Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dieta i Zdrowe Odżywianie
  • Czym kierować się przy wyborze diety

    Kulturystyka, fitness, trójbój siłowy, dwubój, sztuki walki, strongman czy inne sporty siłowe to nie tylko sam trening. To również odpowiednia dieta która jest podstawą w tym sporcie.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Czym kierować się przy wyborze diety

    Postprzez GosikS » 12 Sierpień 2021, o 11:33

    Moi Drodzy, ostatnio natrafiłam na wpis: https://ofio.pl/katalog-firm/89196/szyb ... rze-diety/ dzięki niemu dowiedziałam się jaka dieta jest najlepsza dla zdrowia. Jeżeli chcemy stracić kilka zbędnych kilogramów to najważniejsze żeby zrobić z głową, bez efektu jojo ;)
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 497
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Czym kierować się przy wyborze diety

    Postprzez jurasekl22 » 19 Listopad 2021, o 16:19

    Według mnie wszystko zależy od naszych predyspozycji, dlatego warto zapytać o poradę dietetyka.

    oferta dostępna na https://sunking.pl/krakow/
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Czym kierować się przy wyborze diety

    Postprzez Alicja » 21 Kwiecień 2022, o 10:12

    Dla osób stawiających natomiast na dietę wegańską polecam wegańskie sery do pizzy - https://vegesklep.pl/sklep/pl/91-na-pizze. Świetnie smakują!
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Czym kierować się przy wyborze diety

    Postprzez Niuniaaa » 28 Czerwiec 2022, o 02:14

    A sami chcecie przygotowywać sobie posiłki, czy chcecie postawić na catering dietetyczny? Jak chodzi o mnie, to stawiam na drugą opcję, ponieważ ostatnio mam bardzo ograniczony czas... Taka dieta pozwoli mi zdrowo się odżywiać i naprawdę dobrze o siebie zadbać.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Re: Czym kierować się przy wyborze diety

    Postprzez fitania » 4 Sierpień 2022, o 08:07

    Jeżeli chcesz dowiedzieć się, na czym polega catering dietetyczny, poznać wszystkie wady i zalety takiego rozwiązania, to koniecznie kliknij tutaj aby dowiedzieć się samych merytorycznych informacji na ten temat.
    fitania
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 18 Styczeń 2018, o 21:52


    Wróć do Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron