Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dla Zielonych
  • domowy trening

    Dział przeznaczony dla osób zaczynających swoją przygodę z siłownią. Inni użytkownicy postarają się Wam przekazać niezbędną wiedzę aby móc zacząć uprawiać ten sport.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    domowy trening

    Postprzez Mattx » 19 Marzec 2015, o 23:59

    witam wszystkich

    Od jutra zaczynam trening w domu chcialbym sie troche rozbudowac mozecie mi cos doradzic ? Jakiec cwiczenia
    Aktualnie mam 190 cm wzrostu a waga to 83 kg. Jak powinien wygladac trening jak to wszystko ulozyc zeby bylo widac efekty ile razy w tygodniu cwiczyc z gory dzieki za pomoc
    Mattx
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 19 Marzec 2015, o 23:52
    Miasto: katowice
    Data urodzenia: 26 08 1993

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: domowy trening

    Postprzez Mattx » 20 Marzec 2015, o 00:07

    Mattx napisał:witam wszystkich

    Od jutra zaczynam trening w domu chcialbym sie troche rozbudowac mozecie mi cos doradzic ? Jakiec cwiczenia
    Aktualnie mam 190 cm wzrostu a waga to 83 kg. Jak powinien wygladac trening jak to wszystko ulozyc zeby bylo widac efekty ile razy w tygodniu cwiczyc z gory dzieki za pomoc


    Zapomnailem dodac ze chcialbym przytyc do tych 90 kg
    Mattx
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 19 Marzec 2015, o 23:52
    Miasto: katowice
    Data urodzenia: 26 08 1993

    domowy trening

    Postprzez Asghaton » 17 Kwiecień 2015, o 21:46

    Trening Domatora Będzie dla Ciebie dobry, do tego dobra dieta na masę i waga pójdzie w górę
    Asghaton
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 30 Sierpień 2013, o 13:57
    Miasto: Katowice
    Data urodzenia: 02 02 1992

    domowy trening

    Postprzez wężówka » 18 Kwiecień 2015, o 18:32

    a jakieś szczegóły asghaton bo tez jestem ciekawa
    wężówka
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2015, o 18:31

    domowy trening

    Postprzez shinsetsu » 21 Kwiecień 2015, o 11:16

    ja codziennie rano robię ćwiczenia rozciągające a wieczorem podnoszę ciężary
    shinsetsu
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 21 Kwiecień 2015, o 11:15

    domowy trening

    Postprzez Majk Ox » 2 Czerwiec 2015, o 20:10

    ja w garażu stworzyłem sobie niewielką siłkę... w necie można znaleźć kilka fajnych poradników jak stworzyć domową siłownię :) nic trudnego i tanim kosztem... koniec opłacania karnetów :d
    Ćwiczymy, bo to zdrowie! Bądźmy sporti. ;)
    Awatar użytkownika
    Majk Ox
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 31 Maj 2015, o 08:52
    Miasto: Rzeszów
    Data urodzenia: 04 03 1989

    domowy trening

    Postprzez Dorian » 26 Wrzesień 2015, o 00:13

    Myślę, że lepiej było by zapisać się na siłownię, trening w domu może być uzupełnieniem ;)
    Dorian
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 26 Wrzesień 2015, o 00:08
    Miejscowość: Szczecin
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 04 08 1985

    domowy trening

    Postprzez Michał Bodzioch » 26 Wrzesień 2015, o 09:40

    Prawda chcąc nie chcąc jest też taka, że w domu zawsze mniejsza motywacja. Po pierwsze nie płacisz za karnet, więc nie boli po kieszeni jak nie będziesz chodzić, po drugie raczej się nie zdarzy żeby nagle na Twojej domowej siłowni pojawiła się znikąd super laska :D I nie ma od kogo podpatrzeć techniki jeśli ktoś zaczyna, a brak asekuracji może narobić więcej szkody niż pożytku.
    http://www.facebook.com/dzikimichal
    ---------------------------------------------
    PLANY TRENINGOWE, PLANY ŻYWIENIOWE I SUPLEMENTACYJNE, TRENINGI PERSONALNE
    *trener personalny
    *instruktor kulturystyki
    *instruktor ćwiczeń psychosomatycznych
    *instruktor trx
    *specjalista ds. żywienia i suplementacji
    *absolwent krakowskiego AWF-u
    Awatar użytkownika
    Michał Bodzioch
    Moderator
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 24 Wrzesień 2015, o 19:26
    Pochwały: 2
    Miasto: Kraków

    domowy trening

    Postprzez Konrad Adamczyk » 26 Wrzesień 2015, o 10:05

    Trzeba też wziąć pod uwagę, że w pierwszych tygodniach treningu siłowego progres siłowy jest największy i ciężko będzie to nadgonić, na siłce zawsze można dorzucić jakiś ciężar i iść za ciosem :)
    https://www.facebook.com/Konrad-Adamczyk-Trenuj-z-cukrzycą-177285445939780/timeline/
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    *Instruktor kulturystyki, trener personalny, specjalista ds. żywienia i suplementacji
    *Plany treningowe, plany dietetyczne, suplementacja, treningi personalne
    Awatar użytkownika
    Konrad Adamczyk
    Moderator
     
    Posty: 70
    Rejestracja: 24 Wrzesień 2015, o 18:25
    Pochwały: 5
    Miasto: Kraków
    Data urodzenia: 04 07 1987

    Re: domowy trening

    Postprzez Perpetum » 1 Październik 2015, o 08:50

    Dorian napisał:Myślę, że lepiej było by zapisać się na siłownię, trening w domu może być uzupełnieniem ;)


    w moim mieście wreszcie pojawiła się siłownia pod chmurką - http://www.huse.com.pl/art/trzy_nowe_si ... 68-45.html ;D więc mam gdzie trenować i mobilizacja większa jak widzisz więcej ćwiczących osób.
    Perpetum
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 13 Sierpień 2013, o 09:38

    Następna

    Wróć do Dla Zielonych

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron