Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez pettardda » 22 Październik 2016, o 15:24

    Posiadacie blizny po trądziku czy mieliście jakiś wypadek i posiadacie bardzo brzydkie wady skóry ? Wiadomo że jest to bardzo uciążliwe i powoduje duży dyskomfort, dlatego warto się tego pozbyć. Osobiście kiedyś miałam problem ze swoimi zmarszczkami których chciałam się pozbyć i wpadłam na ciekawe wskazówki http://ewa-waw.blogspot.com/2015/01/32- ... biegu.html jak można tego łatwo dokonać. Właśnie profesjonalne zabiegi laserem mogą pomóc usunąć zmarszczki, blizny czy jakieś inne urazy skóry, bardzo nowoczesna i profesjonalna metoda leczenia !
    pettardda
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 37
    Rejestracja: 1 Październik 2013, o 19:22

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez Ailis » 25 Lipiec 2018, o 13:32

    Wszystko zależy jak głębokie są te zmarszczki. Ja akurat niedawno byłam w gabinecie medycyny estetycznej na likwidacji zmarszczek. Zdecydowałam się na usługę w Lublinie w gabinecie medycyny estetycznej http://www.westdent.pl/ Łapcie link do strony internetowej, na której dowiecie się więcej na ten temat i umówicie wizytę
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Re: Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez Biernat33 » 28 Sierpień 2018, o 16:26

    miałam ogromny problem z moimi bliznami po trądziku. Jak byłam nastolatką to drapałam stupki i stąd właśnie blizny których nie cierpiałam.. Na szczęście pożegnałam problem dzięki http://tarkiewicz.pl/uslugi/kwas-hialuronowy/ . Mój chłopak zrobił mi niespodziankę urodzinową i umówił dla mnie wizytę. Jesteem baardzo zadowolona, personel miły i uśmiechnięty a ja w koncu mam ładną cerę:D polecam wszystkim !
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez Devil93 » 27 Wrzesień 2018, o 11:18

    Dzisiejsza medycyna estetyczna to skarb, od razu widać, że technika, jak i wiele innych rzeczy poszły bardzo na przód. Mówię tak, ponieważ niedawno odwiedziłam klinikę Novoderm w Łodzi. Byłam zapytać o zabieg powiększania ust. Moje są tak niewdzięczne i niefajne, że szkoda o tym mówić. W jednym miejscu są, w drugim ich nie ma, a do tego często atakuje je opryszczka. Chyba zapiszę się na zabieg.
    Devil93
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 455
    Rejestracja: 26 Marzec 2018, o 09:53

    Re: Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez Zywa » 21 Luty 2019, o 12:25

    Jeszcze gorzej mają wszystkie osoby borykające z rozmaitymi alergiami skórnymi. Współczuje im, bo to musi być prawdziwa udręka. Dobrze, że medycyna posuwa się w tym zakresie do przodu, bo to daje szanse na ulgę w takich przypadkach. Dobrze, że w aptekach można dostać leki na alergie skórne bez recepty w rozsądnej cenie.
    Zywa
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 28 Grudzień 2016, o 12:49

    Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez jurasekl22 » 31 Maj 2019, o 09:09

    odnośnie medycyny estetycznej to i ja zastanawiam się nad tym czy spróbować. Interesuje mnie przede wszystkim taki zabieg jak karboksyterapia kraków i chciałam się was zapytac co wy o tym sądzicie? Waszym zdaniem warto się na taki zabieg zapisywać, a jeśli tak to gdzie najlepiej?
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Re: Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez jurasekl22 » 5 Czerwiec 2019, o 15:06

    W kwestii dobrych i profesjonalnych zabiegów przeciwzmarszczkowych mogę Ci podpowiedzieć https://www.farmaurody.com.pl/kosmetyka/pielegnacja-twarzy/terapia-przeciwzmarszczkowa/dermapen kliknij w ten link i dowiedz sie jak to wygląda w salonie Farma Urody. Ja byłam u nich na paru takich zabiegach i uważam, że na prawde warto ponieważ są bardzo skuteczne
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez Niuniaaa » 17 Październik 2019, o 12:33

    Kto z nas nie słyszał o medycynie estetycznej? Chyba nie ma takiej osoby. Dzięki niezawodnym zabiegom można niwelować pierwsze oznaki starzenia, wymodelować usta, a nawet ciało, poprawić jędrność oraz wygląd skóry. Dlatego medycyna estetyczna Katowice cieszy się naprawdę ogromny uznaniem. Ja chętnie też wybiorę się na zabiegi jakieś dla siebie do kliniki https://naleczclinic.pl . Ponieważ chciałabym zniwelować zmarszczki na czole, które są dosyć głębokie.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Re: Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez Biernat33 » 20 Marzec 2020, o 21:15

    jurasekl22 napisał:W kwestii dobrych i profesjonalnych zabiegów przeciwzmarszczkowych mogę Ci podpowiedzieć https://www.farmaurody.com.pl/kosmetyka/pielegnacja-twarzy/terapia-przeciwzmarszczkowa/dermapen kliknij w ten link i dowiedz sie jak to wygląda w salonie Farma Urody. Ja byłam u nich na paru takich zabiegach i uważam, że na prawde warto ponieważ są bardzo skuteczne

    dobrym i zarazem sprawdzonym pomyslem są zabiegi z kwas hialuronowy na czoło Chodzę na takie zabiegi do kliniki Esticlinic, cenowo są konkurencyjni, pracują na profesjonalnym sprzęcie i mają dobre opinie.
    Biernat33
    Plutonowy
     
    Posty: 115
    Rejestracja: 20 Marzec 2018, o 11:33

    Wady skóry, zmarszczki - pozbądź się ich !

    Postprzez jacekbal » 14 Kwiecień 2020, o 10:37

    Medycyna estetyczna daje dzisiaj bardzo dużo możliwości trzeba tylko trafić do dobrej kliniki. Z doświadczenie i z czystym sumieniem polecam klinikę pod Warszawą dr Pardy http://www.estetica.warszawa.pl/firma/k ... parda.html sami zobaczcie.
    jacekbal
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 42
    Rejestracja: 2 Styczeń 2017, o 12:19
    Miasto: Dzierżoniów
    Data urodzenia: 04 03 1982

    Następna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron