Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Zachowanie kondycji ciała

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Zachowanie kondycji ciała

    Postprzez malyfranek » 20 Listopad 2013, o 18:48

    Każdego dnia wystarczy 30 minut zwykłego spaceru na świeżym powietrzu:) Siłownię można mieć we własnym pokoiku, wystarcz ćwiczyć z własnym ciałem;)
    malyfranek
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 15
    Rejestracja: 13 Listopad 2013, o 11:59
    Miasto: Kraków
    Data urodzenia: 08 01 1987

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Zachowanie kondycji ciała

    Postprzez ciszewkm » 21 Listopad 2013, o 11:21

    To, co napisałeś brzmi bardzo optymistycznie:) Ale czy nie lepiej spacer zastąpić chociażby regularnym bieganiem? Znam osoby, które regularnie spacerują, ale jakiejś szałowej kondycji nie mają :D
    ciszewkm
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 15
    Rejestracja: 24 Październik 2013, o 14:15
    Miasto: Warszawa

    Zachowanie kondycji ciała

    Postprzez malyfranek » 23 Listopad 2013, o 09:44

    Oczywiście, że lepiej pobiegać, chodzi o to aby wytworzyć w sobie regularność takiej aktywności fizycznej. Chodzić można z kijkami Nordic Walking, ruszasz rękami, nogami, ciało pracuje, serce ma większy wysiłek:)
    malyfranek
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 15
    Rejestracja: 13 Listopad 2013, o 11:59
    Miasto: Kraków
    Data urodzenia: 08 01 1987

    Zachowanie kondycji ciała

    Postprzez ciszewkm » 24 Listopad 2013, o 17:38

    Ja bym chciał trochę się wzmocnić przed treningiem do sztuki walki. Na razie postawię na biegi. Nordic Walking to też fajny pomysł, ale wolałbym, aby ktoś mi najpierw dokładnie zademonstrował, jak trzeba z tymi kijkami chodzić. Niestety, moi znajomi są niezbyt zorientowani, więc póki co będę regularnie biegał. Póki co, bo niedługo zima;)
    ciszewkm
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 15
    Rejestracja: 24 Październik 2013, o 14:15
    Miasto: Warszawa

    Zachowanie kondycji ciała

    Postprzez Ania4562 » 30 Styczeń 2014, o 12:25

    Ciekawy artykuł , ja do tego regeneruje skóre kremami zebym nie mial rozstępów, npl tabletki cellinea
    Ania4562
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 14 Październik 2013, o 16:29
    Miejscowość: Szczecin
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 17 10 1984

    Zachowanie kondycji ciała

    Postprzez barbieb » 23 Maj 2014, o 06:47

    Ja zawsze staram się być w miarę aktywna fizycznie, aczkolwiek ostatnimi czasy dbam o to bardziej niż kiedyś. Chciałabym nie tyle schudnąć co poprawić sylwetkę ciała no i kondycję oczywiście.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Zachowanie kondycji ciała

    Postprzez tirrowwa » 17 Czerwiec 2014, o 16:39

    Opłaca się kupić jakiś dobry multicooker? Niby warunki dość przejrzyste, proste http://multicooker.pl/jak-kupowac/dostawa/ ale czy warto kupować te multicookery, w internecie pełno pozytywnych opinii więc chyba warto.
    tirrowwa
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 16 Listopad 2013, o 18:29

    Zachowanie kondycji ciała

    Postprzez jacekfx@o2.pl » 6 Lipiec 2014, o 17:21

    Ja biegam codziennie pól godzinki i to już jest wystarczające na dobra kondycje:)
    jacekfx@o2.pl
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 3 Lipiec 2014, o 22:45

    Zachowanie kondycji ciała

    Postprzez majcher » 18 Lipiec 2014, o 13:28

    Mam 12 km z domu do pracy i codziennie dojeżdżam do pracy rowerkiem - więc to trzyma mnie w formie:)
    majcher
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 18 Lipiec 2014, o 13:24

    Zachowanie kondycji ciała

    Postprzez Mimek » 16 Styczeń 2015, o 16:32

    Ja od 1,5 roku regularnie co 2 dni biegam - dla mnie najlepszy sposób:)
    Mimek
    Szeregowy
     
    Posty: 12
    Rejestracja: 16 Styczeń 2015, o 16:27

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron