Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Na kogo stawiasz?

    Mariusz Pudzianowski
    31
    56%
    Nie wiem
    6
    11%
    Tim Sylvia
    18
    33%
     
    Liczba głosów : 55

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 20 Maj 2010, o 18:05

    Tim Sylvia przekroczył granice. W chamski sposób obraża Mariusza Pudzianowskiego! "Ten wielki sk..."

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Tim Sylvia, najbliższy rywal Mariusza Pudzianowskiego jest tak pewny zwycięstwa nad Polakiem, że pozwala sobie na nabijanie się z "Pudziana". W jednym z wywiadów Sylvia przekroczył jednak granice i w chamski sposób wypowiedział się o strongmanie. - Ten wielki skur... chce ze mną walczyć? Nie ma problemu! - mówił pewny siebie Amerykanin.

    Sylvia na każdym kroku powtarza, że nie robi na nim najmniejszego wrażenia, iż przyjdzie mu się zmierzyć z najsilniejszym człowiekiem świata. Popularny "The Maine-iac" traktuje Pudzianowskiego jako amatora w MMA, który jeszcze się nie przekonał, jak twardy i wymagający jest to sport.

    - Uważam, że on może uważać się za lepszego niż jest w rzeczywistości. Wielu ludzi jest amatorami. Obserwują ten sport i mówią "jestem twardym gościem. Mogę to zrobić". W jego przykładu: "jestem najsilniejszym człowiekiem na świecie. Mogę to zrobić". Dopóki nie dostaną ciosu, nie zdają sobie sprawy, jak twardy jest ten sport. Pudzianowski nie jest na tym samym poziomie, co ja - stwierdził Sylvia.

    Amerykański zawodnik otwarcie przyznał, że nawet nie specjalnie przykładał się aby przeanalizować walki "Pudziana" w MMA. Widział tylko pierwszą walką "Pudziana" z Najmanem. Pojedynek z Kawaguchim obejrzał tylko fragmentarycznie w internecie. To jednak wystarczyło, aby Sylvia wyrobił sobie nie najlepszą opinię o umiejętnościach Pudzianowskiego.

    - To była jedna z najnudniejszych rzeczy jaką kiedykolwiek widziałem. Jest agresywny, ale widać wiele luk w jego stylu. Nie wie jak kontrolować rywali używając bioder. On jest dużym i silnym gościem, który nie wie jak z tego skorzystać. Mam nad nim olbrzymią przewagę zarówno w stójce jak i w parterze - powiedział "The Maine-iac".

    Były mistrz świata UFC w kategorii ciężkiej marzy, aby ponownie znaleźć się na szczycie MMA. Zwycięstwo nad "Pudzianem" ma mu w tym pomóc. - Ponownie chcę być na szczycie i pokonać kilku gości z czołówki. Chcę walczyć jeszcze przez cztery, pięć lat. Uwielbiam rywalizację. Nadal kocham ten sport - zakończył Amerykanin.

    wp.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 20 Maj 2010, o 18:06

    Mariusz Pudzianowski

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Jutro sie przekona kto jest chodzącym Sku....synem!!!!!!Odszczeka każde słowo sam!! nawet nie wie gdzie Polska jest inteligent!!!!Moge powiedzic tylko tyle zapłaci za to szczekanie wiecej niż mu sie wydaje i pokaże mu jak mały Polaczek bije mocno, bede sie znęcał nad nim długo i boleśnie.Nas Polaków nie bedą lekceważyc ja na to nie pozwole sobie!!!!!!

    PUDZIAN
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 20 Maj 2010, o 18:09

    Moosin "God of Martial Art": konferencja prasowa!

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Dziś w nocy w DCU Center w Worcester k. Bostonu odbyła się konferencja prasowa z udziałem pięciokrotnego mistrza świata strongmanów Mariusza Pudzianowskiego (2-0) i byłego mistrza UFC w wadze ciężkiej Tima Sylvia (25-6) przed galą Moosin "Good of Martial Arts", która będzie miała miejsce dokładnie w tej samej lokalizacji w sobotni wieczór 21 maja.

    W konferencji brali też udział inni zawodnicy, w tym Łukasz Jurkowski (14-9), który ma koreańskiego rywala Ho Jin Kima (7-6). Poza nimi wystąpiły też inne gwiazdy MMA mające walczyć na sobotniej gali. W pierwszej kolejności wypowiadali się główni bohaterowie wydarzeń ale nie zabrakło też niespodzianek i zmian przy okazji mocno nagłośnionego przedsięwzięcia, któremu patronuje wiele mediów.

    Tim Sylvia powiedział o walce z Mariuszem Pudzianowskim "Zostałem poproszony w wielu wywiadach, jeśli udałoby mi się znaleźć kogoś, kto waży 300 funtów, ma cztery procent tkanki tłuszczowej i pędzi (gazuje - w oryg. - przyp. red.) w 45 sekund, ale nie byłem w stanie. Wszyscy zawodowi fighterzy walczyli ze mną dłużej. To będzie dobra walka. Mariusz jest duży silny i myślę, że jest godnym przeciwnikiem."

    Pudzianowski, który mówił przed Sylvią, powiedział: "Wiem, że jestem dopiero początkującym w porównaniu do Sylvii, ale myślę że to będzie wielka walka i mam nadzieję, że wygra lepszy."

    Łukasz Jurkowski o pojedynku z Kim Jin Ho powiedział: "On jest bardzo, bardzo twardym facetem. Ale ja jestem bardzo dobrze przygotowany. Przygotowywałem się do tej walki od prawie dwóch miesięcy, więc musi być bardzo, bardzo, bardzo ostrożny."

    Niespodzianką imprezy jest wycofanie "Butterbeana" czyli Erica Escha z charytatywnej walki z Lyndonem Byersem, który jest byłym hokeistą Boston Bruins. Dochód z tej walki miał wspomóc rodzinę zabitego na służbie policjanta Marka Bisnette. Stanowa Komisja Atletyki jednak nie dopuściła do tej walki co spowodowało lekkie rozczarowanie "Butterbeana". Powiedział on na ten temat:

    "Mieliśmy pewne problemy. Komisja nie chciała zezwolić na to by stoczyć walkę. Nie chcieliśmy nikogo obrazić i sprawiać żeby nie robić tego co planowaliśmy. Wielką rzeczą było to że można było zdobyć dużo pieniędzy na fundusz dzieci policjantów. To jest najważniejsze. Realnie mam zbyt duże doświadczenie w stosunku do niego, więc to było dobre posunięcie Komisji. Ja to rozumiem. Najważniejsza jednak jest pomoc charytatywna."

    fightsport.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 20 Maj 2010, o 18:10

    Sylvia pewny wygranej nad "Pudzianem"

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Już w piątek w nocy trzeci występ Mariusza Pudzianowskiego (2-0) na arenach MMA. Tym razem jednak to Polak stoi teoretycznie na straconej pozycji, bo niemal wszyscy specjaliści upatrują Tima Sylvię (25-6) w roli faworyta. Pewny swego jest również sam Amerykanin, który dwa tygodnie temu obchodził 34. urodziny. Sylvia ma na koncie tyle tytułów mistrza najpoważniejszej organizacji UFC, co "Pudzian" walk i jak twierdzi, właśnie doświadczenie stawia go w roli faworyta.

    - On chyba wierzy, że jest lepszy niż jest w rzeczywistości. Wielu jest takich ludzi jak on, którzy oglądają sport w telewizji i mówią sobie "Jestem twardzielem, mogę to zrobić". W jego przypadku pewnie wyglądało to tak: "Jestem najsilniejszym człowiekiem świata. Mogę ich pobić". Ludzie nie zdają sobie sprawy, jak ciężka i trudna jest ta dyscyplina. Wszystko się zmienia dopiero kiedy zostają trafieni - przekonuje dwumetrowy kolos, ważący ostatnio w granicach 135 kilogramów.

    Tim w ogóle nie bierze pod uwagę porażki i chce udowodnić ludziom, że Mariusz nie ma póki co czego szukać w MMA - Wszystkim tym, którzy mają go za objawienie MMA chcę pokazać w piątek jego prawdziwą wartość. Chcę by po naszej walce powiedzieli "Wow, to jednak nie ten sam poziom co Sylvia". Jedynym dobrym przypadkiem przejścia takiego wielkoluda do MMA jest Brock Lesnar, ale on był wcześniej doskonałym zapaśnikiem. Pudzianowski natomiast nie jest zapaśnikiem i nie wie jak kontrolować swojego rywala. To po prostu duży, bardzo silny koleś, który nie wie jak to wykorzystać i zrobić z tej siły użytek. Mam przewagę w "stójce", jestem lepszy w parterze, tak więc jestem w stu procentach przekonany o swoim zwycięstwie. Dzięki tej walce chcę powrócić do czołówki i pokonać jeszcze kilku liczących się zawodników - zakończył Sylvia.

    Mariusz nie wdaje się w takie potyczki słowne i jak twierdzi, nie robią one na nim żadnego wrażenia. Wszystko jak zwykle zweryfikuje ring, choć w tym wypadku "klatka", bo w niej właśnie będą rywalizować Sylvia z Pudzianowskim. Polscy kibice będą mogli obejrzeć na żywo galę w Worcester w stanie Massachusetts za pośrednictwem Polsatu i Polsatu Sport. Początek transmisji w nocy z piątku na sobotę od godziny 2:15.

    Sporty-walki.org
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 20 Maj 2010, o 18:12

    sayan napisał:Jakie tam będą jeszcze ciekawe walki??

    Tutaj sobie zobacz:

    Image
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 20 Maj 2010, o 18:53

    Do walki Mariusz Pudzian Pudzianowski vs Tim Sylvia pozostało 1 dzień, 5h 36min. 38sek
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez kazik. » 20 Maj 2010, o 18:56

    No to będzie się działo.
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Pakerrio » 20 Maj 2010, o 19:28

    O której mniej więcej będzie się bił?
    Light weight baby
    kulturystyczni.pl team
    Masujemy...
    Awatar użytkownika
    Pakerrio
    Porucznik
     
    Posty: 1909
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 12:47
    Pochwały: 8
    Miasto: Stalowa Wola
    Data urodzenia: 28 08 1994

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez sayan » 20 Maj 2010, o 20:31

    Dzięki Dementor ;)
    No ciekawe będą walki.
    Chce zobaczyć jak ten Eric Esch walczt ;p
    Ej a w jakiej kolejności będą te walki??

    Edit by michal_fun : Prosze edytowac posty
    sayan
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 15
    Rejestracja: 17 Maj 2010, o 14:50
    Miasto: Strzelce Op
    Data urodzenia: 10 01 1996

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez NightKing » 20 Maj 2010, o 20:35

    Jutro godzina bodajże 2 w nocy się transmisja zaczyna
    Dziennik Treningowy http://www.kulturystyczni.pl/viewtopic.php?f=14&t=2050
    Ból jest chwilowy, duma jest wieczna...

    "w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..."

    "nie idź za tłumem, bo do niczego nie dojdziesz..."
    Awatar użytkownika
    NightKing
    Generał brygady
     
    Posty: 3466
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 19:51
    Pochwały: 56

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.