Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dieta i Zdrowe Odżywianie
  • Ciąża i dietetyk

    Kulturystyka, fitness, trójbój siłowy, dwubój, sztuki walki, strongman czy inne sporty siłowe to nie tylko sam trening. To również odpowiednia dieta która jest podstawą w tym sporcie.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Ciąża i dietetyk

    Postprzez martees » 17 Styczeń 2017, o 14:51

    Dziewczyny właśnie się dowiedziałam, że jestem w ciąży! Postanowiłam, że to idealny moment, żeby w końcu zacząć dobrze się odżywiać Problem w tym, że w moim mieście nie ma dietetyka Znacie może jakiegoś dietetyka, który zajmuje się czymś takim jak dieta online? Korzystała któraś? To chyba dobre wyjście w mojej sytuacji?
    martees
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 6 Grudzień 2016, o 16:15

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Ciąża i dietetyk

    Postprzez martees » 21 Styczeń 2017, o 23:15

    Znalazłam pomoc i wam powiem, że taka dieta online to świetna sprawa jest. Stała opieka bez wychodzenia z domu.
    martees
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 6 Grudzień 2016, o 16:15

    Ciąża i dietetyk

    Postprzez olderu » 26 Wrzesień 2017, o 11:45

    ja też korzystałem z dietetyka online. Plus taki że taniej i nie trzeba się ruszać z domu, aczkolwiek wiadomo, pewnych badań się nie da wykonać bez udziału osobistego. Ja korzystałem z oferty dietetyka z warszawy: więcej na stronie www.
    olderu
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 16
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2016, o 16:43

    Ciąża i dietetyk

    Postprzez mondek32 » 28 Styczeń 2018, o 15:38

    Hm, ale dlaczego chcesz korzystać z takich usług on-line? Moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest pójść na wizytę do dietetyka stacjonarnie. Jesli nie masz teraz głowy, czasu ani sił, żeby biegać po mieście i szukać dietetyków, to polecam Ci skorzystać z wyszukiwarki https://kcalmar.com/dietetycy/katowice/ . Tutaj masz akurat listę dietetyków z Katowic, nie wiem dokładnie skąd jesteś, jeśli z innego miasta to możesz po prostu wpisać swoje. Obok możesz natomiast zaznaczyć, jaki konkretnie rodzaj diety Cię interesuje - w Twoim wypadku będzie to pewnie opcja "Ciąża". Na wizytę możesz się umówić przez internet, ale odbędzie się ona stacjonarnie ;)
    mondek32
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 8 Grudzień 2016, o 16:15

    Ciąża i dietetyk

    Postprzez jacekbal » 5 Luty 2018, o 09:26

    Ja też jestem zdania że dla kobiet w ciąży lepiej jest korzystać z usług dietetycznych stacjonarnie.. Na Podkarpaciu jest http://noculak.dobrydietetyk.pl/oferta/uslugi-dietetyczne/ . Moja żona przez 2 ciąże stosowała tą samą dietę i czuła się do samego końca super. Po ciążach również skorzystała z usług tego dietetyka aby wrócić do formy.
    jacekbal
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 42
    Rejestracja: 2 Styczeń 2017, o 12:19
    Miasto: Dzierżoniów
    Data urodzenia: 04 03 1982

    Ciąża i dietetyk

    Postprzez hopek » 19 Luty 2018, o 15:56

    Mogę zaproppnować Ci konsultację u Pani Skoczylas: https://dietetykskoczylas.pl/ , a to jeden z lepszych dietetyków na terenie Krakowa. Dieta dobierana jest do potrzeb każdego klienta, a układając jadłospis specjalista zwraca uwagę np. na możliwości kulinarne klienta oraz jego godziny pracy. Warto skorzystać z takiej fachowej wiedzy i pomocy.
    hopek
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 22
    Rejestracja: 27 Lipiec 2017, o 09:31

    Re: Ciąża i dietetyk

    Postprzez Olaaa90 » 22 Luty 2018, o 09:31

    Najlepiej skorzystać z porad dietetyka. Bo samemu można wybrać coś niewłaściwego. A tak dietetyk dobierze dietę, by była jak najbardziej skuteczna. Ja poszłam właśnie tym tropem. Długo szukałam dobrego dietetyka, aż wreszcie trafiłam na tę wyszukiwarkę:https://lepszytrener.pl/dietetyka
    Można w niej znaleźć także trenerów i instruktorów sportowych z całej Polski. 
    Olaaa90
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 22
    Rejestracja: 3 Styczeń 2018, o 10:00

    Ciąża i dietetyk

    Postprzez Ailis » 22 Marzec 2018, o 11:04

    Witam, czy któraś z Was używała może Inofemu? http://www.inofem.pl/ ja właśnie z polecenia koleżanki zamierzam rozpocząć tą suplementację jednak najpierw mam pytanie do Pań chorujących na cukrzycę , faktycznie jest dla nas bezpieczny jak zapewnia producent? Lepiej dmuchać na zimne, także dzięki za wszystkie odpowiedzi.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Ciąża i dietetyk

    Postprzez valdunn » 4 Maj 2018, o 07:22

    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984

    Re: Ciąża i dietetyk

    Postprzez Zywa » 22 Styczeń 2019, o 00:16

    Z pewnością w ciąży trzeba do tematu odżywiania podejść w nieco odmienny sposób. Organizm kobiety będzie musiał szybko dostosować do nowych warunków. To oznacza w praktyce częste zgagi, czy zaparcia. Te ostatnie da się względnie łatwo przezwyciężyć. Więcej o tym tutaj: https://twojezdrowie.rmf24.pl/czlowiek/ciaza/news-zaparcia-w-ciazy-to-nie-koniec-swiata-sprawdz-jak-sobie-z-ni,nId,2594703.
    Zywa
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 28 Grudzień 2016, o 12:49

    Następna

    Wróć do Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron