Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Rozstępy

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Witam jestem nowy na forum

    Postprzez Ediner » 11 Luty 2015, o 17:55

    Serdecznie witam wszystkich forumowiczów, jestem nowy w temacie proszę wyrozumiałość
    Fajna rzecz
    Ediner
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 19
    Rejestracja: 10 Luty 2015, o 04:22
    Miejscowość: Polska
    Miasto: Aktualnie Warszawa
    Data urodzenia: 03 02 2029

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Rozstępy

    Postprzez barbieb » 13 Luty 2015, o 10:07

    A o co dokładnie prosisz?
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Rozstępy

    Postprzez Czasowniczka » 26 Luty 2015, o 12:17

    Barbieb, przecież napisał że prosi o wyrozumiałość :D Czytanie ze zrozumieniem! A tak serio, to ja chciałam zapytać, czy ktoś z Was przeszedł usuwanie rozstępów? Moja mama zastanawia się nad takowym zabiegiem i zanim coś jej doradzę, to chciałam zrobić mały rekonesans w internecie.
    Czasowniczka
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 39
    Rejestracja: 28 Luty 2014, o 16:20

    Rozstępy

    Postprzez piórko » 28 Luty 2015, o 17:45

    Ja nie przeszłam takiego zabiegu. Mam małe rozstępy, ale nie przeszkadzają mi tak bardzo, by je usuwać.
    piórko
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 23 Listopad 2014, o 14:31

    Jako nowicjusz stawiam nowy temat by sie przedstwić

    Postprzez benykah » 4 Kwiecień 2015, o 03:04

    A czy ktoś próbował podjąć inne działania? Proponujecie raczej podobne podejście, ma ktoś może inne doświadczenia w tej kwestii?
    Jako młody projektant chciałem budować budynki oraz dobre domy, teraz robię wielkie place zabaw, pracuję w spil a zamieszkuję w Wrocławiu. http://place-zabaw-producent.pl/
    benykah
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 23
    Rejestracja: 31 Marzec 2015, o 16:36
    Miejscowość: Polska
    Miasto: Tripcity
    Data urodzenia: 04 10 1936

    Rozstępy

    Postprzez Stonoga » 6 Kwiecień 2015, o 21:56

    Bardzo mądry jest pierwszy wpis w tej dyskusji. Dziękuję. Niestety nie pomógł mi bo rozstępy już mam. A pozbyć się ich zaczęłam po różnych próbach dopiero w medycynie estetycznie dzięki laserowi frakcyjnemu, mezoterapii igłowej i peelingowi medycznemu. Możecie poszukać na wyszukiwarce zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich http://ladytime.pl, na pewno znajdziecie jakieś zabiegi w swojej okolicy. Przez LadyTime.pl można uzyskać nie raz spore zniżki, więc może warto próbować.
    Stonoga
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 5 Kwiecień 2015, o 23:35
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 02 08 1978

    Rozstępy

    Postprzez albinos » 7 Kwiecień 2015, o 08:17

    Z rozstępami to jest trudna sprawa. Tak naprawdę są to blizny więc nie ma sposobów, aby pozbyć się ich całkowicie. niektóre z nich można próbować usuwać laserami, ale jest to dość kosztowne, a nie daje przecież pewnych efektów. Możemy za to próbować różnego rodzaju peelingi itd, chociaż one też nie są raczej pomocne. Najgorzej wyglądają "świeże" rozstępy bo są mocno zasinione, ale jeżeli zblakną to już nie rzucają się tak w oczy i nie szpecą ciała tak bardzo jak się nam przeważnie wydaje :)
    Awatar użytkownika
    albinos
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 18
    Rejestracja: 1 Kwiecień 2015, o 11:16
    Miejscowość: Warszawa
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 03 08 1989

    Rozstępy

    Postprzez wężówka » 18 Kwiecień 2015, o 18:34

    jak się schudnie to stają się (czasem) mniej widoczne - choć zależy też duzo od tego w jakim miejscu je mamy
    wężówka
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2015, o 18:31

    Rozstępy

    Postprzez exanaeld22 » 23 Kwiecień 2015, o 16:05

    Ja mam sporo rozstępów na nogach i plecach po rośnięciu w okresie dojrzewania.

    ____________________________
    http://www.dekoracjedotortu.pl
    exanaeld22
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 23 Kwiecień 2015, o 16:00

    Re: Rozstępy

    Postprzez hector » 15 Maj 2015, o 16:24

    moja dziewczyna chodzi na laserową depilację w Warszawie , gdzie również robią usuwanie tatuaży, blizn i rozstępów. Z tego co mówiła to mają spore powodzenie. Świadczy to chyba o ich skuteczności. Rozstępy to chyba mają głównie dziewczyny jak są w ciąży. Ale to chyba trzeba brać zapobiegawczo by skóra była jędrna.
    hector
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 14 Grudzień 2014, o 21:07

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron