Szybkie logowanie
 • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
 • Zestawienie Najpopularniejszych Odżywek Białkowych

  Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

  Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


  Zestawienie Najpopularniejszych Odżywek Białkowych

  Postprzez TomaszM » 8 Maj 2013, o 23:55

  Temat do przeglądania i porównywania najpopularniejszych odżywek białkowych.

  Temat będzie podwieszony i zapewne doczeka się kilku modyfikacji - mile widziana pomoc w updatowaniu tematu :)
  Izolaty i Hydrolizaty


  1.Fitness Authority Gold Whey Protein Isolate

  Image

  Po krótce:
  Aby GOLD® WHEY PROTEIN ISOLATE wyprzedzał całą konkurencję zastosowaliśmy CFM® - idealną formę białka serwatkowego. CFM® nie tylko dostarcza organizmowi pełnego spektrum aminokwasów naturalnie występujących w białku serwatkowym. Posiada też najwyższe stężenie chroniących mięśnie i poprawiających wytrzymałość BCAA.

  Aby poprawić wchłanianie azotu oraz przyswajanie aminokwasów dodaliśmy Aminogen®, opatentowany enzym idealny przy zwiększaniu siły i suchej masy mięśniowej. Aminogen® poprawia trawienie białka, tak więc z każdego jego grama wydobywasz tyle ile to możliwe i nic się nie marnuje.

  Zalety :
  -dobra jakość
  -dobry smak, rozpuszczalność
  -firma szanowana na rynku

  Cena za 30g: 3,10

  Wartości odżywcze w 30g:

  Tłuszcze 1 g 2%
  Nasycone 0 g 0%
  Trans 0g 0%
  Cholesterol 0 mg 0%
  Sód 140 mg 6%


  Potas 60 mg 2%
  Węglowodany 1,5 g 1%
  Błonnik 0 g 0%
  Cukier 0 g -
  Białko 27 g

  http://www.supleshop.pl/gold-whey-protein-isolate---czekolada-2270g-fitness-authority-p7356


  2. ACTIVLAB-WHEY PROTEIN ISOLATE

  Image

  Po krótce:

  Najlepszej jakości czysty izolat (BV - 160) o najwyższej wartości odżywczej i aktywności anabolicznej. Zachowuje pełną strukturę i aktywność funkcjonalnych białek serwatkowych dlatego uznany jest za najwartościowsze źródło wolnych aminokwasów i białek pokarmowych dla sportowców wyczynowych i osób aktywnych ruchowo. Posiada niską zawartość tłuszczu, laktozy oraz wysoką wartość biologiczną. Preparat polecany jest dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko, dążących do szybkiego rozwoju masy i siły mięśniowej, głównie sportowców i ćwiczących rekreacyjnie.

  Zalety:
  -Dobra rozpuszczalność
  -Ciekawy smak
  -Ekonomiczne opakowanie

  Cena za 30g: 2,92

  Wartości odżywcze w 30g:

  Białko 27g
  Węglowodany 0 g
  Tłuszcz 0,51 g

  http://www.supleshop.pl/whey-protein-isolate-90-plus---truskawka-2kg-activlab-p3834


  3. Olimp Pure Whey Isolate 95

  Image

  Po krótce: OLIMP Pure Whey Isolate 95 jest najwyższej jakości, wolnym od laktozy, czystym izolatem białek serwatkowych (WPI), wzbogaconym kompleksem witamin i składników mineralnych, zapewniających prawidłowy przebieg procesów metabolicznych przy zwiększonym wysiłku fizycznym i zwiększonym spożyciu białek.

  Zalety:
  -Olimp, wiodąca firma na rynku polskim
  -Dobre smaki
  - Dobra jakość

  Cena za 30g- 3,54

  Watość odżywcza w 100g:
  Wartość odżywcza 100 g koncentratu zawiera co najmniej
  Wartość energetyczna 1482,65 kJ/354,7 kcal
  Białko 88 g
  Tłuszcz 0,3 g
  Węglowodany 0,0 g

  http://www.supleshop.pl/pure-whey-isolate-95---wanilia-2-2kg-olimp-p314


  4. MULTIPOWER Pure Whey Isolate 100

  Image

  Po krótce: Dzięki zastosowaniu metody CFM (mikrofiltracji przepływu krzyżowego) struktura molekularna białka zostaje nienaruszona i zachowuje swoje naturalne właściwości. Izolat CFM stanowi najczystsze i najbardziej biodostępne białko. Odznacza się bardzo dużą zawartością aminokwasów egzogennych BCAA i L-glutaminy. Zawiera tylko 1 g tłuszczu na 100 g produktu. Wchłania się do krwiobiegu niemal błyskawicznie. Zapewnia natychmiastowe uzupełnienie niedoboru aminokwasów po treningu i tym samym skuteczną regenerację całego organizmu. Jest niezastąpiony w dietach redukujących tkankę tłuszczową. Wspomaga budowę beztłuszczowej masy mięśniowej.

  Zalety:
  - Bardo dobry smak oraz rozpuszczalność
  - Bardzo dobra jakość

  Cena za 30g: 3,60

  http://www.supleshop.pl/pure-whey-isolate---wanilia-2250g-multipower-p11547


  5. FITNES AUTHORITY Diamond Hydrolysed Whey

  Image

  Po krótce:

  DIAMOND HYDROLYSED WHEY PROTEIN® to najszybsze, najczystsze, najbardziej zaawansowane białko serwatkowe, jakie kiedykolwiek opracowano. Poprzez hydrolizowanie białka serwatkowego stworzyliśmy najszybciej działające białko serwatkowe. Podzieliliśmy je na małe cząsteczki, które są natychmiast wchłaniane przez twój organizm, pozwalając mięśniom szybko rozpocząć odbudowę i regenerację. Aby zwiększyć efektywność produktu, dodaliśmy do niego najlepszy na rynku enzym trawienny, Aminogen®. Oprócz tego, że działa szybko, DIAMOND HYDROLYSED WHEY PROTEIN® jest idealnie czyste i naturalne, stworzone na południu Irlandii z najlepszego mleka.

  Zalety:
  - Bardzo wysoka jakość produktu
  - duża popularność- sprawdzony produkt
  - Dobry smak
  -Cena


  Cena za 30g- 2,84

  Wartość odżywcza w 27g

  Białko 22 g
  Węglowodany 1,3 g
  w tym cukier 0 g
  w tym błonnik 0 g
  Tłuszcze 2,1 g

  http://www.supleshop.pl/diamond-hydrolysed-whey---brzoskwinia-2270g-fitness-authority-p8989


  6. Optimum Nutrition Platinum HydroWhey

  Image

  Po krótce :

  Platinum HydroWhey jest najszybszym, najczystszym i najbardziej zaawansowanym białkiem serwatki jakie kiedykolwiek stworzono. Jednym słowem to DOSKONAŁOŚĆ !!!

  Poprzez hydrolizę białek większe frakcje zostały podzielone na mniejsze, co wpływa na jeszcze lepsze i szybsze wchłanianie przez organizm. Aby produkt był bardziej atrakcyjny oraz skuteczny wzbogacony został enzymami trawiennymi jak i mikronizowanymi aminokwasami rozgałęzionymi BCAA (8.8g porcja).

  PLATINUM HYDROWHEY jest ultra czystym białkiem ponieważ jest to hydrolizat oraz izolat. Przez te procesy pozbyto się całkowicie tłuszczu, cholesterolu i laktozy.

  Zalety:
  -Firma używająca zaawansowane technologie
  -Znakomita rozpusczalność
  -Dobry smak

  Cena za 30g: 3,92

  Wartość odżywcza w 39g:
  Białko 30g
  Węglowodany 2g
  w tym cukry 0g
  Razem Tłuszcz 1g

  http://www.supleshop.pl/platinum-hydrowhey---truskawka-1590g-optimum-nutrition-p10606


  7.Muscle Meds RX - Carnivor

  Image

  Po krótce:
  Pierwszy na świecie izolat białek wołowych CARNIVOR jest bardziej skoncentrowany niż białko serwatkowe
  CARNIVOR wykorzystuje najnowsze techniki ekstrakcji, hydrolizy i izolowania, dzięki czemu zaprojektowania techniką bioinżynierii izolat białek wołowych dostarcza mięśniom budującej mocy białek czerwonego mięsa z wyższym poziomem aminokwasów niż jakakolwiek proteina wykorzystująca: serwatkę, soję, mleko czy jajka. CARNIVOR jest nawet 350% bardziej skoncentrowany pod względem budujących mięśnie protein niż stek i nie posiada ani grama tłuszczu czy cholesterolu!

  Zalety:
  - izolat wołowy
  -firma stawiająca na jakość

  Cena za 30g: około 3,15

  Wartości odżywcze w 33g:
  Węglowodany 6g
  Białko 23g


  Koncentrat białka serwatki/Matrixy


  1. Pure Whey 80 Olimp
  Image

  Po krótce:
  OLIMP Pure Whey 80 jest najwyższej jakości, czystym koncentratem białek serwatkowych (WPC), wzbogaconym kompleksem witamin i minerałów, zapewniających prawidłowy przebieg procesów metabolicznych przy zwiększonym wysiłku fizycznym i zwiększonym spożyciu białek. Koncentraty białek serwatkowych charakteryzują się bardzo wysoką wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną. Wysoka wartość odżywcza i aktywność anaboliczna sprawiają, że koncentrowane białka serwatkowe uznano za wysoko efektywne źródło białka pokarmowego dla sportowców wyczynowych i osób aktywnych ruchowo. Wysoką wartość odżywczą zawdzięczają znakomitej przyswajalności oraz optymalnym proporcjom aminokwasów egzo- i endogennych z wyjątkowo wysokim udziałem aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) i glutaminy. Na wysoką aktywność anaboliczną, oprócz wysokiej wartości odżywczej, wpływają cechy metaboliczne całych białek serwatkowych oraz powstających w efekcie ich przemian peptydów i mikropeptydów. Substancje te działają podobnie do peptydowych, anabolicznych czynników wzrostowych. Ułatwiają transport aminokwasów do komórek mięśniowych i stymulują anabolizm. Tworzą barierę antyoksydacyjną. Stabilizują lizosomy i hamują aktywność katabolicznych enzymów lizosomalnych.

  Zalety:
  -Duża popularność na rynku
  - dobry smak i rozpuszczalność
  -Dobra cena

  cena za 30g: 1,80 zł

  http://www.supleshop.pl/pure-whey-80-cz ... limp-p4680

  2.Whey Protein Complex 100% - Olimp
  Image

  Po krótce:
  OLIMP Whey Protein Complex 100%® –specjalnie opracowany matrix białkowy - ultrafiltrowanego koncentratu białek serwatkowych WPC instant oraz zaawansowanego technologicznie izolatu białek serwatkowych WPI-CFM® w formie instant.

  Izolat CFM® i koncentraty białek serwatkowych takie jakich użyto w Whey Protein Complex 100%® charakteryzują się najwyższą wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną spośród wszystkich białek pokarmowych. Pozyskiwane w zaawansowanych procesach technologicznych zachowują pełną strukturę i aktywność funkcjonalnych białek serwatkowych i czynników wzrostowych – beta laktoglobuliny, alfa laktoalbuminy, immunoglobuliny, albuminy osocza, laktoferyny, laktotransferyny, ceruloplazminy, fosfoglikoprotein, proteoz i peptonów. Wysoka wartość odżywcza i aktywność anaboliczna sprawiają, że izolowane i koncentrowane białka serwatkowe uznano za najwartościowsze źródła białka pokarmowego dla sportowców wyczynowych i osób aktywnych ruchowo. Wysoką wartość odżywczą zawdzięczają znakomitej przyswajalności oraz optymalnym proporcjom aminokwasów egzo- i endogennych z wyjątkowo wysokim udziałem aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), siarkowych i glutaminy. Na wysoką aktywność anaboliczną, oprócz wysokiej wartości odżywczej, wpływają cechy metaboliczne całych białek serwatkowych oraz powstających w efekcie ich przemian peptydów i mikropeptydów. Substancje te działają podobnie do peptydowych, anabolicznych czynników wzrostowych. Ułatwiają transport aminokwasów do komórek mięśniowych i stymulują anabolizm. Tworzą barierę antyoksydacyjną, przeciwdziałającą degradacji białek mięśniowych przez wolne rodniki tlenowe. Stabilizują lizosomy i hamują aktywność katabolicznych enzymów lizosomalnych. Wzmacniają układy: krążenia, nerwowy i odpornościowy.

  Zalety:
  - Mieszanka białek
  -Dobra rozpuszczalność

  cena za 30g: 2,65 zł

  http://www.supleshop.pl/whey-protein-complex-100----wanilia-2200g-olimp-p3039


  3.Whey Protein - Fitness Authority
  Image

  20 gramów białka w porcji
  Dodatkowe enzymy trawienne
  Produkt może być stosowany przez wegan
  Świetny smak


  Cena za 30g: 1,98zł

  http://www.supleshop.pl/whey-protein---czekoladowo-mietowy-2270g-fitness-authority-p8994


  4.Metabolic Whey – MRM

  Image

  Po krótce:Metabolic Whey jest smaczną, kremową stuprocentową formułą serwatki. Nasza unikalna mieszanka białkowa META-Pro™ została bioinżynieryjnie wytworzona, aby zwiększyć rozmiar mięśni, siłę oraz pobudzać wzrost beztłuszczowej masy ciała.

  Zalety
  -rozpuszczalność i smak na wysokim poziomie
  - dobra cena
  - firma robiąca produkty wysokiej jakości

  cena za 30g: 2,31 zł

  http://www.supleshop.pl/metabolic-whey---czekolada-2-27kg-mrm-p6210


  5.Whey Protein - Hi-Tec Nutrition

  Image

  Po krótce:
  Whey Protein to najbardziej wartościowe źródło białka dla intensywnie trenujących sportowców. W przeciwieństwie do innych źródeł białka, aminokwasy pochodzące z białka serwatkowego bardzo szybko dostają się do krwi, dzięki czemu białko serwatkowe to idealny posiłek rano po nocnej głodówce oraz zaraz po treningu, aby szybko zahamować katabolizm. Whey Pro stymuluje metabolizm, hamuje łaknienie, ogranicza utratę beztłuszczowej masy ciała w trakcie odchudzania oraz stymuluję syntezę białek mięśniowych podczas fazy przyrostu masy mięśniowej.

  Zalety:
  - dobra cena, smak
  - duża popularność na rynku
  -sprawdzona marka


  cena za 30g: 2,08 zł

  http://www.supleshop.pl/whey-protein---czekolada-2000g-hi-tec-nutrition-p4076


  6.Whey Protein 80 Plus Authentic – Activlab
  Image

  Po krótce:
  Koncentrat białka serwatkowego z dodatkiem witamin i minerałów.
  znakomite źródło białka najwyższej jakości
  wartość biologiczna BV=104
  doskonała przyswajalność
  wysoka aktywność anaboliczna
  optymalna proporcja aminokwasów egzo- i endogennych
  Koncentrat białka serwatki, Whey Protein 80, cechuje się najwyższą wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną spośród wszystkich białek pokarmowych. Cechy te sprawiają, że Whey Protein 80 jest źródłem najwartościowszego białka pokarmowego dla sportowców wyczynowych i osób aktywnych ruchowo. Białko serwatki można stosować również podczas kuracji odchudzającej, co pozwala zapobiec redukcji tkanki mięśniowej.

  Zalety:
  - Bardzo dobra cena
  - Jakość

  cena za 30g: 1,78 zł

  http://www.supleshop.pl/whey-protein-80-plus-authentic---wanilia-2000g-activlab-p3058


  7.Gaspari Nutrition MyoFusion

  Image

  Po krótce:Myofusion to suplement proteinowy który zapewnia ekstremalną biodostepność i maksymalnie wysoki poziom aminokwasów w krwioobiegu przez wiele godzin. MyoFusion zawiera albuminy jajek i izolat białek mleka (80% serwatki/20 % kazeiny) dla zoptymalizowania czasu dostępności aminokwasów we krwi, do czasu dostarczenia kolejnej porcji MyoFusion. Ponadto bardzo ważne jest spożywanie MyoFusion przed snem by zapewnić organizmowi stały dopływ aminokwasów do mięśni. Wysoka jakość produktu idzie na równi z wyśmienitym smakiem w myśl słów im lepiej smakuje tym częściej będziesz korzystać. Technologia wyższości smaku poparta super formułą żywieniową zapewnia że będziesz czekał z niecierpliwością na każdą kolejna porcję.

  Zalety:
  -Smak jeden z lepszych
  - Mieszanka 3 białek
  -Firma promowana nazwiskiem znanego kulturysty

  Cena za 30g: 2,50

  http://www.supleshop.pl/myofusion-hydro---truskawka-2270g-gaspari--nutrition-p11170


  8.VPX Syngex

  Image

  Po krótce:Producent suplementów diety VPX Sports jest dumny, mogąc zaoferować nową, tanią odżywkę białkową Syngex, uzyskaną metodą filtracyjną odwróconej osmozy - SpiroFuse Reverse Osmosis™ (SFRO™). 10 lat temu producent suplementów VPX był pierwszym, który wprowadził na rynek suplementów ceramicznie filtrowany izolat białka serwatki, zwany CFM (cross flow microfiltration).

  Zalety:
  - użyta nowa technologia
  - dobry smak i rozpuszczalność

  Cena za 30g: 1,83

  Wartości odżywcze w 30g:
  kalorie 120
  tłuszcz 2,5g
  w tym nasycone 1g
  cholesterol 50mg
  sód 75mg
  potas 100mg
  węglowodany 3g
  w tym cukry 2g
  białko 20g
  witamina A 100iu
  witamina C 1mg
  wapń 150mg
  żelazo 640mcg
  magnez 15mg

  http://www.supleshop.pl/syngex-nowa-formula----ciasteczko-2-27kg-vpx-p10764


  9. Panthera Labs - Primaltein Whey

  Image

  Po krótce:
  Priimaltein Whey to zaawansowany matrix proteinowy zawierający 100% czyste i silnie działające białko serwatkowe oraz albuminy z jaj, opracowane specjalnie po to by umożliwić ci zwiększanie masy szybciej niż kiedykolwiek. Primaltein Whey wspomaga natychmiastowy wzrost suchej masy mięśniowej oraz pomaga zwiększyć ogólną masę i rozmiary mięśni.
  - izolat serwatki oraz abuminy z jaj jako podstawowe źródło białek
  - zwiększona procentowa zawartość białka
  - mikrocząsteczki białka serwatkowego oraz najczystsze albuminy z jaj

  Zalety:
  - dosyć nowa firma, zbierająca dobre recenzje
  - dobra jakość- smak i rozpuszczalność

  Cena za 30g: 1,96

  Wartości odżywcze w 32g:
  Kalorie 140 kcal
  W tym kalorii z tłuszczu 35 kcal
  Tłuszcz ogółem 2 g
  Tłuszcze nasycone 1 g
  Cholesterol 70 mg
  Węglowodany ogółem 2 g

  http://www.supleshop.pl/primaltein-whey-2270g-panthera-p7367


  Białka na NOC-kazeina


  1.Night Protein Blend – Trec
  Image

  Po krótce
  NIGHT PROTEIN BLEND jest kompleksem wysokiej jakości białka mleka, który występuje w postaci łatwo rozpuszczalnych kazeinianów, białka jaja oraz peptydu l-glutaminy. NIGHT PROTEIN BLEND jest środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia żywieniowego polecanym szczególnie kulturystom oraz zawodnikom dyscyplin siłowych, którym zależy na rozwoju wysokojakościowej muskulatury. Stanowi on także doskonałe uzupełnienie białka w diecie dla osób będących w okresie rekonwalescencji.

  Cena za 30g: 2,74 zł


  wartość odżywcza w 100 g
  Weglowodany 9,50 g
  Białko 75,58 g
  Tłuszcz 1,67 g
  Cena: 229 zł
  Waga: 2500 g

  http://www.supleshop.pl/night-protein-blend---czekolada-2500g-trec-p6484


  2.Casein 100 – Trec
  Image

  Po krótce
  CASEIN 100 zawiera 100% kazeiny micelarnej, która jest wzorcowym źródłem pełnowartościowych protein o korzystnym, przedłużonym czasie wchłaniania. Produkt zapewnia wielogodzinne zaopatrzenie mięśni we wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym w duże ilości BCAA i L-Glutaminy. CASEIN 100 zabezpiecza przed potreningowym i nocnym katabolizmem, stymulując regenerację i rozbudowę tkanki mięśniowej.

  cena za 30g: 2,98 zł

  http://www.supleshop.pl/casein-100---smietankowo-waniliowy-1800g-trec-p8284


  3.100% Casein - Optimum Nutrition
  Image

  Optimum Nutrition 100% Casein - Kazeina jest najważniejszym białkiem mleka i zarazem najbardziej przydatnym jako materiał budulcowy w celach syntezy. Po spożyciu kazeiny Optimum Nutrition 100% Casein Protein tworzy się w żołądku surowica, która jest podatna na działanie enzymów trawiennych dużo bardziej niż białko produktów mięsnych.

  Optimum Nutrition 100% Casein Protein to odżywka białkowa, która zawiera w swoim składzie micelarną kazeinę, enzymy trawienne oraz dodatek witamin. Jest polecana szczególnie kulturystom oraz zawodnikom dyscyplin siłowych, którym zależy na rozwoju wysokojakościowej muskulatury. Stanowi on także doskonałe uzupełnienie białka w diecie dla osób będących w okresie rekonwalescencji.
  * 100% KAZEINY MICELARNEJ
  * DOSKONAŁE ŹRÓDŁO DŁUGO WCHŁANIALNEGO BIAŁKA
  * SKUTECZNIE POWSTRZYMUJE KATABOLIZM
  Jeśli szukasz białka na noc Optimum Nutrition 100% Casein to idealny wybór. Aminokwasy z odżywki białkowej zawierającej kazeinę wchłaniają się do 6 godzin od przyjęcia odżywki.
  W skład Optimum Nutrition 100% Casein Protein wchodzą:
  Kazeinian wapnia - charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą oraz wyróżnia najbardziej równomierną i najdłuższą kinetyką, spośród wszystkich białek pokarmowych. Cechy te powodują, że jego spożycie zapewnia długotrwałe utrzymanie podwyższonych wartości wolnych aminokwasów, dostępnych dla rozwoju tkanki mięśniowej i efektywne hamowanie katabolizmu białek, szczególnie w fazie powysiłkowej i nocnej fazie po-absorpcyjnej.


  Informacja żywieniowa 1 porcja (30g)
  Wartość energetyczna 120kcal
  Tłuszcz 1g
  Węglowodany 3g
  Białko 24g
  Cena: 205 zł
  Waga: 1818g
  Cena za 30g: 3,38 zł

  http://www.supleshop.pl/100--casein---czekolada-1818g-optimum-nutrition-p8956


  4.Platinum Micellar Casein - Fitness Authority
  Image
  98 kalorii
  22 gramy białka
  7 godzin stanu anabolicznego
  0,3 grama tłuszczu
  Zawiera niedenaturowane micelle
  Niski poziom laktozy
  Wyprodukowany ze świeżego, irlandzkiego mleka
  Świetny smak

  Dzięki swym unikalnym właściwościom trawiennym kazeina micelarna pozwala na długotrwałe uwalnianie aminokwasów do krwioobiegu. Tak jak białko serwatkowe jest idealnym białkiem potreningowym, tak kazeina micelarna jest najlepsza, gdy podaż aminokwasów chcesz rozłożyć w czasie. W żołądku przybiera formę żelu, spowalniając czas w układzie trawiennym a więc spowalniając też rozpad białek do postaci aminokwasów, których potrzebują twoje mięśnie.

  Sprawia to, że kazeina micelarna jest najlepszym źródłem białka, gdy potrzebujesz jego powolnego wydzielania przez długi czas. Kazeina micelarna dostarczana przez firmę Fitness Authority® jest produkowana metodą ultra filtracji z odtłuszczonego mleka, który to proces pozwala pozbyć się z niej zbędnego tłuszczu i laktozy.

  Cena za 30g: 2,49 zł

  http://www.supleshop.pl/platinum-micellar-casein---malina-2270g-fitness-authority-p7360


  Skład:
  Wartości odżywcze
  Porcja: 1 miarka (27g)
  Ilość porcji w opakowaniu: 84
  Zawartość: 2270g
  Składniki % Zapotrzebowanie dzienne
  Kalorie 98,3 kcal (411 kJ) -
  Białko 22 g 37,5%
  Węglowodany 1,9 g 0.48%
  w tym cukier 0 g -
  w tym błonnik 0 g -
  Tłuszcze 0,3 g 0,49%
  Zestawienie końcowe- cena za 30g

  - IZOLATY
  1.FITNES AUTHORITY Diamond Hydrolysed Whey 2,84
  2.ACTIVLAB-WHEY PROTEIN ISOLATE 2,92
  3.Fitness Authority Gold Whey Protein Isolate 3,10
  4 Muscle Meds Carnivor 3,15
  5 Olimp Isolate 3,54
  6. MULTIPOWER Pure Whey Isolate 100 3,60
  7.Optimum Nutrition Platinum HydroWhey 3,92

  - KONCENTRATY/Matrixy
  1.Whey Protein 80 Plus Authentic – Activlab 1,78
  2.Olimp protein 80 1,80
  3.Vpx Syngex 1,83
  4.Pantera Primaltein Whey 1,96
  5.Fitness Authority-Whey Protein 1,98
  6. Hi-tec Whey Protein 2,08
  7.MRM- Metabolic Whey 2,31
  8. Gaspari Myo Fusion 2,50
  9.Whey Protein Complex 100% - Olimp 2,65

  - Białka na NOC-kazeina

  1.Platinum Micellar Casein - Fitness Authority 2,49
  2.Night Protein Blend – Trec 2,74 zł
  3.Casein 100 -Trec 2,98 zł
  4.100% Casein - Optimum Nutrition 3,38 zł
  Dietetyk Sportowy

  \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
  Awatar użytkownika
  TomaszM
  Kapitan
   
  Posty: 2115
  Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
  Pochwały: 75

  Prezenty!

  Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

  Post przez Vito

  Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

  Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

  REGULAMIN:
  • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
  • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
  • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
  LISTA PREZENTÓW:
  • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
  • 3x Pas kulturystyczny
  • 3x Shaker
  • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
  Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
  Awatar użytkownika
  Vito
  Administrator

  Re: Zestawienie Najpopularniejszych Odżywek Białkowych

  Postprzez Pony » 9 Maj 2013, o 21:58

  Bardzo pomocny artykuł ;)
  No pain No gain ... ;)
  Pony
  Starszy sierżant sztabowy
   
  Posty: 509
  Rejestracja: 1 Lipiec 2012, o 22:49
  Pochwały: 8
  Data urodzenia: 06 07 1996

  Zestawienie Najpopularniejszych Odżywek Białkowych

  Postprzez WagaSTOP_pl » 23 Maj 2013, o 20:55

  Rewelacyjny artykuł. Super analiza :)
  WagaSTOP_pl
  Kapral
   
  Posty: 62
  Rejestracja: 12 Kwiecień 2013, o 12:45

  Zestawienie Najpopularniejszych Odżywek Białkowych

  Postprzez horman » 21 Sierpień 2013, o 06:32

  świetnie zestawienie;)
  horman
  Szeregowy
   
  Posty: 4
  Rejestracja: 21 Sierpień 2013, o 06:25
  Miasto: warszawa
  Data urodzenia: 11 11 1984

  Zestawienie Najpopularniejszych Odżywek Białkowych

  Postprzez bakamon » 26 Sierpień 2013, o 15:41

  Znakomity zestaw :)
  bakamon
  Szeregowy
   
  Posty: 3
  Rejestracja: 26 Sierpień 2013, o 15:33

  Zestawienie Najpopularniejszych Odżywek Białkowych

  Postprzez Byczek2013 » 23 Październik 2013, o 16:21

  Byczek2013
  Szeregowy
   
  Posty: 3
  Rejestracja: 23 Październik 2013, o 16:18

  Zestawienie Najpopularniejszych Odżywek Białkowych

  Postprzez TomaszM » 29 Październik 2013, o 16:34

  Bardzo dobre !!
  Dietetyk Sportowy

  \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
  Awatar użytkownika
  TomaszM
  Kapitan
   
  Posty: 2115
  Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
  Pochwały: 75

  Zestawienie Najpopularniejszych Odżywek Białkowych

  Postprzez find2013 » 3 Listopad 2013, o 20:49

  a jakieś suplementy z weidera
  find2013
  Szeregowy
   
  Posty: 4
  Rejestracja: 3 Listopad 2013, o 20:42

  Zestawienie Najpopularniejszych Odżywek Białkowych

  Postprzez gretzky5 » 4 Listopad 2013, o 16:52

  Jak wyżej
  http://www.getfit.com.pl/
  gretzky5
  Szeregowy
   
  Posty: 9
  Rejestracja: 25 Październik 2013, o 11:12

  Zestawienie Najpopularniejszych Odżywek Białkowych

  Postprzez ROFL5641 » 17 Listopad 2013, o 17:18

  Dokładnie tak
  ROFL5641
  Szeregowy
   
  Posty: 3
  Rejestracja: 17 Listopad 2013, o 17:07

  Następna

  Wróć do Suplementy i Odżywki

  Kto jest na forum

  Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
  Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
  Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.