Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Prezent na gwiazdkę

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Prezent na gwiazdkę

    Postprzez Czasowniczka » 14 Styczeń 2015, o 11:51

    Ja w tym roku na gwiazdkę dostałam sweter w paski :3 Prawie jak w Harrym Potterze.
    Czasowniczka
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 39
    Rejestracja: 28 Luty 2014, o 16:20

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Prezent na gwiazdkę

    Postprzez Adamila021 » 23 Marzec 2018, o 13:04

    A zastanawiałaś się nad kawą? Jak dla mnie to bardzo fajny prezent: można go wręczyć zarówno szefowi w pracy czy nauczycielce syna. Na święta też się super nada. Sama wręczam kawę kupioną na https://www.cafesilesia.pl/kawa-lavazza . Mają tam fajny stosunek ceny do jakości
    Adamila021
    Kapral
     
    Posty: 69
    Rejestracja: 21 Marzec 2017, o 13:03
    Miasto: Katowice
    Data urodzenia: 29 04 1992

    Prezent na gwiazdkę

    Postprzez Niuniaaa » 26 Sierpień 2018, o 04:45

    Ja osobiście bardzo lubię otrzymywać kosmetyki na prezent. Chodzi mi tutaj o takie do makijażu. Dla mnie make up jest naprawdę ważny, dlatego jak chłopak ostatnio kupił mi puder matujący coś taki jak ten http://goldenrose.pl/produkty/cera/long ... -rose.html byłam zachwycona.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Prezent na gwiazdkę

    Postprzez Devil93 » 24 Październik 2018, o 10:37

    W tym roku chciałabym szczególnie postarać się dla mojej babci, dlatego już zastanawiam się, co mogę jej kupić. Koleżanka podpowiedziała mi kosmetyki naturalne od Calluna Medica , a ja jestem wstępnie na tak. Widziałam, że używa ich Kasia Cichopek, którą babcia lubi. Promocja też jest akurat fajna.. Pytanie jedynie, czy te kosmetyki nie uczulają ?
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Re: Prezent na gwiazdkę

    Postprzez Biernat33 » 25 Czerwiec 2019, o 15:30

    Polecam zajrzeć na stronę https://shoplet.pl/21-laptopy Ostatnio widziałam tam dużo laptopów i komputerów stacjonarnych w bardzo przystępnych cenach. Koleżanka kupowała dla chrześnicy laptop właśnie z tej strony i jest bardzo zadowolona i jakością i ceną. Moze coś z tej strony się nada na prezent?
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Prezent na gwiazdkę

    Postprzez Biernat33 » 22 Wrzesień 2019, o 05:21

    Z mojego doswiadczenia sprawdzonym prezentem jaki udało mi się zrobić było Wideo od Mikołaja dla dzieci Bardzo łatwo i szybko się je przygotowuje, wystarczy podążać za instrukcją na stronie. W filmie Mikołaj wypowiada imię danej osoby, pokazuje jej zdjęcia, a na koniec przekazuje zlecenie do wykonania, które ty wcześniej wybierasz. niesamowite przezycie otrzymanie takiego wideo. Polecam
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Prezent na gwiazdkę

    Postprzez ilona09 » 29 Październik 2019, o 21:15

    Ja już mam prezent na gwiazdkę dla mojej siostry. Kupiłam jej buty https://www.czasnabuty.pl/tra-pol-12849 ... -zima.html. skoro się takie trafiły, mam nadzieję, że siostra się ucieszy.
    ilona09
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 14 Marzec 2017, o 19:01

    Prezent na gwiazdkę

    Postprzez justisx » 28 Listopad 2019, o 21:00

    A ja mojemu bratu kupiłam https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy- ... a-951.html. Nie ma jeszcze takiego sprzętu, więc myślę, że będzie zadowolony.
    justisx
    Plutonowy
     
    Posty: 136
    Rejestracja: 26 Wrzesień 2014, o 10:11

    Poprzednia

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.