Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Uroda i Fitness
  • Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Coś pomiędzy kulturystyką a gimnastyką czyli uroda i fitness, a także aerobik - jak zadbać o swoje ciało aby mieć wysportowaną i smukłą sylwetkę.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Postprzez barbieb » 13 Styczeń 2015, o 18:50

    Trening personalny na pewno byłby dobrą motywacją dla nas. Wiąże się to niestety z kosztami, aczkolwiek wydaję mi się, że warto.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Postprzez kuba122 » 11 Kwiecień 2016, o 10:46

    motywacja jest niezwykle ważną częścią praktycznie każdego wyzwania jakiego się podejmujemy, a bez niej jest niezwykle trudno osiągnąć swój cel, czytałem ostatnio artykuł odnośnie motywacji do działania i szczerze mówiąc jest w tym dużo prawdy, przeczytajcie sami na http://wysportowany.com.pl/index.php/2015/11/27/mateusz-grzesiak-opinie-czyli-jak-zostalem-zmotywowany-do-dzialania/, uważam że mając odpowiednie podejście i motywację to możemy osiągnąć o wiele więcej
    kuba122
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 5 Kwiecień 2016, o 12:48

    Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Postprzez Olek9009 » 13 Kwiecień 2016, o 15:01

    ja wlasnie wole cwiczyc z kims, albo z kolega, albo z kolezanka, albo z oboma osobami naraz. Duzo wtedy latwiej udac sie na kolejny trening, nawet jesli Ci sie po prostu nie chce. Nieraz tak mialem, ze mi sie po prostu po robocie nie chcialo trenowac ;/ pewnie, jak gdybym robil to sam, to bym sobie odpuscil. No ale dzwonie do kumpla mowie mu, ze nie wpadne, a teraz jak na mnie nie wyjechal :D takze to jest jedna kwestia. A druga to taka, ze przy kims podobno organizm jest zdolny do wiekszych poswiecen. Gdzies czytalem takie badania, wiec na pewno oplaca sie z kims trenowac,
    Olek9009
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 13 Kwiecień 2016, o 14:53
    Miasto: Wałcz
    Data urodzenia: 15 06 1993

    Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Postprzez nowackaDor » 14 Kwiecień 2016, o 10:11

    motywacja, oj u mnie ma wahania, raz jest jej bardzo dużo i działam i działam, a raz nie mogę się zmusić. Wiec wydrukowałam sobie kartkę i powiesiłam na ścianie: Pamiętaj jaki masz cel! Czasem pomaga, a czasem nie:D
    Dużo zależy też od dnia w pracy, czy jest cieżko czy wręcz light! :D
    nowackaDor
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 8 Kwiecień 2016, o 11:38
    Data urodzenia: 18 02 1987

    Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Postprzez Bernii34 » 24 Kwiecień 2016, o 20:13

    Jeżeli sami nie będziemy się motywować i przede wszystkim chcieć, to nikt nam nie pomoże w tym.
    Bernii34
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 24 Kwiecień 2016, o 17:52

    Re: Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Postprzez masszzynka » 18 Maj 2016, o 20:41

    Jeśli nie chcecie stracić motywacji, to niezła sprawą jest odskocznia, portal matrymonialny na którym można znaleźć inne ciekawe osoby które wam pomogą zapomnieć o waszych problemach !
    masszzynka
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 1 Październik 2013, o 19:23

    Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Postprzez ernst21 » 6 Wrzesień 2016, o 16:47

    Hehe portal matrymonialny spowoduje, że nie stracimy motywacji. Raczej naszą motywacją może być kasa, inna osoba, cel, albo czyjeś uznanie.
    ernst21
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 6 Wrzesień 2016, o 16:32

    Motywacja jak jej nie stracic

    Postprzez LauraItemn » 24 Październik 2016, o 10:16

    dla mnie musi byж czysty i schludny...i przede wszystkim nie powinien nosic dresow i tych obrzydliwych adidasow na wielkich podeszwach...niedobrze mi sie robi jak widze idiotow w pasiastych spodenkach z ogolonym lbem i skorzana kurtka

    ___
    NEW XRumer + SocPlugin: revolutional method in SEO and SMM
    LauraItemn
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 19 Październik 2016, o 07:26
    Miejscowość: Russia
    Miasto: Gorzow Wlkp
    Data urodzenia: 15 05 2050

    Re: Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Postprzez robbo44 » 2 Listopad 2016, o 19:10

    To nie jest forum matrymonialne. A motywacja najlepsza, to zrobic coś dla siebie.
    robbo44
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 2 Listopad 2016, o 17:14

    Motywacja- jak jej nie stracić?!

    Postprzez kulturka » 22 Listopad 2016, o 22:17

    Dokładnie nie trzeba mieć przed sobą plakatu chudej laski, czy jakiegoś mięśniaka, żeby wyglądać tak jak oni. Trzeba po prostu robić to dla siebie, dla własnej satysfakcji.
    kulturka
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 8 Sierpień 2016, o 21:43

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Uroda i Fitness

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron