Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Kick Boxing

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Kick Boxing

    Postprzez Markiz » 27 Sierpień 2011, o 22:13

    [quote="MassacraPower"]No a co jest lepsze: kick boxing czy krav maga?

    ja powiem tak jesli masz do czynienia z typem który jest trochę obyty w SW to ta kraw maga słabo się sprawdza tzn najpierw trza typa zmiękczyc tzn uderzyc w odpowiednie miejsce a pózniej mozna załozyc dzwignię. bo jesli typ sie połapie i jest odpowiednio silny to jest duże prawdopodobieństwo ze z dzwigni ala kraw maga nici. To nie film z Segalem heh
    Sprawdzone w rzeczywistości i powielane przez mojego intsrukktora.
    Do walki ulicznej kick boxing , --do Policji, ochrony, wojska kraw maga, ale tam też uczą elementów kick boxingu, w celu opisanym wcześniej

    Autor postu otrzymał pochwałę
    Markiz
    Sierżant
     
    Posty: 246
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2010, o 21:31
    Pochwały: 6
    Miasto: Łomża
    Data urodzenia: 18 01 1980

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Kick Boxing

    Postprzez MassacraPower » 28 Sierpień 2011, o 20:22

    Poczytałem o tym i o tym troche i już postanowiłem - KICK BOXING :]
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Kick Boxing

    Postprzez MassacraPower » 7 Wrzesień 2011, o 15:17

    Byłem pierwszy dzień na kicku przed wczoraj, dzisiaj też jade. Jest zajebiscie ciezka rozgrzewka i nogi bola przez te ugiete kolana w pozycji walki ;( A dzisiaj mi sie cos dziwnego dzieje, nie wiem moze to z powodu ze taki wysilek byl duzy bo nigdy az takiego nie mialem wczesniej zbytnio. Co chwile mi sie kreci w glowie, ale nie tak normalnie jak zwykle tylko tak przez 1-2 sekundy jest taki chaos w glowie i kreci mi sie w niej. Myslicie ze to z tego powodu? wczoraj tego nie mialem
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Kick Boxing

    Postprzez Markiz » 7 Wrzesień 2011, o 18:13

    ja też tak miałem....
    -zawroty w głowie
    -ciemno w oczach
    -a póżniej doszła krew z nosa
    ja to miałem od przemęczenia na bank, gdyż trenowałem 3 razy w tygodniu siłka po 2,5 godz! plus naprzemiennie 3 razy treningi SW, odpoczywałem tylko w niedziele.
    Do tego zero diety , zero supli -w celu szybszej regeneracji.
    Zrezygnowałem z treningów SW i zmniejszyłem ilość serii na siłce i teraz nie mam zawrotów w głowie i żadnych ciemności heh
    Markiz
    Sierżant
     
    Posty: 246
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2010, o 21:31
    Pochwały: 6
    Miasto: Łomża
    Data urodzenia: 18 01 1980

    Kick Boxing

    Postprzez Góral » 7 Wrzesień 2011, o 20:42

    ja trenuję obecnie 3razy w tyg boks, 3razy w tyg siłownia. Co drugi dzień biegam sobie i praktycznie codziennie jestem na boisku do koszykówki i gramy 3vs3 bądź 4vs4 na DWA KOSZE! Snu ok.8h pobudka o 6:15-6:30 i jakoś brak zawrotów głowy! Przemęczenia, choć przyznam że czasem mam dość tego ale wystarczy spacer wieczorny z odpowiednią osobą i motywacja jest znów na 110% :D więc no wszystko zależy od organizmu, a przede wszystkim od składników dostarczanych organizmowi w posiłku :D 2,5h na siłowni??? :Walić głową w mur: koleś albo masz przerwy 4-6minut, albo nasrane od groma niepotrzebnych ćwiczeń!! już mamy Twój powód twojego przemęczenia
    http://www.kulturystyczni.pl/goral-czyli-jak-chlopak-chce-zostac-mezczyzna-t3705.html - Zapraszam. :)
    Awatar użytkownika
    Góral
    Chorąży
     
    Posty: 1206
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:16
    Pochwały: 17

    Re: Kick Boxing

    Postprzez Markiz » 8 Wrzesień 2011, o 07:18

    Góral napisał:j2,5h na siłowni??? :Walić głową w mur: koleś albo masz przerwy 4-6minut, albo nasrane od groma niepotrzebnych ćwiczeń!! już mamy Twój powód twojego przemęczenia


    Góral ja tak kiedyś trenowałem , to było ok 11 lat temu heh
    To były inne czasy heh ..początki , brak neta itd
    Dałem taki przykład ,że dużo nie znaczy lepiej...
    Markiz
    Sierżant
     
    Posty: 246
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2010, o 21:31
    Pochwały: 6
    Miasto: Łomża
    Data urodzenia: 18 01 1980

    Kick Boxing

    Postprzez Diablo 88 » 8 Wrzesień 2011, o 10:35

    O czym wy tu piszecie? ja przy obecnym swoim planie jestem na silowni min 2h i zadnego przemeczenia nie odczuwalem...wrecz przeciwnie caly czas sila idzie do przodu i nie narzekam na nic.Juz u kogos w dzienniku byl rozwiany temat siedzenia po 2 h na silowni.Kazdy ma swoj indywidualny plan i cel...do tego dochodza serie rozgrzewkowe przed kazdym cwiczeniem wiedz nie wiem co was dziwi,że czlowiek siedzi po 2h nasilowni.
    A ty Markiz w ile wykonujesz trening ? napewno nie jest to godzina czy 1,5.Zalezy jak podchodzisz do rozgrzewki bo jak niektorzy to robia tutaj z tego forum,że zaczynaja od ciezaru docelowego to pozdrowienia.Chyba nie ma nic glupszego...wchodzac przykladowo na ciezar docelowy w siadach przy ciezaze 150kg ja osobisie wykonal bym min 6 seri rozgrzewkowych co juz chwile czasu zajmie ( nie pisze tutaj o ilosci powtorzen bo to indywidualna sprawa ) a gdzie pozniej serie wlasciwe?
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Kick Boxing

    Postprzez MassacraPower » 8 Wrzesień 2011, o 13:17

    Ale ja przerwałem siłownię jeszcze przed wakacjami, więc nie wiem co mi jest, być może, że to akurat od tych 3 godz w tyg na kikcu, ale wtedy tego nie odczówam, ale jak przyjde do domu, wykąpie sie, położe to tak co około minute, teraz zreszto tak samo. Ostatnio wogule mam mało apetytu, czuje się najedzony mimo, że od rana nic nie jadłem... Ja to mówie, że ZAWSZE coś sie musi spierdolić i chuj...
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Re: Kick Boxing

    Postprzez Kamil28 » 8 Wrzesień 2011, o 17:59

    Bardzo duzo zalezy od psychiki . Co do sztuk walk to dla mnie najlepsze boks i mma. Jeszcze powiedz jaki jest ten koles , duzo wiekszy od Ciebie ?
    Awatar użytkownika
    Kamil28
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 469
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 13:23
    Pochwały: 3
    Miasto: Kętrzyn
    Data urodzenia: 28 06 1994

    Re: Kick Boxing

    Postprzez Markiz » 8 Wrzesień 2011, o 19:53

    Diablo 88 napisał:A ty Markiz w ile wykonujesz trening ? napewno nie jest to godzina czy 1,5.


    Trening zajmuje mi ok 1,5 godziny x 3 w tygodniu
    Markiz
    Sierżant
     
    Posty: 246
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2010, o 21:31
    Pochwały: 6
    Miasto: Łomża
    Data urodzenia: 18 01 1980

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron