Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Sprzęt do siłowni
  • Analizator składu ciała do siłowni ?

    Dobrze wyposażona siłownia to podstawa sukcesu. W dziale wszystko na temat sprzętu do siłowni, czyli: ławki, wyciągi, obciążenia, sztangi, hantle, gryfy, sztangielki, atlasy itp.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Romi23 » 16 Styczeń 2015, o 20:43

    Widzę, że się orientujesz w temacie. A jaki analizator byś polecił? Prowadzisz fitness klub i masz u siebie taki sprzęt?
    Romi23
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 14 Styczeń 2015, o 21:53

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Mimek » 17 Styczeń 2015, o 12:39

    Tak, mam fitness klub i mam analizator. Parę lat temu kupiłem sprzęt Inbody230 i nie żałuję. Jest naprawdę świetny. Możesz go przenosić, ma wbudowaną drukarkę termiczną, możesz podłączyć go do komputera i wrzucać wszystkie analizy do specjalnego programu. Wcześniej jak ja kupowałem ten analizator wszystko było po angielsku, ale widać że firma się rozwija i zdobywa rynek, więc wprowadzono polskie wersję programu komputerowego, a jak się widziałam z tą firmą na targach to mówili, że będzie też polskie menu w InBody230.
    Mimek
    Szeregowy
     
    Posty: 12
    Rejestracja: 16 Styczeń 2015, o 16:27

    Re: Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Romi23 » 18 Styczeń 2015, o 09:24

    To super. Nie ukrywam że polska wersja jest dla mnie praktyczniejsza, bo niestety nie wszyscy moi trenerzy znają dobrze angielski. A gdzie sprzedają te Inbody?
    Romi23
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 14 Styczeń 2015, o 21:53

    Re: Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Mimek » 18 Styczeń 2015, o 12:37

    Jeśli się nic nie zmieniło to jest tylko jedna firma, która sprowadza ten sprzęt. Medfitness z Białegostoku (medfitness.pl). Ale nawet jeśli jesteś z drugiego końca Polski to nie przeszkadza, bo przywiozą Ci analizator do klubu, zainstalują i przeszkolą instruktorów.
    Mimek
    Szeregowy
     
    Posty: 12
    Rejestracja: 16 Styczeń 2015, o 16:27

    Re: Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Romi23 » 19 Styczeń 2015, o 12:30

    A czy są jakieś przeciwskazania do wykonywania analizy?
    Romi23
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 14 Styczeń 2015, o 21:53

    Re: Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Mimek » 19 Styczeń 2015, o 19:48

    Tak są. I dotyczy to generalnie wszystkich analizatorów dostępnych na rynku. Bezwzględny zakaz wykonywania badania jest u osób z rozrusznikami serca, urządzeniami elektrycznymi w jamie brzusznej typu „Ability” (może rozprogramować rozrusznik i inne urządzenia).
    Mimek
    Szeregowy
     
    Posty: 12
    Rejestracja: 16 Styczeń 2015, o 16:27

    Re: Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Romi23 » 20 Styczeń 2015, o 18:43

    Ok, już wszystko jasne. A jakie są zasady wykonywania badania?
    Romi23
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 14 Styczeń 2015, o 21:53

    Re: Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Mimek » 20 Styczeń 2015, o 22:41

    Osoba przed pomiarem powinna być na czczo lub 2-3 godziny po posiłku, po wypróżnieniu się, jeszcze przed treningiem i przed prysznicem. No i generalnie kolejne następne badania powinny być wykonywane w zbliżonych warunkach jak pierwsze.
    Mimek
    Szeregowy
     
    Posty: 12
    Rejestracja: 16 Styczeń 2015, o 16:27

    Re: Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Romi23 » 21 Styczeń 2015, o 12:30

    Dzięki. Te informacje na pewno mi się przydadzą.
    Romi23
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 14 Styczeń 2015, o 21:53

    Re: Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Mimek » 21 Styczeń 2015, o 22:55

    Jesli sie zdecydujesz na jakiś model inbody, to wszystkiego się dowiesz podczas szkolenia, które wykonuje medfitness w ramach zakupu analizatora.
    Mimek
    Szeregowy
     
    Posty: 12
    Rejestracja: 16 Styczeń 2015, o 16:27

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sprzęt do siłowni

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.