Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Konkursy
  • KONKURS - Najśmieszniejsza historia prosto z siłowni!

    Nasze forum kulturystyczne jako jedyne charakteryzuje się dużą ilością konkursów, w tym dziale znajdziesz opis wszystkich. Udział w konkursach mogą brać jedynie zarejestrowani użytkownicy naszego forum.

    Moderator: Michał Bodzioch


    KONKURS - Najśmieszniejsza historia prosto z siłowni!

    Postprzez Vito » 9 Październik 2015, o 17:32

    Witamy!

    Z myślą o wszystkich zapaleńcach kulturystyki, przygotowaliśmy niezmiernie ciekawy konkurs z mega nagrodami i toną śmiechu!


    Zadanie konkursowe jest bardzo proste:

    Opisz swoja najśmieszniejszą historię jaka przydarzyła Ci się na siłowni. Nie szczędź słów ani detali w swojej opowieści, ponieważ z pośród wszystkich opisanych tutaj historii wyłonimy 10 najciekawszych przygód, które rozłożyły nas na łopatki!


    Na zwycięzców czekają:

    1.jpg
    1.jpg (92.22 KiB) Obejrzany 96255 razy

    2.jpg
    2.jpg (83.33 KiB) Obejrzany 96255 razy

    3.jpg
    3.jpg (75 KiB) Obejrzany 96255 razy

    4.jpg
    4.jpg (62.68 KiB) Obejrzany 96255 razy


    Losowanie nagród odbędzie się 3 stycznia 2016r.

    Życzymy wszystkim uczestnikom kreatywności i zapraszamy do zabawy!


    REGULAMIN KONKURSU
    - Udział w konkursie może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik forum kulturystyczni.pl
    - Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest napisanie w tym temacie komentarza z najśmieszniejszą historią jaka przydarzyła Ci się na siłowni.
    - Komentarze zamieszczone w innych działach / tematach (na forum) lub miejscach (poza forum) nie będą brane pod uwagę.
    - Zwycięzców konkursu wybierze administrator forum kulturystyczni.pl
    - Losowanie nagród odbędzie się 3 stycznia 2016r.
    - Ostatnim dniem na nadsyłanie komentarzy jest dzień 31 grudnia 2015r, późniejsze komentarze nie będą brane pod uwagę.
    - Pytania prosimy kierować na adres kontakt@kulturystyczni.pl

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 13 Marzec 2013, o 00:22
    Pochwały: 1

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    KONKURS - Najśmieszniejsza historia prosto z siłowni!

    Postprzez TomaszM » 9 Październik 2015, o 17:49

    Gdzie można zobaczyć regulamin ? :)
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    KONKURS - Najśmieszniejsza historia prosto z siłowni!

    Postprzez Michał Bodzioch » 9 Październik 2015, o 21:41

    REGULAMIN KONKURSU
    - Udział w konkursie może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik forum kulturystyczni.pl
    - Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest napisanie w tym temacie komentarza z najśmieszniejszą historią jaka przydarzyła Ci się na siłowni.
    - Komentarze zamieszczone w innych działach / tematach (na forum) lub miejscach (poza forum) nie będą brane pod uwagę.
    - Zwycięzców konkursu wybierze administrator forum kulturystyczni.pl
    - Losowanie nagród odbędzie się 3 stycznia 2016r.
    - Ostatnim dniem na nadsyłanie komentarzy jest dzień 31 grudnia 2015r, późniejsze komentarze nie będą brane pod uwagę.
    - Pytania prosimy kierować na adres kontakt@kulturystyczni.pl
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator
    http://www.facebook.com/dzikimichal
    ---------------------------------------------
    PLANY TRENINGOWE, PLANY ŻYWIENIOWE I SUPLEMENTACYJNE, TRENINGI PERSONALNE
    *trener personalny
    *instruktor kulturystyki
    *instruktor ćwiczeń psychosomatycznych
    *instruktor trx
    *specjalista ds. żywienia i suplementacji
    *absolwent krakowskiego AWF-u
    Awatar użytkownika
    Michał Bodzioch
    Moderator
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 24 Wrzesień 2015, o 19:26
    Pochwały: 2
    Miasto: Kraków

    Re: KONKURS - Najśmieszniejsza historia prosto z siłowni!

    Postprzez Drobny99 » 11 Październik 2015, o 19:48

    Witam, moim zdaniem najśmieszniejszą sytuacja która przytrafiła mi się na siłowni. Mam własną siłownię od początku mojego stażu. Gdy zaczynałem chodzić na pierwsze treningi było ciężko lecz jakoś dałem rade. Sytuacja miała miejsce jakoś 2 miesiące temu. Mój przyjaciel (Damian) chciał zacząć ze mną ćwiczyć. Przyszedł na siłownię. Pokazałem mu co i jak się używa. Gdy się zaczął trening było OK. Pierwsza, druga seria poszła bardzo dobrze. Ostanie juz były ciężkie. Gdy poszliśmy do domu by odpocząć. Damian wyglądał na dwa razy "większego". Dostał dwa razy większego ciała. Powiedziałem ze dostał mega pompy, :D okazało się ze ma uczulenie na jakieś pyłki. Ponieważ było otwarte okno na siłowni mogło się coś takiego dostać do środka. To jest właśnie sposób na duże i masywne mięśnie :P

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Drobny99
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 11 Październik 2015, o 19:28
    Pochwały: 2
    Miasto: Gdańsk
    Data urodzenia: 11 07 1999

    KONKURS - Najśmieszniejsza historia prosto z siłowni!

    Postprzez RL9 » 5 Listopad 2015, o 14:44

    Moje story jest takie, ze mialem kumpla, który sobie kupil 100 tabletek mety. Bral iles tabletek przed i iles po treningu. I kilka razy wpadal na silke do piwnicy jak kiedys mielismy, stwierdzal ze mu sie nie chce dzisiaj cwiczyc robil 20 pompek i szedl do chaty :D Bral mietka i robil pompki hehe beka, mnie to kiedys smeiszylo
    Awatar użytkownika
    RL9
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 22 Październik 2015, o 10:26
    Data urodzenia: 16 04 1993

    KONKURS - Najśmieszniejsza historia prosto z siłowni!

    Postprzez qwerty123 » 5 Listopad 2015, o 18:12

    Moja najśmieszniejsze historia na siłowni to jak podciągalismy się na drążku i mój kumpel ściągnął drugiemu spodenki i majtki jak się podciagal :-)
    qwerty123
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 5 Listopad 2015, o 18:03
    Miasto: Kłodzko
    Data urodzenia: 23 11 1999

    Re: KONKURS - Najśmieszniejsza historia prosto z siłowni!

    Postprzez Rysio12 » 7 Listopad 2015, o 20:55

    Moja najśmieszniejsze historia to gdy zakupiłem siłownię , wtedsię zaczeli się schodzić moi koledzy.
    Jeden z nich wyciskal na ławce gdy nagle chciał ppuścić bąka ale niestety poszedł z kleksem.
    Wszyscy zaczęli się śmiać a on leżał ze 20 min i udawał, że nic sie nie stało
    Rysio12
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 7 Listopad 2015, o 20:41
    Miasto: Żakowola radz
    Data urodzenia: 12 01 1998

    Re: KONKURS - Najśmieszniejsza historia prosto z siłowni!

    Postprzez radziu1131 » 14 Listopad 2015, o 00:24

    Biegłem sobie na bieżni i coś mnie podkusiło żeby zobaczyć jak najszybciej sie da :Walić głową w mur: nogi mi sie poplątały przefikołkowałem i wylądowałem obok pólki z hantelkami nogami do góry :Worek: mimo wszystko zaczełem sie śmiać :D
    radziu1131
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 14 Listopad 2015, o 00:18
    Miasto: sochaczew
    Data urodzenia: 16 07 1998

    KONKURS - Najśmieszniejsza historia prosto z siłowni!

    Postprzez mały07 » 19 Listopad 2015, o 20:43

    moją najśmieszniejszą historią było to kiedy zaczynałem przygodę z siłownią :) nie miałem wtedy profesjonalnego sprzętu, miałem ławeczkę która mi pospawał kolega :) podczas treningu kiedy chciałem podnieść 60 kilo to nagle trzask ławka sie cała złożyła, rozłożyła sie na części spadłem na podłogę razem ze sztangą :)
    mały07
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 19 Listopad 2015, o 20:33
    Miasto: Legnica
    Data urodzenia: 22 10 1997

    KONKURS - Najśmieszniejsza historia prosto z siłowni!

    Postprzez banzesik » 23 Listopad 2015, o 14:06

    Te ostatnie historie dość dretwe i jakies na sile wymyslane ;) Najgorsza moja historia byla zwiazana z tym ze jak kiedys robilem rozpietki i mi reka zemdlala i ta omdlala reka wraz ze sztangietka spadla mi na czolo, zdazylem tylko troche odchylic glowe tak ze na szczescie nie trafilo mnie centralnie bo nie wiem w sumie co by bylo jakbym przyjal 10 kg ;p
    banzesik
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 15 Listopad 2015, o 17:47
    Data urodzenia: 28 01 1984

    Następna

    Wróć do Konkursy

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron