty jesteś?
    - Jadę do pracy, korek jest
    - A jak długi?
    - Nie wiem, bo jadę pierwsza.
    rudiwos
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 14 Styczeń 2015, o 08:13

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron