Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dla Zielonych
  • Odżywianie/ śniadanie

    Dział przeznaczony dla osób zaczynających swoją przygodę z siłownią. Inni użytkownicy postarają się Wam przekazać niezbędną wiedzę aby móc zacząć uprawiać ten sport.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Odżywianie/ śniadanie

    Postprzez Tomao » 23 Marzec 2017, o 12:59

    Cześć

    Buduję masę mięśniową jednak mam wątpliwości do swojego śniadania, ponieważ moje pierwsze posiłki (śniadanie) w ciągu dnia dzielę na 3 równe (mniejsze) posiłki w ciągu 7h jak jestem w pracy a dokładnie wygląda to tak :
    6;20 pobudka następnie jazda rowerem 5km, 7:30 pierwszy posiłek skibka chleba żytniego pełnoziarnistego i tak co 2-3h w domu ok 16 (obiad) Moje pytanie Czy taki sposób odżywiania (śniadanie) nawyk żywieniowy nie przeszkodzi mi w budowaniu masy mięśniowej czy warto zastanowić się nad zmianą podejścia do śniadania ? Proszę o pomoc :)
    Tomao
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 23 Marzec 2017, o 12:44

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Odżywianie/ śniadanie

    Postprzez Adamila021 » 19 Styczeń 2018, o 17:34

    Śniadanie to rzeczywiście bardzo ważny posiłek, dla mnie i dla wielu powinien być on najwazniejszy. Dlatego ja też lubie sobie porządnie zjeść zaraz jak wstanę :) Najlepiej to mi wchodzi kasza manna https://kupiec.pl/kategoria-produktu/kasze/ na mleku. Już za młodu jadłam ją z dużą ilością masła i cukru. Teraz jednak wybrałam dużo bardziej dietetyczną opcję :)
    Adamila021
    Kapral
     
    Posty: 69
    Rejestracja: 21 Marzec 2017, o 13:03
    Miasto: Katowice
    Data urodzenia: 29 04 1992

    Odżywianie/ śniadanie

    Postprzez Ailis » 9 Maj 2018, o 14:47

    Ja uważam, że powinno się kupować produkty ekologiczne i bezglutenowe- ponieważ są najzdrowsze. Sama teraz planuje się wybrać do Lublina do jednego ze sklepów https://staropolskagaleriasmaku.pl/ i dokonać u nich zakupu. Ponieważ z tego co słyszałam mają produkty naprawdę zdrowe i w niezwykle korzystnych cenach.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Odżywianie/ śniadanie

    Postprzez Niuniaaa » 30 Sierpień 2018, o 04:08

    Najważniejsze jest, żeby żyć zdrowo. Dlatego zamiast kupować najtańsze produkty w marketach, lepiej trochę dołożyć i kupić coś wartościowego dla naszego organizmu i zdrowego. A przykładowo w sklepie https://www.jarmarknatury.pl nie brakuje naturalnych, bioproduktów.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Odżywianie/ śniadanie

    Postprzez GosikS » 22 Lipiec 2019, o 12:21

    Rzeczywiście warto postawić na odpowiednie żywienie. Duże znaczenia mają tutaj produkty po które sięgamy. Ja od dawna przywiązuję naprawdę sporą wagę do produktów, które jem. Najczęściej zamawiam smakołyki od firmy smaki diet, na ich stronce: https://smakidiet.pl znajdziecie więcej szczegółów. Mają imponujący asortyment, więc na pewno się nie zawiedziecie. Pod względem cenowym również wygląda to naprawdę bardzo dobrze.
    GosikS
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 497
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 21:56


    Re: Odżywianie/ śniadanie

    Postprzez valdunn » 4 Wrzesień 2021, o 05:17

    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    languagelaboratoryсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Wróć do Dla Zielonych

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.