Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Dziwne uczucie...

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Dziwne uczucie...

    Postprzez MassacraPower » 13 Październik 2011, o 20:25

    Wczesniej nie mialem stycznosci z taka sytuacja, szczerze mowiac bylem pewny ze tego juz nie bedzie, czulem sie o wiele lepiej, ale jednak sie mylilem, znowu mi sie tak dzieje :)
    Nie zauwazylem, zeby inni tak mieli jak ja, daja sobie po mordzie pare razy po mordzie (chodz nie za czesto sie to zdarza, nieraz to wiadomo jak kto sie pokloci bardzo... :) ) Tylko ja mam chyba taki lęk... ;(
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Dziwne uczucie...

    Postprzez MassacraPower » 13 Październik 2011, o 20:27

    Spadam spac, 3majcie sie, narazie ;)

    Jutro będę, mam nadzieje, że się dowiem czegoświęcej i, że sie ktos wypowie na ten temat :p
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Dziwne uczucie...

    Postprzez Michał » 14 Październik 2011, o 12:08

    Brakuje Ci po prostu pewnosci siebie i tyle.
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Dziwne uczucie...

    Postprzez MassacraPower » 14 Październik 2011, o 14:26

    No a jak mam jej nabrać? A to czy przegram to też wpłynie na tą pewność siebie?
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Re: Dziwne uczucie...

    Postprzez Zioło » 14 Październik 2011, o 14:45

    Raczej nie.. ale jeżeli przegrasz to może być to motywacja do treningu jakiej sobie nie wyobrażasz ;]
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Dziwne uczucie...

    Postprzez Oliver » 14 Październik 2011, o 21:49

    powierzchownie brakuje Ci pewności siebie, wynika to z jakiejś sytuacji w przeszłości, czy to z kolegami
    czy w rodzinie, bo nic się z niczego nie bierze:)
    mnie ojciec napierdalał i miałem zły odruch, podobny do Twojego, ale przez brata wypracowałem sobie mocną mordę
    zawsze wdawał się w kłopoty, a jak nie on to ja i tak oboje żeśmy się bronili.
    potem miałem stracha, że komuś krzywdę niechcąco padaką zrobię, brata raz typowi łeb rozjebał o ścianę bloku mieszkalnego...
    ja potrafiłem typa co mi za skórę zalazł cegłówką pierdolnąć... ale to widzisz w drugą stronę źle,
    powiem Ci równowagę znalazłem jak zacząłem trenować Shotokana potem koga ryu, aktualnie potrafię panować nad sytuacją
    jak jest niebezpiecznie:) tyle, że ja się nie wyładowywałem tylko znalazłem spokój, no ale dla każdego jest coś innego dobrego:)
    swego czasu żeby się wyładować po prostu brałem kumpla, jazda na miasto i zaczepialiśmy grupki dresów na ławkach,
    to dodawało też pewności siebie i tego, że panujesz nad sytuacją, mówią pokaż że jesteś większy psychol od nich a
    gęby nie otworzą:) i w tym jest pies pogrzebany:)
    jednakże ostrzegam, ja Ci tu w żaden sposób nic nie radzę, to tylko mój przykład, żebyś nie robił głupot
    a ja żebym potem nie czuł się winny ;)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Dziwne uczucie...

    Postprzez MassacraPower » 15 Październik 2011, o 10:12

    I właśnie tu tkwi różnica między nami - ja nie mam wtedy nerwy, nie musze się wyładować, tylko wręcz przeciwnie - tak jak wcześniej napisałem mam takie uczucie i potrzebe spokoju, żeby zakończć to polubownie. Podam przykład: raz jak miałem ustawke właśnie z bratem tego co teraz mam z nim styczność z mojego roku, to przed walką zanim poszliśmy w spokojne miejsce dużo nie brakło, a bym mu powiedział: ej nie bijmy się, rozejm? Ale nie - na szczęście się powstrzymałem i jak już staliśmy i czekaliśmy aż kolega powie start to już zero jakichkolwiek myśli, żeby tego jnie robić wtedy tak jakby już się wbiło do głowy, że muszę. Pierwsze 2 buty w jego żebra, potem pamiętam tylko tyle, że on krzykną "ty szmato" i nie pamiętam co było dalej, nawet po walce już nie pamiętałem, jedyne co jeszcze zapamiętałem, to, że się poślizgnąłem (bo była zima) wpadłem na brzuch a on mnie w kark zaczą napieprzać i za chwile mi nie wiem czy żyłka pękła czy co ale takie gorąco w głowie poczułem w jednym miejscu i się poddałem. Między tymi dwoma butami, a tym że się poślizgnąłem koledzy mówili, że on mnie sierpami bił, ale ja trzymałem garde i cofałem się do tyłu tak, że wszystkie trafił w garde i przy cofaniu właśnie sie poślizgnąlem. Więc nie wiem, czy to stres, czy adrenalina spowodowała, że większości nie pamiętam , nie wiem :) Ale to, że mam taki lęk to przypuszczam, że się zaczęlo od tego, jak jakies 3 lata temu, kiedy siedzialem w szkole na lawce kolo stolu pink pongowego (oczywiscie duzo ludzi, bo kazdy poatrzyyl jak grali) doszlo do konfliktu o to kto bedzie pierwszy gtral miedzy mna a takim rok mlodszym i nie wiem jak to sie stalo, (bo rowniez nie pamietam) ale miałem rozwaloną wargę, pamietam lała mi sie bardzo krew, zapadla cisza i wszyscy sie gapili, a ze byla tam tez moja mlodsza siostra i to widziala to plakala i przypuszczam ze to przez to wlasnie mam ten jakby lęk. Pozniej oczywiscie mialem z nim rewanz i rozwalilem mu łokciem nos, nawet chcial na policje isc mialem wtedy przypal bo jego matka byla w szkole i mnie zjechala.To mozliwe ze to z tego?
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Dziwne uczucie...

    Postprzez Michał » 15 Październik 2011, o 12:08

    wszystko mozliwe.
    Co do pewnosci siebie to mi ona rosnie jak rosna kg w MC i przysiadzie hehe :)
    Taka prawda
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Dziwne uczucie...

    Postprzez Zioło » 15 Październik 2011, o 12:56

    No Oli z ręką na sercu, nigdy bym się po tobie takich zachowań nie spodziewał :D Po tym jak mądrze piszesz i tak dalej.

    U mnie znów jest tak że ja nie boje się wyzwań.. kilka tygodni temu miałem umówioną solóweczkę wszystko ładnie dostał kilka rady.. od ostatniego ciosu aż padł do tyłu na beton i się poddał.. po tym "incydencie" w szkole każdy ma do mnie jakiś tam szacunek.. i zanim mnie obluzgają pomyślą.. i sam powiem że czasami mam ochotę wyjść i się po napierdalać wygram/przegram to bez znaczenia bo jak się bije to nie myślę o niczym.. ale że to nie raz niebezpieczne bo można się kontuzji nabawić to wole iść do garażu napierdolić na gryf KG i robić powt. do puki się nie zesram ;]

    Jeżeli chodzi o cb po prostu bądź odważniejszy.. nie mówię tutaj abyś się "woził" po całej drodze ale pokaż że on na Ciebie nie działa..lub jak nie to metalowa rurka i mu przypierdol XD (to był żart jbc.. nie rób tak) ^^
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Dziwne uczucie...

    Postprzez Kwachu » 16 Październik 2011, o 15:26

    Dlatego każdy powinien mieć dostęp do broni wtedy nikt by do nikogo :P nie zaczynał, a dresy i reszta banda debili by sami się wytłukli,a z tego były by same plusy. A tobie Oliver to gratuluje żeby ludzi na ulicach zaszczepiać bez powodu albo ładować komuś cegłówka to trzeba mieć nie pokoleji w głowie :Bity: ;)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.