Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • co lepsze aminokwasy bcaa olimp czy l glutamina olimp

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: co lepsze aminokwasy bcaa olimp czy l glutamina olimp

    Postprzez Oliver » 12 Styczeń 2010, o 21:29

    Bajer poczytaj na temat tłuszczy, kupuj więcej tłuszczu roślinnego... nie wiesz, że wydzielają się podczas smażenia toksyny rakotwórcze?
    smalec nie wtapia się w mięso, smażysz na nim ale go nie jesz... czemu się nie wtapia? bo jego konsystencja na to nie pozwala.

    PS: dietetyków to o kant dupy obić, tylko kasę by bili a ludzi "mordują" cud dietami 1200kcal/...
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: co lepsze aminokwasy bcaa olimp czy l glutamina olimp

    Postprzez ~Bajer » 12 Styczeń 2010, o 21:31

    przeciez napisalem w jakiej formie smazyc , albo calkowicie bez tluszczu albo na pamie...
    ~Bajer
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 49
    Rejestracja: 12 Styczeń 2010, o 15:24
    Miasto: Kujawy
    Data urodzenia: 24 06 1985

    Re: co lepsze aminokwasy bcaa olimp czy l glutamina olimp

    Postprzez Oliver » 12 Styczeń 2010, o 21:34

    smażenie bez tłuszczu na patelni jest niezdrowe i "wysyca" mięso.
    jestem za pieczeniem w piekarniku w folii, duszeniu, wtedy mięcho jest przyrządzane na swoim tłuszczu i dużo zdrowsze:)
    pamu nie polecam, im więcej chemii tym gorzej.

    PS: myślę, że warto założyć oddzielny temat w dziale dieta lub zdrowie na temat tłuszczu do przyrządzania żarcia:)
    tutaj zeszliście/my panowie z głównego tematu, który już dawno się zakończył.
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: co lepsze aminokwasy bcaa olimp czy l glutamina olimp

    Postprzez Kwachu » 12 Styczeń 2010, o 21:35

    ~Bajer - moze sie myle ale chcesz tu strugac fachowca, ale bez obrazy musisz troche jeszcze sie nauczyc.
    Oliver - pisze Ci dobrze na temat oliwy
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: co lepsze aminokwasy bcaa olimp czy l glutamina olimp

    Postprzez ~Bajer » 12 Styczeń 2010, o 21:38

    na pewno zdrowsze od smalcu , zreszta najlepsza opcja jest gotowanie , Ja nie smaze miesa tylko gotuje a na teflon ida tylko jaja no ew nie raz mieso jak juz mam chwilowo dosyc gotowanego miesa :)

    napiszcie mi gdzie napisalem ze sie smazy na oliwie ;) nie nie strugam zadnego fachowca ale jakies pojecie o zarciu mam i nikt kto troche siedzi w temacie nie napisze ze swinia jest zdrowa , bo tego kazdy unika .
    ~Bajer
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 49
    Rejestracja: 12 Styczeń 2010, o 15:24
    Miasto: Kujawy
    Data urodzenia: 24 06 1985

    Re: co lepsze aminokwasy bcaa olimp czy l glutamina olimp

    Postprzez Kwachu » 12 Styczeń 2010, o 21:42

    Pisałem Ci że dieta kulturystyczna nienjest zdrowa.
    Mamy bardzso podobny material genetyczny do świnki, profil aminokwasów jest najbardziej podobny do nszego, tluszcze będa bardziej dostepne.
    Poszukaj sobie w internecie o oliwie
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: co lepsze aminokwasy bcaa olimp czy l glutamina olimp

    Postprzez Oliver » 12 Styczeń 2010, o 21:43

    Bajer Ty wg czytasz co ja piszę czy masz to gdzieś? tłumaczę Ci dlaczego smalec jest lepszy...
    a Ty bez żadnych argumentów upierasz się przy swoim.:)

    PS: człowiek nie był roślinożercą tylko mięsożercą... drapieżnikiem, obce były mu roślinki, potem wykształciło się zbieractwo i uprawa. Tutaj jest poparta teoria co do tego, że mięsko jest bardziej odpowiednie dla człowieka niż roślinki (tak samo świnia!)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: co lepsze aminokwasy bcaa olimp czy l glutamina olimp

    Postprzez †..ĐḀṞKﮀḜṼῚḺ..† » 12 Styczeń 2010, o 21:43

    Oliver napisał:Bajer poczytaj na temat tłuszczy, kupuj więcej tłuszczu roślinnego... nie wiesz, że wydzielają się podczas smażenia toksyny rakotwórcze?
    smalec nie wtapia się w mięso, smażysz na nim ale go nie jesz... czemu się nie wtapia? bo jego konsystencja na to nie pozwala.

    PS: dietetyków to o kant dupy obić, tylko kasę by bili a ludzi "mordują" cud dietami 1200kcal/...


    Popieram tak samo mi lekarz mówił, żeby jeść miej smażonego bo toksyny nie zdrowe dla jelit się wydobywają, a z grila to w ogóle najlepiej na wodzie lub na parze
    ..: Po pierwsze zwiększ masę :..

    †..ĐḀṞKﮀḜṼῚḺ..†
    gg: 17879110
    Awatar użytkownika
    †..ĐḀṞKﮀḜṼῚḺ..†
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 605
    Rejestracja: 4 Styczeń 2010, o 19:53
    Pochwały: 1
    Miasto: Hmmm na wschodzie

    Re: co lepsze aminokwasy bcaa olimp czy l glutamina olimp

    Postprzez ~Bajer » 12 Styczeń 2010, o 21:49

    o matko przeciez ja wiem ze nie wolno smazyc na oliwie ... ale ludzie ogarnijcie sie z ta swinia :D
    ~Bajer
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 49
    Rejestracja: 12 Styczeń 2010, o 15:24
    Miasto: Kujawy
    Data urodzenia: 24 06 1985

    Re: co lepsze aminokwasy bcaa olimp czy l glutamina olimp

    Postprzez Kwachu » 12 Styczeń 2010, o 21:50

    ~Bajer - piszesz ze masz pojecie o diecie to podaj jakies argumenty dlaczego nie moze byc świnka(Oliver masz odemnie pouczenie nie świnia tylko świnka)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron