Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Doping
  • Szukam pomocy w walce z tłuszczakami

Niedozwolone wspomaganie czyli sterydy anaboliczne i prohormony stosowane w kulturystyce i w innych dyscyplinach sportowych.

Moderator: Michał Bodzioch

Szukam pomocy w walce z tłuszczakami

Postprzez IwonaLipoma » 29 Wrzesień 2017, o 13:49

Pisze ponieważ potrzebuję pomocy, której przez ostatnie 5 lat nie mogłam uzyskać w innych miejscach. Liczę na Waszą wiedzę, bo wiem że posiadacie ją i z zakresu anatomii czy biochemii. A mianowicie cierpię na tłuszczakowatość mnogą. Byłam już z tym u około 6 lekarzy o różnych specjalizacjach, którzy bagatelizują problem lub zlecają po prostu wycięcie. Jest to jakieś rozwiązanie jeżeli ma się jednego lub dwa, ale nie 12 jak ja tylko na prawej ręce. Są to małe tłuszczaki ale widocznie stale się powiększają, powodując że deformują mi ciało. Nigdy nie byłam otyła, ale zawsze miałam sporo tkanki tłuszczowej. Przy wadze 61 kg i wzroście 167 miałam jej aż 36%. Nie ćwiczę regularnie, ale jestem aktywna w sezonie jeżdżę na rowerze, a poza pływam bo tylko to mi nie szkodzi. Dlaczego piszę że nie szkodzi – ponieważ to czego sama się doszukałam w zagranicznych publikacjach to, to że tłuszczaki są wynikiem dysfunkicji wątroby do dobrego oczyszczania organizmu z toksyn, które właśnie się odkładają w tkance tłuszczowej i tworzą zbrubienia. Zaobserwowałam to u siebie jak zaczęłam intensywnie ćwiczyć na siłowni pod okiem instruktora, po 2 miesiącach treningu, zakwasach, saunie te tłuszczaki które miałam, powiększyły się i przybyło ok 11 nowych małych. Byłam załamana, bo myślałam że jak schudnę i zmniejszę tkankę tłuszczową to tłuszczaki też się zmniejszą. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że wszystkie ćwiczenia spalające nie działają dobrze. Więc przerzuciłam się na ćwiczenia utrzymujące ciało w dobrej kondycji joga, basen, rower. Wiem również, że na zachodzie zmniejsza się tłuszczaki zastrzykami ze sterydów, o których mogłabym pomarzyć w Polsce, tu tylko proponują albo dać spokój lub wyciąć. I tak tez zrobiłam wycięłam dwa i w miejscu gdzie była górka, jest teraz dół z okropna blizną. Jeszcze parę lat temu nie miałam żadnego problemu z akceptacją własnego ciała, byłam atrakcyjna dziewczyną z dużym poczuciem własnej wartości. Teraz pomimo moich starań – siłownia, dieta bez fast foodów, wzmacniaczy, utwardzaczy i cukru nie spowodowałam że tłuszczaki przestały rosnąć a nowe się nie pojawiają. Moje ciało zaczyna wyglądać, jak wypchany worek ziemniaków  Zmieniałam ostatnio miejsce zamieszkania i tym samym lekarza rodzinnego, która powiedziała, że mogłaby mi pomóc sztucznie pozbyć się tkanki tłuszczowej, ale nie jestem otyła więc ona nie ma podstaw do wypisywania leków. I tu wpadliśmy z mężem na pomysł poszukania pomocy u ludzi, którzy o redukcji tkanki tłuszczowej wiedzą wszystko  Bardzo proszę, jeżeli jest ktoś, kto mógłby polecić mi preparat – lek który spowoduje że tkanka tłuszczowa się zmniejszy i być może również z nią tłuszczaki będę dozgonnie wdzięczna. Jest mi wszystko jedno, czy spowoduje on stłumienie łaknienia, stymulację tarczycy czy cokolwiek innego. Przejrzałam pobieżnie wasze forum ale zupełnie się na tym nie znam na biochemii, co ile, kiedy i dla kogo. Wiecie już że jestem kobietą, mam 32 lata, nie chodzi mi o schudnięcie 5 kg jak wszystkim innym laskom  Ja chce się odtłuścić jak robicie to wy przed zawodami, a czy schudnę 2,5 czy 10 kg jest mi obojętne. Ma to być skuteczne, przy założeniu że nie będę ćwiczyć na siłowni i jem zdrowo. Jestem zdrowa, obecnie ważę 68kg przy wzroście 167 kg. Dodam jeszcze że suplementuję się amerykańskim Solgarem Earth Source(witaminy, mikro, makro i wiele innych) i nie mam żadnych braków. Bardzo proszę tylko o przemyślane wypowiedzi osób dojrzałych i znających się na rzeczy. Liczę na Was. Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Iwona
    IwonaLipoma
    Szeregowy

Prezenty!

Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

Post przez Vito

Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

Szukam pomocy w walce z tłuszczakami

Postprzez Nessa » 22 Grudzień 2017, o 11:44

Rower to bardzo dobry pomysł. Zwłaszcza, że znam taką dobrą wypożyczalnię bagażników alcars, która oferuje bardzo tani wynajem. Naprawdę jestem z nich zadowolona.
    Nessa
    Szeregowy

Miasto: Wieruszów
    Data urodzenia: 29 03 1995

Wróć do Doping

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Diamant oraz 1 gość