Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • SCITEC

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Scitec Dział opinie!

    Postprzez Konrad Adamczyk » 17 Marzec 2016, o 15:42

    @Norb1:
    To jest Twój drugi temat o opiniach na temat produktów firmy scitec, pierwszy jest wciąż widoczny na pierwszej stronie w tym dziale.
    Ten temat wieczorem scalę z poprzednim. Proszę też o nie nabijanie postów.

    Odnieś się w recenzjach do produktów innych firm wtedy wszyscy będziemy mieli lepszy pogląd czy warto produkt kupić. Sprawa jest bardzo indywidualna jednego hot blood poklepie a inna osoba będzie ziewać. Stąd porównanie produktu z produktem tej samej kategorii ale innej firmy będzie bardzo pomocne :)
    https://www.facebook.com/Konrad-Adamczyk-Trenuj-z-cukrzycą-177285445939780/timeline/
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    *Instruktor kulturystyki, trener personalny, specjalista ds. żywienia i suplementacji
    *Plany treningowe, plany dietetyczne, suplementacja, treningi personalne
    Awatar użytkownika
    Konrad Adamczyk
    Moderator
     
    Posty: 70
    Rejestracja: 24 Wrzesień 2015, o 18:25
    Pochwały: 5
    Miasto: Kraków
    Data urodzenia: 04 07 1987

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    SCITEC

    Postprzez Emilio » 22 Marzec 2016, o 23:18

    Hot blood 3.0 jak dla mnie jedna z lepszych przedtreningowek dostepnych na rynku. Produkt najwyzszej klasy, smak niepowala ale zato dzialanie jest szbki i dosc mocno odczuwalne.
    Emilio
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 19
    Rejestracja: 5 Styczeń 2016, o 11:05
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 20 08 1984

    SCITEC

    Postprzez Michał Bodzioch » 23 Marzec 2016, o 17:10

    To widocznie kolego nie jadłeś dobrych przedtreningówek. Hot Blood - składowo BARDZO średni, dopchany cukrem, w działaniu dobry ale dla kogoś kto nigdy nie jadł przedtreningówki i jest to jego pierwsza puszka. Produkt najwyższej klasy? To dlaczego w stanach nie ma go nawet na liście TOP 100 sprzedaży na bodybuilding.com ? :D :D :D :D :D :D
    http://www.facebook.com/dzikimichal
    ---------------------------------------------
    PLANY TRENINGOWE, PLANY ŻYWIENIOWE I SUPLEMENTACYJNE, TRENINGI PERSONALNE
    *trener personalny
    *instruktor kulturystyki
    *instruktor ćwiczeń psychosomatycznych
    *instruktor trx
    *specjalista ds. żywienia i suplementacji
    *absolwent krakowskiego AWF-u
    Awatar użytkownika
    Michał Bodzioch
    Moderator
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 24 Wrzesień 2015, o 19:26
    Pochwały: 2
    Miasto: Kraków

    SCITEC

    Postprzez Norb1 » 26 Kwiecień 2016, o 22:22

    Scitec nutrition - Fireworks
    Smak - cytrynowo-malinowy 10/10 producenci bardzo się postarali, smak trafił idealnie w moje smaki
    Skład - 9/10 b.dobry
    Działanie -8/10 pobudzenie, lepsze ukrwienie i motywacja. Dobrze sprawdza się przy treningu o dużej objętości.
    Cena - Moim zdaniem jest w sam raz jak za taki produkt.







    Scitec nutrition - Warrior Juice
    Serwatka i kazeina w jednym - BARDZO DOBRE POŁĄCZENIE.
    Smak: czekoladowy świetnie się rozpuszcza i smakuje :)
    Brak grudek i piany. Polecam w 100 %!
    Norb1
    Kapral
     
    Posty: 73
    Rejestracja: 25 Styczeń 2015, o 19:17
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 04 02 1993

    SCITEC

    Postprzez Norb1 » 26 Kwiecień 2016, o 22:55

    Scitec Nutrition 100 % Whey Protein

    Bardzo dobre białeczko z tych co piłem:

    Smak - Wanilia 10/10
    Czekolada 9/10
    Biała czekolada 7/10 Dla mnie bardzo dobry smak lecz mało w nim białej czekolady, jedynie wyczuwalna delikatna nutka
    Tyramisu 10/10 jak narazie mój faworyt, zaraz po wanilii.
    Czekolada-Mięta 9/10 czekolada + delikatna nutka mięty
    Norb1
    Kapral
     
    Posty: 73
    Rejestracja: 25 Styczeń 2015, o 19:17
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 04 02 1993

    SCITEC

    Postprzez Norb1 » 26 Kwiecień 2016, o 23:16

    SCITEC NUTRITION BCAA + GLUTAMINE XPRESS
    Najważniejsze aminokwasy w wolnej formie w jednej formule
    Bardzo dobre bcaa, skład super + dodatkowo jeszcze glutaminka mi sie to podoba! :)
    Norb1
    Kapral
     
    Posty: 73
    Rejestracja: 25 Styczeń 2015, o 19:17
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 04 02 1993

    SCITEC

    Postprzez Norb1 » 26 Kwiecień 2016, o 23:19

    SCITEC NUTRITION 100% Creatine


    SMAK - posiadłem bez smakowe

    ROZPUSZCZALNOŚĆ - nie wiem nawet jak wyglaa rozpuszczalność gdyż miarka odrazu szła do ust i popijana była wodą

    SKŁAD - 100% monohydratu czyli tzw zwykłe mono, ale jakościowo bardzo dobre spokojnie na poziomie Creapure

    DZIAŁANIE - niektórzy będą narzekać, że ciągnie wode że to że tamto, ja uważam że to że ciągnie wodę to bardzo dobrze przecież woda daje nam środowisko anaboliczne- to impuls dla mięśni żeby rosły

    CENA - 400g za 50zł tani, a i mamy pewność fajnej jakości

    Ocena produktu: 10/10
    Norb1
    Kapral
     
    Posty: 73
    Rejestracja: 25 Styczeń 2015, o 19:17
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 04 02 1993

    SCITEC

    Postprzez Norb1 » 26 Kwiecień 2016, o 23:23

    SCITEC NUTRITION Ami-NO Xpress

    KOMPLEKS AMINOKWASOWY DO STOSOWANIA PODCZAS TRENINGU ZWIĘKSZAJĄCY WYDAJNOŚĆ ORGANIZMU PODCZAS WYSIŁKU
    AMINOKWASY MIKRONIZOWANE, BETAINA, L-CYTRULINA, BETA-ALANINA ORAZ WIELE INNYCH!

    Smak
    pomarańcza-mango, brzoskwiniowa herbata mrożona

    Opakowanie
    440 g – 20 porcji
    Norb1
    Kapral
     
    Posty: 73
    Rejestracja: 25 Styczeń 2015, o 19:17
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 04 02 1993

    SCITEC

    Postprzez Norb1 » 26 Kwiecień 2016, o 23:25

    WHEY BLAST 900g
    Smak - Truskawkowy

    Właśnie kończę puchę, moje spostrzeżenia:
    - bardzo dobrze się rozpuszcza z wodą jak i z mlekiem
    - kolorek różowy, wiadomo, truskawka
    - słodkawe, ale nie za bardzo, z mlekiem przepyszny shake wychodzi
    - dobrze się spisuje po treningu
    - nie miałem styczności z żadnymi rewolucjami żołądkowymi itp
    Norb1
    Kapral
     
    Posty: 73
    Rejestracja: 25 Styczeń 2015, o 19:17
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 04 02 1993

    SCITEC

    Postprzez Norb1 » 26 Kwiecień 2016, o 23:28

    SCITEC NUTRITION JUMBO

    SMAK - truskawkowy trochę mało intensywna w smaku, ale to przy dłuższym stosowaniu, robi się atutem tej odzywki, ile to razy nie mogliście już dopić mega słodkiej odzywki

    ROZPUSZCZALNOŚĆ - pod tym względem cechy spełnia wszystkie sensoryczne, brak piany, brak grudek,brak jakich kolwiek problemów gastrycznych, nie spotkałem się z efektami laksacyjnymi, jak to nazywają ładnie producenci

    SKŁAD - istna miazga, produkt oparty na węglowodanach o rożnym czasie wchłaniania, zróżnicowana kinetyka wchłaniania białek, dalej dodatek składników anabolicznych, oraz dodatki zastosowany patent który poprawia wchłanianie składników nawet 1000 krotnie.

    DZIAŁANIE - jak wiadomo odzywki tego typu pełnią role uzupełniacza diety, bądź wyjątkowych sytuacjach nawet mogą zastąpić posiłek, ta odzywka jako jedna z nie wielu się nadaje do tego typu

    CENA - patrzysz na cenę i wydaje się sporo kasy, ale jeśli porównasz skład z produktami innych firm i teraz patrzysz an cenę to już nie jest tak duża.
    Norb1
    Kapral
     
    Posty: 73
    Rejestracja: 25 Styczeń 2015, o 19:17
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 04 02 1993

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.