Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

    Postprzez Dementor » 25 Wrzesień 2010, o 17:20

    Gala bez Pudziana testem dla polskiego MMA

    Nie Mariusz Pudzianowski, a Mamed Khalidov będzie największą gwiazdą najbliższej gali federacji KSW. Impreza, która na początku 2011 roku odbędzie się na warszawskim Torwarze ma odbywać się bez udziału "celebrytów".

    Współwłaściciel KSW Martin Lewandowski w rozmowie z "Super Expressem" przekonuje, że nie ma żadnych niesnasek pomiędzy jego organizacją, a "Pudzianem". Wręcz przeciwnie - występ pięciokrotnego mistrza świata siłaczy był więcej inż dobry.

    - W połowie walki z Erikiem Eschem Mariusz stał się prawdziwym zawodnikiem MMA i od teraz może siebie tak nazywać - powiedział po gali w łódzkiej Atlas Arenie Maciej Kawulski.

    Zadowalające były też wyniki oglądalności gali. W sobotni wieczór, gdy wszystkie telewizje robią co mogą, by zdobyć widzów, KSW 14 oglądało ponad 3 miliony osób. Odbywający się przed północą pojedynek "Pudziana" z "Butterbeanem" obserwowało 4,1 mln widzów, co jest świetnym rezultatem.

    Mimo to KSW postanowiło tym razem nie angażować Pudzianowskiego, gwiazdę trzech ostatnich gal tej federacji. - Po prostu robimy sobie przerwę, żeby od siebie odpocząć - mówi Lewandowski "Super Expressowi".

    Kto w takim razie będzie największą gwiazdą KSW 15? - Mamed Khalidov - odpowiada bez wahania współwłaściciel federacji. Urodzonemu w Czeczenii reprezentantowi Polski, w przeciwieństwie do Pudzianowskiego, nikt umiejętności nie odmawia. To postać znana i szanowana wśród fanów MMA, nie tylko w Polsce, ale chociażby w USA i Japonii. Kilka miesięcy temu Khalidov walczył w Tokio o pas mistrza świata prestiżowej federacji Sengoku z Jorge Santiago, ale po wyrównanej walce przegrał.

    Na galach KSW startuje od siódmej edycji, która odbyła się w czerwcu 2007 roku, gdy jeszcze MMA w Polsce miało niewielką popularność. Teraz wygląda na to, że jest znacznie lepiej. Jednak dużym testem będzie KSW 15 - wyniki oglądalności gali pokażą, na ile popularność ta jest uzależniona od Mariusza Pudzianowskiego.

    wp.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

    Postprzez Dementor » 28 Wrzesień 2010, o 09:44

    Miał być najbliższym rywalem

    James Thompson był uważany za jednego z głównych kandydatów do walki z Mariuszem Pudzianowskim. Brytyjczyk przegrał z niedawnym rywalem "Pudziana" - Yusuke Kawaguchim. "Czuje się, jakbym został zgwałcony" - mówi Thompson.

    W maju w Katowicach Kawaguchi przegrał na punkty z Pudzianowskim. Teraz Japończyk sprawdził potencjalnego rywala Polaka. Tym razem wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

    Thompson jest zdruzgotany tą decyzja arbitrów. - Czuję się, jakbym został zgwałcony - powiedział na konferencji prasowej.

    Kawaguchi zaproponował rywalowi rewanż, ale najprawdopodobniej do niego nie dojdzie. - Zwykle w takich przypadkach mówię: "oczywiście", ale w tym momencie nie mogę powiedzieć "tak" czy "nie". Jestem zły na tę decyzję sędziów.

    Nie wiadomo, czy dojdzie do walki z Pudzianowskim. Brytyjczyk po tym werdykcie może zakończyć karierę. - Czuję się oburzony. Byłem pewien, że wygrałem. Jak mogłem przegrać? Zostałem zgwałcony przez sędziów. Patrzycie na przybitego człowieka.. Nie wiem, czy będę dalej walczył.

    James Thompson był jednym z głównych kandydatów do walki z Mariuszem Pudzianowskim na gali Moosin w USA. Po pojedynku z Kawaguchim Brytyjczyk moze już nigdy nie wyjść do ringu...

    wp.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

    Postprzez slowdzerson » 23 Październik 2010, o 10:18

    A jak to było z tym Bazelakiem, to Pudzian zrezygnował z walki z nim czy Bazelak stchórzył?
    Widze że teraz gosciu zrobił sobie jakis teledysk i sie podnieca.
    Mimo przeciwności w jakiej stawia Nas dzisiejsza rzeczywistość, stoje twardo bo przyjaciół swych mam....
    Awatar użytkownika
    slowdzerson
    Starszy sierżant
     
    Posty: 342
    Rejestracja: 17 Styczeń 2010, o 15:06
    Miejscowość: DZG
    Pochwały: 2
    Miasto: DZG
    Data urodzenia: 09 12 1984

    Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

    Postprzez Zioło » 12 Listopad 2010, o 09:07

    Szkoda trochę że Pudziana nie będzie na KSW XV ale Mamed Khalidov to też gwiazda i to nie mała :D
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

    Postprzez SportyBoy » 13 Listopad 2010, o 10:26

    pudzian niech odpocznie, ja bym chętnie Jurasa zobczył
    Awatar użytkownika
    SportyBoy
    Sierżant
     
    Posty: 239
    Rejestracja: 9 Luty 2010, o 13:01
    Pochwały: 1
    Miasto: Człowiek Północy
    Data urodzenia: 22 05 1984

    Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

    Postprzez Dementor » 13 Listopad 2010, o 11:22

    Juras będzie na najbliższym KSW, ale nie o tym jest ten temat, więc nie zaśmiecam :)
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

    Postprzez damian350z » 14 Listopad 2010, o 22:09

    Ciekawi mnie jaka bedzie ogladalnosc bez Pudziana podejrzewam ze znacznie spadnie nawet na sali najgłośniej jest jak Pudzian Walczy :-)
    damian350z
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 508
    Rejestracja: 3 Luty 2010, o 15:45
    Miasto: Lublin
    Data urodzenia: 18 03 1994

    Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

    Postprzez Michał » 15 Listopad 2010, o 11:05

    ogladalnosc bedzie sporo mniejsza to jest pewne :)
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

    Postprzez Zioło » 15 Listopad 2010, o 16:20

    No na pewno tak np. ja dopiero KSW zainteresowałem się jak Pudziana miał 1 walkę w MMA to chyba było KSW X lub XI wcześniej o tym nawet nie słyszałem. A teraz jak Pudziana nie będzie to nie wiem czy będę oglądał ;/
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Re: Mariusz Pudzianowski - Pudzian MMA

    Postprzez ziga93 » 15 Listopad 2010, o 16:21

    ja tak samo...
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    ziga93
    Generał dywizji
     
    Posty: 4871
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 19:02
    Pochwały: 28
    Miasto: Wodzisław
    Data urodzenia: 13 05 1993

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron