Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Sprzęt do siłowni
  • Bielizna termoaktywna

Dobrze wyposażona siłownia to podstawa sukcesu. W dziale wszystko na temat sprzętu do siłowni, czyli: ławki, wyciągi, obciążenia, sztangi, hantle, gryfy, sztangielki, atlasy itp.

Moderator: Michał Bodzioch

Bielizna termoaktywna

Postprzez Twardyrpg » 16 Lipiec 2012, o 08:47

Jest lato, na silowni gorąco, więc okna są pootrwierane ( nie ma klimatyzacji ) do tego wiatraki itd, lekka zawierucha. W dyplomację z miejscowymi osiłkami nie chce wchodzić, wiec niestety muszę sie dostosować do warunków. Ostatnio strasznie mnie przewiało. Dosłownie przez tydzien, nie moglem ruszać szyją. Postanowiłem, że zainwestuje w koszulkę termoaktywna. Mam namyśli bynamjej coś co nei wsiąka potu, przylega do ciala i odprowadza wilgoć. Nie mam niestety zielonego pojęcia w co zainwestować, przegladałem allegro, przejrzałem pare stron i opinie są podzielone. Macie jakieś typy? Slyszalem, ze koszulki firmy under armour są dobre, lecz jestem osobą wysoką i szczuplą i rozmiarówka na mnie nei pasuje ( koszulka na moj wzrost ma obwód klatki 120-130, ja natomiast mam około 110). Czekam na opinie.
    Twardyrpg
    Szeregowy

Prezenty!

Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

Post przez Vito

Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

Bielizna termoaktywna

Postprzez o2market_pl » 24 Wrzesień 2012, o 14:27

Podaj budżet jaki możesz przeznaczyć na te cel,ponieważ ceny odzieży termoaktywnej są rózne w zależności od firmy. Kupno na allegro nie jest dobrym rozwiązaniem,możesz się na tym mocno zawieźć. Lepiej w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych.
    o2market_pl
    Starszy szeregowy

Pochwały: 1
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 03 05 1980

Bielizna termoaktywna

Postprzez patrycjusz » 24 Grudzień 2013, o 09:57

Twardy zerknij na produkty firmy tervel, sam mam kilka koszulek z tej firmy właśnie na siłownie, możesz je poogladać np tutaj http://skimarket.pl/koszulki-meskie,c69.html z tą różnica że ja zakładam na nie jeszcze bluzę aby się specjalnie odwodnić.
    patrycjusz
    Szeregowy

Miasto: Kielce
    Data urodzenia: 01 04 1981

Bielizna termoaktywna

Postprzez WagaSTOP_pl » 26 Styczeń 2014, o 10:26

Jeżeli mowa o bieliźnie termoaktywnej,to polecam takie firmy jak Brubeck czy McKinley- są bardzo dobre a ich odzież ma wysoką jakość,wiec warto pomyśleć o niej teraz podczas zimy i mrozu.
    WagaSTOP_pl
    Kapral

Bielizna termoaktywna

Postprzez patrycjusz » 12 Listopad 2014, o 13:22

Ja mam bieliznę termoaktywną firmy Webster tutaj można kupić http://ekskluzywna.pl/bielizna-sportowa-meska swietnie się zachowuje na ciele, mogę polecić spokojnie.
    patrycjusz
    Szeregowy

Miasto: Kielce
    Data urodzenia: 01 04 1981

Re: Bielizna termoaktywna

Postprzez Zywa » 3 Styczeń 2018, o 20:48

Teraz z racji panującej zimy tym bardziej ciężko wyobrazić sobie życie bez przyodziewania na siebie specjalnej bielizny termoaktywnej. Dlaczego jest to tak ważne akurat teraz i jak ją dobierać można dowiedzieć się między innymi z tego obszernego artykułu: http://www.gazetawroclawska.pl/turystyka/a/bielizna-termoaktywna-na-zime-jak-wybierac,12804996/.
    Zywa
    Szeregowy

Wróć do Sprzęt do siłowni

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość