Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Sprzęt do siłowni
  • Jaki rower stacjonarny zakupić? Do ~1000zł

    Dobrze wyposażona siłownia to podstawa sukcesu. W dziale wszystko na temat sprzętu do siłowni, czyli: ławki, wyciągi, obciążenia, sztangi, hantle, gryfy, sztangielki, atlasy itp.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Jaki rower stacjonarny zakupić? Do ~1000zł

    Postprzez emek777 » 12 Listopad 2013, o 21:18

    Chcę zabrać się za siebie, bo widzę, że kondycja leży, dlatego postanowiłem zakupić sobie rowerek treningowy. Mam do dyspozycji do ok. 1000 zł, zapewne w tej kategorii wchodzi w grę magnetyczny. Mieszkanie mam dość niewielkie, dlatego bardzo ważne jest dla mnie aby był niewielkich rozmiarów. W temacie jestem dość zielony, dlatego bardzo proszę o radę.
    Mam problem z kolanami (a konkretnie z luźno trzymającymi się rzepkami) ale chyba rowerek nie jest wtedy nie zalecany? Ortopeda nigdy nic nie mówił, że jeżdżę na zwykłym rowerze.
    emek777
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 12 Listopad 2013, o 20:55
    Miasto: Lublin

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Jaki rower stacjonarny zakupić? Do ~1000zł

    Postprzez marrkowsska » 18 Listopad 2013, o 01:01

    Dobre, tego szukałam :)
    marrkowsska
    Szeregowy
     
    Posty: 12
    Rejestracja: 16 Listopad 2013, o 17:48

    Jaki rower stacjonarny zakupić? Do ~1000zł

    Postprzez mamedjoajara » 8 Grudzień 2013, o 19:29

    też będę na kupnie, ale to raczej dopiero za miesiąc
    mamedjoajara
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 8 Grudzień 2013, o 19:26

    Jaki rower stacjonarny zakupić? Do ~1000zł

    Postprzez koparkiiwalce » 9 Grudzień 2013, o 15:34

    też coś bedę się rozglądał, bo dziewczyna chciała :)
    koparkiiwalce
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 9 Grudzień 2013, o 15:33

    Jaki rower stacjonarny zakupić? Do ~1000zł

    Postprzez surokatyna » 9 Grudzień 2013, o 17:44

    szukałeś już coś :)?
    surokatyna
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 9 Grudzień 2013, o 17:43

    Jaki rower stacjonarny zakupić? Do ~1000zł

    Postprzez yuolooking » 18 Grudzień 2013, o 19:45

    ja dopiero po nowym roku coś będę się rozglądała :)
    yuolooking
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 18 Grudzień 2013, o 19:43

    Jaki rower stacjonarny zakupić? Do ~1000zł

    Postprzez JoannaPk » 23 Lipiec 2016, o 17:42

    W pierwszej kolejności warto rozważyć zakup regenerowanego rowerka, zamiast nowego. W tej samej cenie regenerowany sprzęt będzie lepszy, a przede wszystkim markowy. Profesjonalny sprzęt regenerowany można znaleźć w asortymencie firmy Reef: http://www.reff.pl/

    Firma z długoletnim stażem, ceniona na rynku sportów i kulturystyki, a więc godna polecenia :)
    JoannaPk
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 23 Lipiec 2016, o 17:27

    Jaki rower stacjonarny zakupić? Do ~1000zł

    Postprzez zwar » 1 Sierpień 2016, o 10:11

    Ceny sa bardzo różne. I często dany model rózni się cenowo w sklepach o kilaset złotych... Wiem bo sam kupowałem sobie rowerek i bardzo dużo czasu zajmuje znalezienie najkorzystniejszej opcji. Przydatne są porownywarki ale nie obejmują one ofert wszystkich sklepów internetowych. Poza tym dobre ceny mozna znaleźć również na aukcjach ( wiele sklepów prowadzi swoją sprzedać jedynie na allegro).

    Polecam targomat: https://www.targomat.pl/ - nie wiem czy znacie stronę ale nie raz dzięki niej zaoszczędziłem sporo kasy. Jest to coś w rodzaju negocjatora cen.
    Awatar użytkownika
    zwar
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 28 Lipiec 2016, o 07:46

    Jaki rower stacjonarny zakupić? Do ~1000zł

    Postprzez Potar » 7 Grudzień 2016, o 11:28

    powiem ci że najlepsze rowery crossowe i nie tylko oczywiście, mają na sklep.biker-house.pl.
    Potar
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 7 Grudzień 2016, o 11:26
    Data urodzenia: 06 10 1990

    Jaki rower stacjonarny zakupić? Do ~1000zł

    Postprzez Likar24_pl » 12 Grudzień 2016, o 09:03

    Autorowi nie chodzi o rower crossowy, a typowo stacjonarny, gdzie w cenie do 1 tysiąca zł ma naprawdę szeroki wybór. Teraz w sklepach internetowych znajdziesz ciekawe promocje właśnie na sprzęt do siłowni oraz fitness. Polecam ten konkretny model
    http://likar24.pl/rower-magnetyczny-hms ... p-194.html
    Likar24_pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 25
    Rejestracja: 5 Grudzień 2016, o 08:41
    Miasto: Warszawa

    Następna

    Wróć do Sprzęt do siłowni

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron