Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Spalacze

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Spalacze

    Postprzez Ryzowka » 10 Styczeń 2010, o 22:47

    Witam wszystkich Bardzo serdecznie bardzo podoba mi się wasze forum o którym dowiedziałem się z NK ćwiczę na siłowni już od ponad 2 lat ... Tematem rozważań jest Spalacz... Chciałbym spalić około 20 kg wydaje się ze to dużo ... ale wiem ze da rade zrobić coś takiego w krótkim czasie. Niedługo matura i zamierzam wybrać się na WAT dlatego ćwiczę aby zdać tamtejszy test, który składa się z biegania z którym nie mam najmniejszych problemów ponieważ biegam juz od dłuższego czasu ale jest tam również drążek co jest moją piętą achillesową mam mało czasu a w tym momencie nie podnoszę się nawet raz. Dlatego chciałbym zrzucić trochę kg tak jak wyżej wspomniałem około 20 kg ponieważ teraz ważę około 120 kg co w moim wieku nie jest dobra sprawą z tym ze mam małą zawartość tłuszczu ponieważ po siłowni przekształciłem wszystko w mięsień i już jest dobrze ... został tylko brzuch ... ale jakoś dam rade. Mam bardzo dużo nauki a aeroby mnie wykańczają tracę siłę i jestem zmęczony jednak wiem ze muszę je zacząć ... już zrzucałem 10 kg w tydzień i było dobrze ale potem wszystko wchodziło w mięsień i ważyłem więcej mimo mniejszego brzucha ud itp. Oprócz spalaczy nie brałem żadnych odżywek oprócz HMB na początku teraz tylko Glukozamina ponieważ od tych ćwiczeń mam problemy ze stawami ale juz wszystko się normuje ... wiem ze jestem ciężki i to odbija się na stawach.
    PRZEJDŹMY DO SEDNA... Jak dobrze rozłożyć trening jaki spalacz dołączyć chodzi tu o bezpieczne bo brałem już Termo Speed, Animal Cuts, xtreme stack na Efedrynie, co teraz jak szybko zredukować tłuszcz .. teraz już nawet nie zależy mi na mięśniach może wszystko pospadać byle bym się podciągał .. Pomóżcie zaproponujcie coś ... Proszę bo pomimo ze mam wiedzę przez tą wagę nie zrealizuje jednego z moich marzeń dostania się na WAT ... Dziękuje proszę o profesjonalne opinie ...
    Ryzowka
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 22:35
    Data urodzenia: 0- 0-1991

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Spalacze

    Postprzez Borys » 10 Styczeń 2010, o 23:29

    To jest problem żeby się podciągać to musisz mieć silne plecy jak i barki wiec porób treningi dużym ciężarem wyciskanie na barki no i oczywiście musisz wzmocnić plecy przy podciąganiu się na drążku waga ciała stanowi największy problem im jest mniejsza tym mniej siły potrzeba żeby się podciągać wiec albo musisz jeszcze schudnąć albo nabrać w tempie ogromnej siły nabranie dużej siły jest możliwe lecz w sposób niezgodny z prawem jeśli masz dostęp do jakiś sterydów jak ci bardzo zależy to spróbuj w ten sposób bo z tego co wiem są takie sterydy które na prawdę dodają dużo sił no ale nie ma co organizm przy tym się niszczy .
    Sam nie jestem pewien czy to pomoże może ktoś ma inne propozycje ?
    Borys
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 20:08
    Miejscowość: (z)Dolny Śląsk
    Miasto: Srebrna Góra
    Data urodzenia: 04 04 1991

    Re: Spalacze

    Postprzez Ryzowka » 10 Styczeń 2010, o 23:55

    no właśnie ... chodzi tez o organizm ... wolałbym spalić ale widzisz jest ciężko nauka nauka i jeszcze te treningi na spalanie aeroby nie wiem jak to rozłożyć ... słyszałem coś o jakiś środkach na spalanie clembutelor np nie wiem czy jest sens i nie wiem jak na to organizm reaguje ... a czas leci nieubłaganie ja się staram ale idzie średnio bo jak schudnę to wchodzi z masę od razu ... i nie wiem co mam robić ... w razie czego co wziąć !! ? A i czy da rade kupić takie ubrania takie worki termiczne do spalania wiecie może jak to się profesjonalnie nazywa żeby temperaturę trzymało ciała ?
    Ryzowka
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 22:35
    Data urodzenia: 0- 0-1991

    Re: Spalacze

    Postprzez Borys » 11 Styczeń 2010, o 00:03

    Na czarnym rynku jest tego trochę z tego co się orientuje to retabolil jest jednym sterydem z liderów na przyrost siły , ale gdybyś się na coś jednak przekonał to nie zapomnij o odblokach bo może być kiepsko.
    Jeszcze nigdy nie brałem nic podobnego ale mam znajomych co biorą i dużo opowiadają o działaniu różnych rzeczy.
    W każdym razie nie można przesadzić żeby organizm wytrzymał wszystko trzeba robić z głową
    Borys
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 20:08
    Miejscowość: (z)Dolny Śląsk
    Miasto: Srebrna Góra
    Data urodzenia: 04 04 1991

    Re: Spalacze

    Postprzez pera » 11 Styczeń 2010, o 15:11

    Co ty od razu z czarnym rynkiem, spokojnie.
    Po pierwsze to dieta - 60% sukcesu, bez niej nie masz co liczyć na utratę wagi.
    Po drugie trening - 35% sukcesu, dzięki niemu napędzasz matabolizm co skutkuje utrata tłuszczu/wagi.
    Po trzecie suplementacja, NIE DOPING! - 5% sukcesu, polecam od siebie z tych bardziej lajtowych to Scorch, lub też z silniejszych - Venom.

    I to, że ważyłeś więcej to normalne, bo mięśnie co cięższe niż tłuszcz.
    Poczytaj posty na górze, a z pewnością uda ci się ułożyć dietę i trening, trzeba tylko chcieć, pozdrawiam.

    Ps. Nie wierz w te reklamy typu schudnij bez ćwiczeń i diety lub właśnie tych workach, motylkach czy innym badziewiu -to NIE DZIAŁA!
    Jeżeli jesteś przedsiębiorczym człowiekiem i chcesz zacząć już dziś budować swój własny biznes, to zapraszam Cię na stronę. Zobacz filmik i zapisz się. Skontaktuję się z Tobą.
    http://studiaservaq.instapage.com/
    pera
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 608
    Rejestracja: 7 Styczeń 2010, o 14:44
    Miejscowość: Podlasie
    Pochwały: 20
    Miasto: Sokółka
    Data urodzenia: 11 09 1992

    Re: Spalacze

    Postprzez slim shady » 11 Styczeń 2010, o 19:24

    zajmij się najpierw dietą jeśli naprawdę Ci zaleczy na tym. Ujemny bilans kcl + aeroby(ja dochodziłem na redukcji nawet do 14 x w tygodniu) + trening siłowy z dużym obciążeniem

    co do suplementacji to zacząłbym lajtowo od Omega 3, zielona herbata, l-karnityna, ocet jabłkowy, bcaa

    dopiero potem wrzuciłbym jakiś lajtowy spalacz (thermo stim, Scorch), potem możesz już próbować mocniejszych rzeczy i nawet dojść do efedryny (pomocna przy nauce)

    A żeby zacząć się podciągać ... trzeba się podciągać, zacznij od zwisów to wzmocni Twoje ręce. I podciągaj się z pomocą/z odbicia. Nie możesz sobie pozwolić na dużą utratę mięśni bo nie będziesz miał siły przejść testów.
    No pain, no gain !
    Awatar użytkownika
    slim shady
    Chorąży
     
    Posty: 1220
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:06
    Pochwały: 80
    Miasto: Szczecin

    Re: Spalacze

    Postprzez Ryzowka » 11 Styczeń 2010, o 21:18

    Ja już brałem spalacze na Efedrynie ... po l-karnityna szybko wszystko wraca macie racje zacznę to podciąganie od zwisów jak najdłużej ... i jeżeli jakiś palacz to wenom ... niedługo z powrotem wracam do biegania bo to niezbędne i zrobię aeroby ale właśnie się tam was pytałem czy da rade kupić takie worki termiczne w których można biegać kiedyś to w TV widziałem ze takie coś się zakłada na siebie i trzyma temp i się człowiek bardzo poci .. to by było bardziej efektywne .. tylko czy to się da kupić jak ktoś wie proszę o linka albo jak się to nazywa ? Dieta jest o tyle dla mnie słaba ze jak potem skończę to może mi podlecieć trochę w górę ... moja dieta było odłożenie fast foodów i przerzucenie się tylko na wodę niegazowaną ... idzie w miarę dobrze ... Teraz tylko ten drążek
    Ryzowka
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 22:35
    Data urodzenia: 0- 0-1991

    Re: Spalacze

    Postprzez Abdul92 » 11 Styczeń 2010, o 22:12

    Ja tam proponuje .. Dieta+Aeroby ... jesli cie meczy aeroby to mozesz ---> nie wiem wymysl cos ...rowerek w domu ?>

    a co do spalaczy Venom stara wersja ... na allegro za 200 zł jak sie nie myle ... mozesz kupic go od razu w tri line system ... z wspomagaczami ... Polecam :)) tłusz sie spala w oczach :))

    co do efedryny,clena ... nie polecam jesli ktos ma problemy z cisnieniem,sercem itp ... nie wiadomo jak moze na ciebie to zadziałac :/
    Abdul92
    Szeregowy
     
    Posty: 14
    Rejestracja: 6 Styczeń 2010, o 21:06
    Miasto: Łaziska Górne
    Data urodzenia: 07 08 1992

    Re: Spalacze

    Postprzez Borys » 11 Styczeń 2010, o 22:38

    Ja tylko doradziłem sterydy tak jak pisał kolega ze mógł by spróbować , ja osobiście odradzam sterydy no ale skoro takie to dla ciebie ważne i no to możesz spróbować ale odradzam bo to jednak sterydy najlepiej w naturalny sposób tego dokonać
    Borys
    Starszy kapral
     
    Posty: 86
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 20:08
    Miejscowość: (z)Dolny Śląsk
    Miasto: Srebrna Góra
    Data urodzenia: 04 04 1991

    Re: Spalacze

    Postprzez Ryzowka » 12 Styczeń 2010, o 00:49

    o tym Venomie pomyśle .... zapodajcie linki np na Allegro tego niby starego Venoma bo nie wiem czym on się różni ? I WIECIE JAK SIĘ NAZYWAJĄ TE UBRANIA TERMICZNE ? WORKI TAKIE COS SIĘ ZAKŁADA NA SIEBIE ? to PODOBNO POMAGA XXL
    Ryzowka
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 22:35
    Data urodzenia: 0- 0-1991

    Następna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron