Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Dziwne uczucie...

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Dziwne uczucie...

    Postprzez damiankusak » 16 Październik 2011, o 17:01

    ja tam juz z 1,5roku z nikim nie napierdalałem i szczerze dobrze mi z tym, ale tak szczerze czasami mam ochotę komuś wyjebać ale to chwilowa myśl i zaraz mi przechodzi.

    albo jak by mi ktos zaproponował solówkę to bym srał jak pojebany stres cały mokry na plecach ale jak bym mu zajebał to już to przechodzi ale jest jedna ważna myśl żeby nie isć na ślepo tylko myśleć to jest podstawa bo jak będziesz iść na pałę to przegrasz a jak będziesz myślał to te twoje sztuki walki pomogą ci w tym.

    ale co do strachu to też tak mam jak spotkam kogoś komu dojebałem czy on mi to też mam po żadnego tresa ale najgorsze jest to że wiem że on mi nie wyjebie ale i tak sie boje.
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Dziwne uczucie...

    Postprzez MassacraPower » 17 Październik 2011, o 12:57

    Ja wlasnie boje sie tego ze on mi wyjebie, ze mi sie cos stanie. Co z tego ze kicka cwicze jak wlasnie w walce nie mysle o wszystkim zapominam, ie wiem co robie :)
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Dziwne uczucie...

    Postprzez Góral » 17 Październik 2011, o 14:13

    łapa nie jest wyznacznikiem siły!! zapamiętaj raz na zawsze!

    co do techniki MC i siadów to wcale nie potrzebujesz by ktokolwiek Cię uczył, wystarczy mieć odpowiednie pojęcie o tym sporcie i sam wiesz jaką pozycje musisz przybrać, bo np przy innej stanie się to a to.
    http://www.kulturystyczni.pl/goral-czyli-jak-chlopak-chce-zostac-mezczyzna-t3705.html - Zapraszam. :)
    Awatar użytkownika
    Góral
    Chorąży
     
    Posty: 1206
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:16
    Pochwały: 17

    Dziwne uczucie...

    Postprzez MassacraPower » 17 Październik 2011, o 17:12

    Czyli wystarczy, że wyczytam różne opisy ćwiczeń MC, zbirę wszystkie informacje, jak robić, a czego nie robić i spokojnie mogę ćwiczyć?

    Wiem, że nie jest, ale lubie ćwiczyć, wyładować się po ciężkim i nieraz nerwowym dniu i po prostu chcę rozwinąć chociaż trochę muskulature :)
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Dziwne uczucie...

    Postprzez Góral » 17 Październik 2011, o 18:42

    po pierwsze musisz bardzo tego chcieć!!
    u mnie wystarczyło, nie wiem jak u Ciebie. Ale pasuje potem nagrać filmik i podesłać komuś kto się na tym zna i powie co jeszcze można poprawić bo zawsze tak jest. (nie to żeby coś, ale najbardziej polecam rafimoc'a, najbardziej ogarnięty człowiek w temacie treningu siłowego i dietetyki na forum. Ale oczywiście możesz zapytać kogo chcesz)


    Nie mówię że to złe, ale pamiętaj nie rzucaj się na ciężary jak masz zły dzień bo to najlepsza droga do wszelkiego rodzaju kontuzji. Spokojnie, na takie chwile najlepiej się położyć i zdrzemnąć 15min i podejść do tej samej sprawy na "trzeźwo" :)
    http://www.kulturystyczni.pl/goral-czyli-jak-chlopak-chce-zostac-mezczyzna-t3705.html - Zapraszam. :)
    Awatar użytkownika
    Góral
    Chorąży
     
    Posty: 1206
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:16
    Pochwały: 17

    Dziwne uczucie...

    Postprzez Opu » 26 Październik 2011, o 11:01

    za pewność siebie odpowiada testosteron już niedługo nabierzesz pewności siebie ;] chodź na treningi dobrze się odżywiaj. z czasem pojawi się pewność siebie.
    Awatar użytkownika
    Opu
    Plutonowy
     
    Posty: 142
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2010, o 08:47
    Pochwały: 6
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 15 11 1987

    Dziwne uczucie...

    Postprzez MassacraPower » 26 Październik 2011, o 14:49

    To jak dziewczyny nie mają testosteronu lub maja bardzo mało to wogule nie są pewne siebie? O.o
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Dziwne uczucie...

    Postprzez Zioło » 26 Październik 2011, o 15:13

    Dziewczyna to dziewczyna.. to jest całkiem inny "mechanizm" :)
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Dziwne uczucie...

    Postprzez Opu » 27 Październik 2011, o 15:41

    zauważ ze dziewczyna są niesmiałe im starsze tym bardziej otwarte :)
    Awatar użytkownika
    Opu
    Plutonowy
     
    Posty: 142
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2010, o 08:47
    Pochwały: 6
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 15 11 1987

    Dziwne uczucie...

    Postprzez MassacraPower » 27 Październik 2011, o 16:49

    Prawda :D Rzeczywiście :p
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron