Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Sprzęt do siłowni
  • Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Dobrze wyposażona siłownia to podstawa sukcesu. W dziale wszystko na temat sprzętu do siłowni, czyli: ławki, wyciągi, obciążenia, sztangi, hantle, gryfy, sztangielki, atlasy itp.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez sebox » 28 Grudzień 2012, o 21:32

    Myślę również intensywnie o kupnie rowerka tak do 500zł góra 600zł.
    Powiedzcie mi... lepszy jest mechaniczny czy magnetyczny.
    Jakie polecacie...warto kupić używkę czy lepiej nowy.
    Trenując 2 miesiące jesteś pewien, że wiesz wszystko. Trenując 5 lat masz pewność, że nigdy wszystkiego nie będziesz wiedział.
    Awatar użytkownika
    sebox
    Plutonowy
     
    Posty: 111
    Rejestracja: 18 Grudzień 2012, o 20:32
    Pochwały: 3
    Miasto: Chłop z Mazur

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez playandwin24 » 29 Grudzień 2012, o 13:20

    Polecam taki rowerek :)

    Nie mam z nim problemów od 4lat a prowadzę spinning 5-10 razy w tyg i jakoś zipią te rowery jeszcze... :)

    Image
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez sebox » 29 Grudzień 2012, o 13:57

    Chodzi Ci dokładnie o rowerek spiningowy ??
    Myślę o takim cudzie http://allegro.pl/magnetyczny-rower-tre ... 80226.html
    Trenując 2 miesiące jesteś pewien, że wiesz wszystko. Trenując 5 lat masz pewność, że nigdy wszystkiego nie będziesz wiedział.
    Awatar użytkownika
    sebox
    Plutonowy
     
    Posty: 111
    Rejestracja: 18 Grudzień 2012, o 20:32
    Pochwały: 3
    Miasto: Chłop z Mazur

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez playandwin24 » 29 Grudzień 2012, o 14:14

    No nie bardzo, ale też może być... mamy podobne na siłce, ale na tym już nie poszalejesz... jakbyś chciał robić np wyskoki na dużym oporze, za chwile te ząbki od ustawienia kierownicy pójdą...
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Re: Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez sebox » 29 Grudzień 2012, o 19:42

    playandwin24 napisał:No nie bardzo, ale też może być... mamy podobne na siłce, ale na tym już nie poszalejesz... jakbyś chciał robić np wyskoki na dużym oporze, za chwile te ząbki od ustawienia kierownicy pójdą...

    To żeś mi zabił ćwieka... muszę teraz dobrze przemyśleć co tu teraz kupic :Kwaśny:
    Trenując 2 miesiące jesteś pewien, że wiesz wszystko. Trenując 5 lat masz pewność, że nigdy wszystkiego nie będziesz wiedział.
    Awatar użytkownika
    sebox
    Plutonowy
     
    Posty: 111
    Rejestracja: 18 Grudzień 2012, o 20:32
    Pochwały: 3
    Miasto: Chłop z Mazur

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez Dominik95 » 30 Grudzień 2012, o 14:05

    Dało mi dużo do myślenia dzięki za radę :)
    Dominik95
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 36
    Rejestracja: 11 Listopad 2011, o 10:31
    Data urodzenia: 20 01 1995

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez redcoon » 3 Styczeń 2013, o 11:36

    Ja jednak będe upierał się przy Kettlerze. Miałem możliwość sprawdzić Kettlera i Yorka i zdecydowanie lepiej ćwiczy się na tym 1. Fakt, że testowalem lepszy model http://www.*****.pl/B245119-Kettler-U ... _Orbitreki
    redcoon
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 17
    Rejestracja: 11 Grudzień 2012, o 14:24
    Miasto: Bdg

    Re: Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez MaxMen » 4 Styczeń 2013, o 10:18

    Raz kupiłem taki za niecałe 600 zł i nie pochodził długo, skrzypiał, blokował się.. szkoda gadać. Znajomy jakiś czas temu poradził mi kupić rowerek profesjonalny no więc zdecydowałem się na Rower Magnetyczny ROYAL Axer na fitnessexpert i odpukać nic się nie dzieje do dziś, śmiga idealnie.
    MaxMen
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 4 Styczeń 2013, o 10:13

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez redcoon » 4 Styczeń 2013, o 14:06

    Dobrze zrobiłeś. Lepiej dołożyć pare groszy i mieć pewność, że sprzęt będzie działał bez zastrzeżeń. Dlatego ja stawiam na kettlera i wszystkim go serdecznie polecam. :)
    redcoon
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 17
    Rejestracja: 11 Grudzień 2012, o 14:24
    Miasto: Bdg

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez Stefanowski » 3 Lipiec 2013, o 13:20

    Witam
    Podłączam się do tematu. Chce zakupić sobie rower stacjonarny mam już upatrzony ma być to jedynie dodatek do domowej siłowni po treningu. Z racji pracy nie mam kiedy jeździć na normalnym rowerze a nocne wyprawy mnie raczej nie interesują. Model jaki upatrzyłem To Hs-2070 Wydaje mi się też że powinien być odpowiedni do mojego wzrostu oglądałem kilka modeli po marketach ale wszystkie jakie małe był. Przez co czułem się nie komfortowo na nich.
    Stefanowski
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 3 Lipiec 2013, o 13:09
    Data urodzenia: 16 07 1982

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sprzęt do siłowni

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.