Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dieta i Zdrowe Odżywianie
  • Przepuklina przełykowa

    Kulturystyka, fitness, trójbój siłowy, dwubój, sztuki walki, strongman czy inne sporty siłowe to nie tylko sam trening. To również odpowiednia dieta która jest podstawą w tym sporcie.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Przepuklina przełykowa

    Postprzez Dodzislaw112 » 24 Styczeń 2011, o 20:20

    Witam Was po długiej przerwie. Mam pytanie bo podejrzewam u siebie przepukline przelykowa. Wiem ze nie mozna z nia cwiczyc tzn podnosic ciezarow ale brzuszki lub jakies cwiczenia na brzuch mozna robic? Wie ktoś? Był bym wdzięczny. Pozdrawiam.
    Dodzislaw112
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:14
    Miasto: Wierzbna
    Data urodzenia: 03 11 1984

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Przepuklina przełykowa

    Postprzez slim shady » 24 Styczeń 2011, o 20:50

    Konsultowałeś się z lekarzem ?
    No pain, no gain !
    Awatar użytkownika
    slim shady
    Chorąży
     
    Posty: 1220
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:06
    Pochwały: 80
    Miasto: Szczecin

    Re: Przepuklina przełykowa

    Postprzez Dodzislaw112 » 24 Styczeń 2011, o 20:52

    Jutro jade
    Dodzislaw112
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:14
    Miasto: Wierzbna
    Data urodzenia: 03 11 1984

    Re: Przepuklina przełykowa

    Postprzez slim shady » 24 Styczeń 2011, o 20:54

    Myślę, że lekarz udzieli Ci najlepszej odpowiedzi.
    No pain, no gain !
    Awatar użytkownika
    slim shady
    Chorąży
     
    Posty: 1220
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:06
    Pochwały: 80
    Miasto: Szczecin

    Re: Przepuklina przełykowa

    Postprzez Dodzislaw112 » 24 Styczeń 2011, o 20:56

    no tak tylko ze jade do lekarza rodzinnego a on na 90% da skierowanie na gastroskopie a na to sie za ch*** nie zgodze wiec chce wiedziec na zaś
    Dodzislaw112
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:14
    Miasto: Wierzbna
    Data urodzenia: 03 11 1984

    Re: Przepuklina przełykowa

    Postprzez Oliver » 24 Styczeń 2011, o 23:48

    w żadnym wypadku!! podczas robienia brzuszków jeszcze bardziej byś uciskał i przyczyniał się do przemieszczania żołądka!!
    pogorszyło by to tylko Twój stan, jeszcze bardziej niż podnoszenie ciężarów!!
    Pozdr

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Przepuklina przełykowa

    Postprzez Dodzislaw112 » 25 Styczeń 2011, o 21:53

    Oliver bardzo Ci dziękuję za tą odpowiedź, byłem u doktorki (lekarza rodzinnego) i cytuje jej słowa "Uznajemy, że narazie to nic strasznego" Nie wiem teraz jeszcze bardziej, co o tym wszystkim myśleć tym bardziej, że przez nią o mało nie straciłem życia, bo jak miałem zakażenie nie kazała sie nic martwić bo to napewno nic zlego i gdybym nie pojechal do szpitala kto wie jak by sie to skonczylo. A co do tej przepukliny to mam zdecydowaną większość objawów, taki guzek miedzy klatka tez, a jak przesune skóre to tak jakby go nie było, czy ktos z Was mial takie cos? jak to jest? czy jak se przesunie skóre to tęz ma byc widac ten guzek? Bo u mnie tak nie jest. nie wiem juz co o tym myslec, cwiczyc czy nie...
    Dodzislaw112
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:14
    Miasto: Wierzbna
    Data urodzenia: 03 11 1984

    Re: Przepuklina przełykowa

    Postprzez Oliver » 25 Styczeń 2011, o 22:25

    do szpitala, jeżeli masz takiego rodzinnego... nie wiem jakie masz tam objawy itd. jakieś bóle czy coś,
    najlepiej idź do szpitala powiedz o co chodzi, bardzo możliwe, że wyślą Cie po skierowanie do rodzinnego na badanie...
    ale nie zostawiaj tak tego, póki co nie trenuj
    pozdr
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Przepuklina przełykowa

    Postprzez Dodzislaw112 » 26 Styczeń 2011, o 09:19

    Nie no wszyscy mi mówią że jestem głupi bo choroby sobie szukam matka sie śmiała jak jej to powiedziałem więc skoro są wszyscy tak przekonani to będe ćwiczył, a może to rzeczywiście nic takiego co myśle. A objawy to takie, że gdy się zmęcze, to niewiadomo skąd mam wydzielinę, którą musze wykaszlac, zero jakich kolwiek bólów brzycha czy nadbrzusza, jedynie zgaga ale ona piecze mnie wysoko pod gardłem a nie tam gdzie ten "guzek", po jakimś cięższym jedzeniu tak mi się jakby ccofa wszystko i moge to odbić ale nie musze czasem jak odbijam to bekam pprzez 5 minut na okrągło...
    Dodzislaw112
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:14
    Miasto: Wierzbna
    Data urodzenia: 03 11 1984

    Re: Przepuklina przełykowa

    Postprzez Oliver » 26 Styczeń 2011, o 12:15

    ten guzek to zaraz pod mostkiem? przecież tam jest wyrostek mieczykowaty... no to szukałeś na siłę problemu
    a zgaga, czkawka, wydzielina z ust to wyniki sposobu odżywiania się...
    sądzę, że tam do zamknięcia.
    PS:tak to jest jak się nie zna odrobinki swojego ciała... dziwne, że lekarka Ci o tym nie wspomniała przy badaniu
    pozdr
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Następna

    Wróć do Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron