Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Odchudzanie
  • Schudnięcie w udach

    W tym dziale dowiecie się jak pozbyć się zbędnych kilogramów. Dowiecie się jak trenować, jaką dietę stosować, ćwiczenia, spalacze tłuszczu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Schudnięcie w udach

    Postprzez justynka132 » 10 Styczeń 2017, o 12:39

    Czesc! Trochę mi głupio bo koleżanki w pracy ciągle rozmawiają o odchudzaniu, fitnesie i innych dietach. Ja nie mam jakiejś idealnej figury, troche mam duże uda i tyłek (to rodzinne) ale nigdy nie miałam z tego powodu kompleksów. Tylko jak one tak gadają i zagadadują mnie przy okazji to się zaczęłam zastanawiać czy i mi by się nie przydał jakiś detoks, może nowy rok to dobry czas żeby coś zmienić, troche popracować nad tymi udkami. Tylko ja troche leniwa jestem, bieganie odpada nienawidziłam tego jeszcze w szkole, nie wiem co bym mogła zrobic żeby w tych konkretnych miejscach troche schudnąć. Dieta mi chyba nie pomoże na uda, nie? To w brzuchu sie raczej chudnie na diecie, dobrze myślę?
    justynka132
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 10 Styczeń 2017, o 12:33

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Schudnięcie w udach

    Postprzez TwardyGryz » 11 Styczeń 2017, o 11:02

    Gubienie tkanki tłuszczowej, czy też zrzucanie zbędnych kilogramów odbywa się stopniowo i "schodzi" z całego ciała. Nie można schudnąć tylko z ud, lub tylko z brzucha. Podstawą chudnięcia jest zbilansowana dieta i regularna aktywność fizyczna :)
    TwardyGryz
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 11 Styczeń 2017, o 10:12

    Schudnięcie w udach

    Postprzez karollobos » 12 Styczeń 2017, o 15:35

    nie no, nie tylko z brzucha, coś ty! ;;) wszędzie ubywa, nie da się tak że z brzucha tylko albo z ud tylko. ty masz chyba typową figurę gruszki z tego co piszesz. z ćwiczeń jak nie chcesz biegać no to np skakanka albo rowerek stacjonarny
    karollobos
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 5 Wrzesień 2016, o 10:21
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 0- 0-1990

    Schudnięcie w udach

    Postprzez Irek766 » 13 Styczeń 2017, o 11:03

    No tak, tylko trzeba ćwiczyć.
    ___
    when you visit
    Irek766
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 13 Styczeń 2017, o 09:53
    Miasto: wawa
    Data urodzenia: 02 03 1977

    Schudnięcie w udach

    Postprzez Fitmaniacy.pl » 16 Styczeń 2017, o 08:40

    Skoro bieganie odpada to możesz spokojnie spróbować innych ćwiczeń oraz treningu jak np: regularne wizyty na basenie i aqua aerobik czy zumba oraz fitness- każda z tych form aktywności fizycznej przybliży Cię do celu w efekcie którego pozbędziesz się nadmiaru tłuszczu, plus rzecz jasna dobra dieta.
    Fitmaniacy.pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 42
    Rejestracja: 19 Grudzień 2016, o 14:57

    Schudnięcie w udach

    Postprzez Ania_ABCfitness » 16 Styczeń 2017, o 09:20

    Zgadzam się, ćwiczenia o których piszą moi przedmówcy powinny pomóc Ci zrzucić nadmiar kilogramów w dolnych partiach ciała. Zwłaszcza rower stacjonarny dobrze wpływa na mięśnie ud, łydek i pośladków. Możesz wykonywać na nim treningi cardio, dzięki którym w stosunkowo krótkim czasie pozbędziesz się tkanki tłuszczowej z tych miejsc. Do tego wizyty na basenie - pływanie świetnie wysmukla sylwetkę i skutecznie wspiera w walce z tkanką tłuszczową. Co do diety, faktycznie wpływa na całe ciało, nie tylko na wybrane partie ciała i jest zalecana przy odchudzaniu z brzucha, z ud i z wszystkich innych miejsc ;)
    Ekspert sklepu ABCfitness
    www.abcfitness.pl
    Ania_ABCfitness
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 29
    Rejestracja: 30 Czerwiec 2014, o 11:29
    Data urodzenia: 09 09 1989

    Schudnięcie w udach

    Postprzez justynka132 » 17 Styczeń 2017, o 10:30

    Ale to musiałabym chodzić na ten fitnes, nie? No i na basen… Nie wiem czy jestem na tyle zmotywowana żeby wolne wieczory po pracy spędzać na poceniu się, chyba sobie to jeszcze przemyślę :P
    justynka132
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 10 Styczeń 2017, o 12:33

    Schudnięcie w udach

    Postprzez Ania_ABCfitness » 18 Styczeń 2017, o 14:54

    Możesz też zakupić rower stacjonarny na użytek własny, wtedy będziesz mogła przeprowadzić trening o dowolnej porze, bez wychodzenia z domu, a nawet łączyć go z innymi przyjemnościami (np. oglądaniem telewizji albo słuchaniem muzyki). Na naszej stronie internetowej możesz obejrzeć dostępne modele: http://www.sapphire-sport.com/pl/katego ... ningowe,1/. W razie pytań chętnie doradzę. Co do samej motywacji, być może inspirujący będzie dla Ciebie artykuł na naszym blogu: http://www.abcfitness.pl/motywacja-do-c ... treku-ba26. Piszemy tam trochę o zaletach ćwiczeń i metodach zachęcenia własnego ciała i ducha do uprawiania sportu :)
    Ekspert sklepu ABCfitness
    www.abcfitness.pl
    Ania_ABCfitness
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 29
    Rejestracja: 30 Czerwiec 2014, o 11:29
    Data urodzenia: 09 09 1989

    Re: Schudnięcie w udach

    Postprzez antolin » 8 Wrzesień 2017, o 00:01

    Kup sobie rower wheeler i gwarantuję, że w udach schudniesz w ciągu kilku tygodni
    antolin
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 44
    Rejestracja: 9 Wrzesień 2011, o 07:54

    Schudnięcie w udach

    Postprzez tobi85 » 31 Styczeń 2018, o 14:38

    Dobrą metodą jest codzienne robienie czegoś z tego: http://www.menshealth.pl/atlas-cwiczen U mnie zadziałało :)
    tobi85
    Kapral
     
    Posty: 68
    Rejestracja: 11 Styczeń 2017, o 10:57
    Miasto: Wrocłąw
    Data urodzenia: 03 01 1985

    Następna

    Wróć do Odchudzanie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron