Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Depilacja laserowa

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Depilacja laserowa

    Postprzez ierogola336a » 18 Listopad 2016, o 09:08

    Hej wszystkim :) Ostatnio przeczytałam artykuł o depilacji laserowej w domu:

    Tak jakoś natchnęło mnie, żeby kupić taki depilator.Tylko nie wiem czy jeszcze mi mąż zafunduje, ale przed negocjacjami chciałam się upewnić ;) Co sądzicie ogólnie o tego rodzaju depilacji? Zdrowe czy niezdrowe ? Znacie może gdzieś jakieś strony lub sklepy, w których za nie wielką cenę mogłabym dostać taki depilator ?
    ___________________________
    depilacja laserowa gdańsk
    ierogola336a
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 16 Listopad 2016, o 13:55
    Data urodzenia: 10 08 1989

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Depilacja laserowa

    Postprzez silnamania » 23 Listopad 2016, o 11:22

    Wiesz, że takie depilatory to nie jest depilacja laserowa, ale fotodepilacja? Nie daje to żadnego dobrego efektu . Włosy nie wyrastają przez kilka tygodni. Potem jednak wszystko wraca do normy.

    Jedyna trwała depilacja to depilacja laserowa laserem Light sheer i taki własnie laser może dać Ci stały efekt na jakim Ci zalezy. Żadne inne takiego efektu Ci nie dadzą.

    Ze swojej strony mogę polecić gabinety Laser de Lux.Chodziłam na depilację w Warszawie:
    http://www.laserdelux.pl/warszawa/depilacja-laserowa

    Wiem jednak,ze mają swoje punkty i w innych miastach.
    Awatar użytkownika
    silnamania
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 38
    Rejestracja: 9 Grudzień 2014, o 18:20
    Miasto: Warszwa
    Data urodzenia: 03 04 1983

    Depilacja laserowa

    Postprzez viki99 » 30 Kwiecień 2017, o 13:07

    Jeśli chodzi o depilację laserową w Warszawie to polecam Beauty4ever z Mokotowa http://www.beauty4ever.pl/. Mają w swojej ofercie wiele tego typu zabiegów, dodatkowo skuteczne zabiegi wyszczuplające z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń takich jak ultraformer, velashape i cosmosoft.
    viki99
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 18:00

    Depilacja laserowa

    Postprzez marika90 » 1 Maj 2017, o 08:07

    W Warszawie jak widać jest wiele miejsc godnych polecenia :) Ja ze swojej strony polecam tą klinikę http://elesthetic.pl/. W swojej ofercie poza depilacją laserową mają dużo więcej ciekawych i przede wszystkim skutecznych zabiegów z działu medycyny estetycznej. Miejsce godne polecenia.
    marika90
    Kapral
     
    Posty: 71
    Rejestracja: 23 Lipiec 2016, o 08:52
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 13 05 1990

    Re: Depilacja laserowa

    Postprzez Zywa » 4 Maj 2017, o 11:36

    Trzeba mieć świadomość tego, że depilacja laserowa nie jest jedyną opcją. Nie każdy może sobie na coś takiego pozwolić choćby ze względu na różne przeciwwskazania. Dlatego warto zwrócić uwagę na urządzenia takie jak np. depilator rowenta elite model look, które doskonale radzą sobie z usuwaniem owłosienia. Więcej na ich temat można znaleźć m.in. tutaj: http://www.rowenta.pl/Pages/catalog/Body-care/Epilators.aspx.
    Zywa
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 28 Grudzień 2016, o 12:49

    Depilacja laserowa

    Postprzez Alicja » 10 Maj 2017, o 10:53

    Ja chyba nie zdecydowałabym się na taką depilację :P
    "A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?"
    Awatar użytkownika
    Alicja
    Sierżant
     
    Posty: 221
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 10:43
    Data urodzenia: 16 08 1986

    Depilacja laserowa

    Postprzez viki99 » 9 Luty 2018, o 11:25

    A ja przetestowałam już wszystko co możliwe - maszynki, depilatory, wosk i w końcu depilację laserową. Ta ostatnia okazała się być najlepszym rozwiązaniem. Sam zabieg bardzo komfortowy i jak dla mnie zupełnie bezbolesny. Robiłam go w salonie Skinlogica w Lesznie. Mam za sobą dopiero 3 sesje, w całej serii będzie ich około 6-7. Bardzo fajny salon, polecam :)
    viki99
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 18:00

    Re: Depilacja laserowa

    Postprzez sueno » 10 Luty 2018, o 21:02

    Tak samo było u mnie. Ile to się czasu straciło, ile niepotrzebnego bólu przeszło, ile wydanych pieniędzy na depilatory, woski i inne z tym związane kosmetyki. A wszystko po to żeby przez parę dni mieć gładkie ciało. W końcu któregoś dnia powiedziałam sobie dość! Zabiegowi depilacji poddałam się w poznańskim ośrodku http://www.goodtimedayspa.eu/ Dowiedziałam się, że mają laser, dzięki któremu można na zawsze zapomnieć o depilacji. Rzeczywiście jestem już jakiś czas po zabiegu i nie mam ani jednego włoska. W tym ośrodku mają sporą ofertę i z pewnością tam powrócę. Mam ochotę wybrać sobie jakiś zabieg na twarz, ale jeszcze się zastanawiam, co by to mogło być. W każdym bądź razie bardzo eleganckie miejsce, bardzo mi się tam podoba.
    sueno
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 23 Sierpień 2017, o 09:43

    Depilacja laserowa

    Postprzez Symeon73 » 12 Luty 2018, o 15:17

    No według mnie takie zabiegi nie są zdrowe. Zastanówcie się lepiej nad tym.
    ____
    kilner polska
    Symeon73
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 12 Luty 2018, o 09:59

    Depilacja laserowa

    Postprzez Shori » 14 Luty 2018, o 22:17

    Jedyne co mnie odstrasza przed takimi zabiegami to ich cena, a biorąc pod uwagę, że potrzeba kilku sesji... Jednak wolę się pomęczyć z depilatorem w domu...
    Shori
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 14 Luty 2018, o 21:58

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron