Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Ginekomastia - jak sie pozbyc?

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Ginekomastia - jak sie pozbyc?

    Postprzez angelo12345 » 16 Maj 2011, o 17:59

    Witam, niestety mam "duze suty" czyli ginekomastie i w zwiazku z tym mam pytanie. Jak sie tego pozbyc? Waze 98 kg, mam 183 cm wzrostu. Nigdy nie bralem sterydow, ani odzywek. Lece planem fbw 15-10-5, czy jesli dodam do tego aeroby to bede palil tluszcz, a nie miesnie? I czy wtedy pozbede sie tych sutow?
    angelo12345
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 23
    Rejestracja: 14 Grudzień 2010, o 15:35

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Ginekomastia - jak sie pozbyc?

    Postprzez rafimoc » 16 Maj 2011, o 18:10

    prawdopodobnie masz wysoki poziom aromatazy.
    Ogranicz weglowodany, zwieksz podaz bialka oraz koniecznie zakup omega-3
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Ginekomastia - jak sie pozbyc?

    Postprzez Diablo 88 » 17 Maj 2011, o 08:30

    No właśnie z tym niejest tak hop-siup.Na takie dolegliwosci sklada sie wiele czynnikow,ja jak narazie musze czekac,dzis ide do lekarza z wynikami badan ogolnych,pozniej musze dostac sie gdzies do endokrynologa.Kolega jesli ma ginekomastie to niech pojdzie do lekarza na badania,ktore ewentualnie to potwierdza.Jezeli jest to ginekomastia,mozesz zrobic zabieg w szpitalu na NFZ i problem zniknie.Jezeli jest to lipomastia to jest wiekszy problem,tak jak Rafal pisze wyzej jest to jeden z wielu czynnikow powodujacych takie dolegliwosci.Tutaj nic innego niepozostaje jak isc do lekarza i robic badania pod tym kątem,sami nic niemozemy stwierdzic,to niejest taka latwa sprawa.
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Re: Ginekomastia - jak sie pozbyc?

    Postprzez rafimoc » 17 Maj 2011, o 15:55

    90% przypadkow lezy u podstaw rozregulowania hormonalnego wiec endokrynolog jak najbardziej wskazany.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Ginekomastia - jak sie pozbyc?

    Postprzez Góral » 19 Maj 2011, o 18:54

    cóż ja też to mam, a nie byłem u żadnego lekarza i jest coraz lepiej.
    dieta+trening+aeroby+(ja mam SW)+w CH*J motywacji=efekt murowany! :D
    http://www.kulturystyczni.pl/goral-czyli-jak-chlopak-chce-zostac-mezczyzna-t3705.html - Zapraszam. :)
    Awatar użytkownika
    Góral
    Chorąży
     
    Posty: 1206
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:16
    Pochwały: 17

    Re: Ginekomastia - jak sie pozbyc?

    Postprzez Diablo 88 » 19 Maj 2011, o 19:25

    Co miałes? chyba lipomastie z tego co pamietam...a temat jaki jest? Myslisz ze dieta wyleczysz ginekomastie?
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988


    Re: Ginekomastia - jak sie pozbyc?

    Postprzez valdunn » 13 Grudzień 2021, o 17:13

    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    languagelaboratory.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
    инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron