Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Czy dobre suple ?

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Czy dobre suple ?

    Postprzez royalcs » 7 Sierpień 2016, o 14:56

    Witam serdecznie. Od razu zaznacze ze jestem poczatkujacym uzytkownikiem suplementow.
    Kiedys jak cwiczylem, uzywalem tylko creatyny massacra....Ale to bylo kiedys.
    Obecnie mam spora przerwe jesli chodzi o cwiczenia. Postanowilem cos zrobic ze soba, sam dla siebie.
    Zakupilem dosc ciekawa lawke wielofunkcyjna oraz suplementy i teraz rodzi sie pytanie. Czy w moim toku rozumowania, zakupilem dobre ? Oraz jesli mozna mam takie jeszcze pytanie. Czy ktos fachowy i madry tutaj, moglby powiedziec mi kiedy je zazywac oraz czy mozna wszystko laczyc ?
    Nie znam sie na tym niestety, stad moje pytanie. Bede z gory wdzieczny za fachowe i wyczerpujace odpowiedzi.
    Mianowicie :
    Spalacz tkanki tluszczowej :

    ActiveLab Thermo shape 2.0
    http://allegro.pl/activlab-thermo-shape-2-0-90kaps-mega-spalacz-i5596632905.html?snapshot=MjAxNi0wNy0zMVQxNToxOToyOFo7YnV5ZXI7MDRiNmMwYWYzNTRmYjFiNWZhNTJjZTg5NTkwOWE0ODcwMWViNTllN2RkM2RmMGUwMDA0MDBhMzBlZDNkODc3NQ==

    Bialko :
    PREMIUM WHEY PROTEIN CONCENTRATE
    http://allegro.pl/premium-whey-protein-concentrate-2270g-bialko-wpc-i5902036911.html?snapshot=MjAxNi0wNy0zMVQxNzowMTowMVo7YnV5ZXI7OGI5ZGY1ZTZkZTE2Mzc3OWEyYmI5NjUzMzc0OTExZDQ2ODM2NmExNDBjNzNiMmFkY2Y1NmU5NTMxMTVkZGM4NA==

    Bcaaa:
    OLIMP BETA-ALANINE CARNO RUSH
    http://allegro.pl/olimp-beta-alanine-carno-rush-mega-caps-80-tabs-i5123207110.html?snapshot=MjAxNi0wNy0zMVQxNDo0ODozNVo7YnV5ZXI7ZDc1MTVjOTEwZjkyOWQ5YjFmMGE4Njc3OWMyMjBjNWY5MDczZWEyNDMwNDNjMzQyMmZmNWY5NzFiMTBlNjQ3MQ==

    Kreatyna
    7nutrition monohydrat
    http://allegro.pl/7nutrition-creatine-500g-kreatyna-monohydrat-sila-i6241851460.html?snapshot=MjAxNi0wNy0zMVQxNTowNjozOVo7YnV5ZXI7OTExOTUwNDg1MWZiY2Q0YTNiYjI1MTFlYWZiNTExOWMyYTc5ODZhZWU0NTgzMTVkYjNjYTRiNzcwZjU0OWI4Mw==

    Weglowodany:
    Olimp carbonox
    http://allegro.pl/olimp-carbonox-1kg-pomarancza-magazyn-probka-i5506811255.html?snapshot=MjAxNi0wNy0zMVQxNToxNDowMVo7YnV5ZXI7ZGQ3M2YwYWQ0ZGViYjEwNjEwMzcxNmY1Y2FkOWMxYzE4ZWM5NDAyMzIwNzlmYWM4ZTI2YTFkMDdlZTY0YjJhMg==

    Witaminy i mineraly:
    HI TEC witaminy i mineraly
    http://allegro.pl/hi-tec-vitamin-az-120t-multiple-witaminy-mineraly-i5334617943.html?snapshot=MjAxNi0wNy0zMVQxNToyNDozM1o7YnV5ZXI7ODFmYWI3N2Q0ZDc0YmEzZmIyZmNiN2RlMzg4YjdhYzk3Y2JhNjlmZDdhZTUyZTVhYzdjYjAzMDQ1YmFkYmEzZg==

    Czy cos mi jeszcze brakuje , abym w pelni wykorzystal suplementacje ? Czy narazie to wystarczy ?
    Mysle, by zakupic jeszcze do tego HMB
    Jednak nie wiem i nie mam pojecia czy mozna to wszystko naraz stosowac..

    Z gory dziekuje za pomoc
    royalcs
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 7 Sierpień 2016, o 14:30
    Miasto: lodz

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Czy dobre suple ?

    Postprzez bartek04 » 10 Sierpień 2016, o 09:54

    większość z tego co wymieniłeś to niestety tanie badziewia
    bartek04
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 20
    Rejestracja: 21 Grudzień 2014, o 21:41
    Miasto: Skierniewice
    Data urodzenia: 03 03 1965

    Czy dobre suple ?

    Postprzez royalcs » 10 Sierpień 2016, o 16:59

    na poczatek wystarczy uwazam. Jak na pierwsze ze tak ujme fazy ponownego powrotu do cwiczen : )
    Lecz dalej nie znam odpowiedzi na moje pytanie.
    Wypowie sie ktos madry i znajacy sie odnosnie tematu ?
    royalcs
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 7 Sierpień 2016, o 14:30
    Miasto: lodz

    Czy dobre suple ?

    Postprzez Emilio » 16 Sierpień 2016, o 05:54

    Pamietaj ze sullementy to tylko dodatki do diety a nie odwrotnie. Jeśli chcesz założyć rezultaty ,dopnij diete na ostatni guzik . Suplementacja chocby najdrozszymi srodkami nie zapewni optymalnego dzialania bez diety
    Emilio
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 19
    Rejestracja: 5 Styczeń 2016, o 11:05
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 20 08 1984

    Czy dobre suple ?

    Postprzez Emilio » 16 Sierpień 2016, o 05:55

    Pamietaj ze sullementy to tylko dodatki do diety a nie odwrotnie. Jeśli chcesz założyć rezultaty ,dopnij diete na ostatni guzik . Suplementacja chocby najdrozszymi srodkami nie zapewni optymalnego dzialania bez diety
    Emilio
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 19
    Rejestracja: 5 Styczeń 2016, o 11:05
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 20 08 1984

    Czy dobre suple ?

    Postprzez royalcs » 16 Sierpień 2016, o 15:11

    Kazdy mowi.. to i tamto.. dieta to wiadoma rzecz podstawa jest wszystkiego. Zgadzam sie emilio z toba...Diete mam dosc dobra, i ja stosuje rygorystycznie...ale mimo tego , to wciaz nie mam i nie odpowiedziala mi zadna osoba na moje pytanie odnosnie sumplementacji.
    Stad ponawiam moje pytanie, czy ktos moglby madrze sie wypowiedziec w moim pytaniu ? ????
    Ponowie je...
    Czy to wszystko mozna na raz wszystko laczyc ?
    Bialko zarzucam po treningu, carbo przed i po treningu jak skoncze aeoroby.. badz interwalowy TR.
    kretke 5 g codziennie.
    witaminy 1 po sniadaniu 2 po posilku popoludniowym.
    Betki jem 2-3 tabsy przed treningiem w polaczeniu z creatyna.
    Czy to jest optymalne ?
    Czy np mozna zmiksowac, carbo i bialko...osobno zrobione na 30 min przed treningiem.. ?
    A potem juz tylko carbo...czy np Pierw carbo a potem bialko i carbo ..np
    royalcs
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 7 Sierpień 2016, o 14:30
    Miasto: lodz

    Czy dobre suple ?

    Postprzez sefo » 19 Sierpień 2016, o 10:51

    Nigdy allegro, naprawdę lepiej kupować w sprawdzonych sklepach, serio. W internecie jest ich trochę, sam polecam maximum nutrition, kupuję tam od roku - jakość fajna i ceny niskie
    sefo
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 21
    Rejestracja: 21 Kwiecień 2016, o 23:31

    Czy dobre suple ?

    Postprzez Devlin » 29 Sierpień 2016, o 12:07

    Jeśli chodzi o suple to:
    1. spalacz bez sensu - inwestuj w dietę a na pewno wyjdziesz na tym lepiej
    2. białeczko spoko
    3. bcaa - to nie jest bcaa tylko beta alanina, przed treningiem oki, ale to nie to samo
    4. kreatyna - za droga i ma dodatek tauryny, niepotrzebnie podbija cenę, lepiej 100% Creatine od Scitec'a bo za taką samą ilość zapłacisz ponad połowę mniej
    5. węglowodany - moim zdaniem kasa w błoto, lepiej po treningu zjeść jabłko/banana, jak chcesz pić coś słodkiego podczas treningu, to polecam bcaa smakowe i wyjdzie Cię zdrowiej i lepiej
    6. Witaminy i minerały - patrz na skład, na ilość jaką pokrywają i jakiego rodzaju są to witaminy i minerały.

    HMB bez sensu, rozdmuchany suplement, dający może coś, ale przy długo miesięcznej suplementacji. Dokup ewentualnie ZMA na noc, na lepszą regenerację.

    Tak, możesz to łączyć, bcaa przed i po treningu, podobnie białko, witaminy najlepiej z rana albo wieczorem, spalacz jak już musisz to przed treningiem, kreatyna 5g przed i po treningu tyle samo. Na tym portalu co wkleiłeś śmiało kupuj bo tam też sklepy licencjonowane mają swoje oferty, więc śmiało.
    Zapraszam na mój autorski fanpage! Liczne konkursy, zdjęcia, porady, niespodzianki i inne!
    Kod: Zaznacz wszystko
    www.facebook.pl/trenujzglowa
    Devlin
    Plutonowy
     
    Posty: 107
    Rejestracja: 30 Wrzesień 2013, o 13:43
    Pochwały: 1

    Czy dobre suple ?

    Postprzez agnieszka729 » 31 Sierpień 2016, o 14:13

    A tak konkretniej to np. http://suplementyisport.pl/pol_m_Odzywk ... a-192.html kreatyna z takiego sklepu będzie dobrym wyborem?
    agnieszka729
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 18
    Rejestracja: 23 Wrzesień 2014, o 12:02
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 02 02 1988

    Czy dobre suple ?

    Postprzez Devlin » 14 Wrzesień 2016, o 09:32

    Sklep jak to sklep, sprawdź czy na znanym serwisie aukcyjnym nie trafisz taniej. Ja osobiście tam kupuję i jest parę groszy taniej, a jak biorę od jednego sprzedawcy kilka rzeczy to jedna wysyłka i gratisy też czasem wpadną;) Kreatyna jak to kreatyna, mono praktycznie każdy taki sam, ja akurat podałem Ci 100% Creatine, bo pewny jestem tego suplementu, bo sam używam, nie ma zbędnych dodatków, działa jak powinien i jest tani. Moim zdaniem nie warto kombinować i bawić się w jakieś stacki itp gdzie płaci się za smak i wypełnienie tylko.
    Zapraszam na mój autorski fanpage! Liczne konkursy, zdjęcia, porady, niespodzianki i inne!
    Kod: Zaznacz wszystko
    www.facebook.pl/trenujzglowa
    Devlin
    Plutonowy
     
    Posty: 107
    Rejestracja: 30 Wrzesień 2013, o 13:43
    Pochwały: 1

    Następna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.