Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Odchudzanie
  • Co jeść żeby schudnąć, ale mieć siłę do roboty

    W tym dziale dowiecie się jak pozbyć się zbędnych kilogramów. Dowiecie się jak trenować, jaką dietę stosować, ćwiczenia, spalacze tłuszczu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Co jeść żeby schudnąć, ale mieć siłę do roboty

    Postprzez Chłop » 1 Luty 2015, o 19:44

    Witam,
    Wchodzę na Wasze forum, bo w necie jest pełno diet ale dla kobiet.
    Mam 178 cm wzrostu, 94 kg wagi. Pracuję w lesie (pilarz), więc ciężko, powinienem spalać kalorie,
    ale nawet jak trochę schudnę to zaraz nadrabiam. Typowo bebech mi rośnie.
    Co Panowie jeść żeby mieć siłę do pracy fizycznej, ale wreszcie schudnąć.
    Ile kalorii powinienem zjeść?
    Wdzięczny będę za wszelką podpowiedź.
    Chłop
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 1 Luty 2015, o 19:31

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Co jeść żeby schudnąć, ale mieć siłę do roboty

    Postprzez BodyFUN » 2 Luty 2015, o 13:26

    pomyśl o BCAA (ze sport definition niezła opcja) dla zahamowania katabolizmu, oddalają tez poczucie zmeczenie i klasycznie lepsza regeneracja

    ale to dodatek, musisz doprcować jadłospis. wykorzystaj jakiś kalkulator zapotrzebowania, i zmniejsz bilans o jakieś 200 kcal na start - będziesz powoli tracić na wadze przy niewielkim osłabieniu pewnie

    generalnie wszystko leży w podstawach
    BodyFUN
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 15
    Rejestracja: 12 Sierpień 2014, o 11:52

    Co jeść żeby schudnąć, ale mieć siłę do roboty

    Postprzez TrojBoj_pl » 3 Luty 2015, o 23:45

    W Twoim przypadku faktycznie suplement BCAA będą dobrym rozwiązaniem plus dobra dieta bez której tutaj naprawdę ani rusz.
    TrojBoj_pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 25
    Rejestracja: 10 Grudzień 2014, o 12:17

    Co jeść żeby schudnąć, ale mieć siłę do roboty

    Postprzez barbieb » 6 Luty 2015, o 13:51

    Nie wiem czy suplementy są konieczne w tym wypadku. Może sprawdź najpierw co powie Ci dietetyk w Warszawie? Wizyta u takiego specjalisty nie jest aż tak kosztowna, a czasami jest najlepszym wyjściem.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Co jeść żeby schudnąć, ale mieć siłę do roboty

    Postprzez BodyFUN » 6 Luty 2015, o 14:49

    oczywiście, że dobór suplementów jest indywidualny.. a nie zawsze konieczny.. jeżeli by ktoś chciał coś fajnego w dobrej cenie to sport definition prezentuje się bardzo dobrze

    na ten moment mnie nie zawiedli - kupiłem już kilka pełnych prduktów (pump kick, whey, etc)
    BodyFUN
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 15
    Rejestracja: 12 Sierpień 2014, o 11:52

    Re: Co jeść żeby schudnąć, ale mieć siłę do roboty

    Postprzez NICOLE » 8 Kwiecień 2015, o 06:02

    Slyszalam ze dobre sa tableki :acai berry
    [code=http://www.knbm.pl/]tabletki przedłużające stosunek dla mężczyzn[/code]
    NICOLE
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 8 Kwiecień 2015, o 05:56

    Co jeść żeby schudnąć, ale mieć siłę do roboty

    Postprzez paker55 » 15 Maj 2015, o 11:59

    Proponuję ograniczyć ilość spożywanych tłuszczy i cukrów bo to może powodować ciągłe przybywanie na wadze. Myślę, że odstawiając cukry nie stracisz zbyt dużo energii do pracy
    paker55
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 15 Maj 2015, o 11:53
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 17 03 1989

    Co jeść żeby schudnąć, ale mieć siłę do roboty

    Postprzez kultmacko » 22 Maj 2015, o 21:08

    Cukry mniej wiadomo, ale tłuszcze...od nich samych aż tak się nie tyje chyba ?
    kultmacko
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 22 Maj 2015, o 21:00
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 17 05 1981

    Co jeść żeby schudnąć, ale mieć siłę do roboty

    Postprzez CoachKamil » 24 Maj 2015, o 19:42

    Na wysokich tłuszczach przeprowadza sie redukcje "low carb" czyli nisko węgle wysoko tłuszcze. Aktualnie jestem na tej diecie i jest mega dobrze :D może u Cb też ta dieta bedzie bardzo dobrym rozwiązaniem
    CoachKamil
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 24 Maj 2015, o 16:26
    Data urodzenia: 29 10 1995

    Co jeść żeby schudnąć, ale mieć siłę do roboty

    Postprzez michelabc063 » 29 Maj 2015, o 13:08

    Czytałem, że spalacze tłuszczu pomagają w takich redukcjach. Sam kiedyś stosowałem podczas zajęć siłowych i powiem, że dały efekt. A może to była dieta. A może połączenie wszystkich czynników dało takie efekty.
    michelabc063
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 24 Maj 2015, o 05:40
    Data urodzenia: 25 02 1950

    Następna

    Wróć do Odchudzanie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron