Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Na kogo stawiasz?

    Mariusz Pudzianowski
    31
    56%
    Nie wiem
    6
    11%
    Tim Sylvia
    18
    33%
     
    Liczba głosów : 55

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 19 Maj 2010, o 15:20

    Rywal Pudziana: nienawidzisz mnie? Ja Ciebie też. To do Polaka?

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Pozostały już tylko godziny. Zobacz, kto stanie na drodze polskiego wojownika na szczyty MMA. Kim jest dziś Sylvia?

    Dla wielu fanów talentu Mariusza Pudzianowskiego (polsatowskie show „Tylko Nas Dwoje” pokazało, że jest ich mnóstwo) i mieszanych sztuk walki piątkowa noc będzie z pewnością nieprzespaną.

    Późną nocą lub wczesnym porankiem - jak kto woli - (transmisja w Polsacie od 2:30) okaże się, czy marzenia Mariusza Dominatora Pudzianowskiego o mistrzostwie świata w MMA są realne. Formę polskiego wojownika sprawdzi bowiem w amerykańskim Worcester były mistrz tego sportu, 34-letni Amerykanin Tim Sylvia.

    Serwis news.fightmagazine.com próbuje dziś odpowiedzieć na pytanie dlaczego Sylvia postanowił walczyć z Pudzianowskim. Dlaczego wojownik, którego dziś w USA już nikt nie traktuje zbyt serio, powraca do MMA? Dla wielu ekspertów bowiem czas Sylvii w tym sporcie dawno już przeminął.

    Amerykański serwis zatytułował artykuł o Sylvii: „Jeśli mnie nie nienawidzisz, ja nienawidzę Ciebie”.

    Nie są to słowa bezpośrednio skierowane do Pudzianowskiego, a motto życiowe amerykańskiego fightera. Jego charakter jest bowiem trudny, ale i twardy jak skała. Nie przejmuje się tym co sądzą inni, robi cały czas swoje.

    Sylvia nie ma dziś za Oceanem, mimo osiągnięć w tym sporcie , swoich wiernych kibiców. Oczekuje się, że wchodząc do klatki, by walczyć z Pudzianem, zostanie... wygwizdany, aniżeli przyjęty brawami.

    Walką z Pudzianowskim Sylvia chce jednak udowodnić niedowiarkom, że stać go na wielki wynik . Pudzian ma być tylko pierwszą przeszkodą w drodze na szczyt. Jak Amerykanin zamierza walczyć z Polakiem?
    W momencie, kiedy zacznę z nim boksować, będzie w opałach. Nie zamierzam się z nim siłować. Siła bowiem w tym sporcie nie ma kompletnie znaczenia. To tak jakbym ja wymyślił sobie, że zostanę mistrzem strongmenów. Do diabła! Przecież nie mam żadnych szans, nawet tego nie planuję - tłumaczy Sylvia .

    Amerykanin jest przekonany, że łatwo „ogra” Pudziana. Że walką z Polakiem rozpocznie wspinaczkę na szczyt, na który już kiedyś się wdrapał. Jednego można więc być pewnym. Piątkowy pojedynek pokaże, ze dla jednego z nich nie ma już (lub w ogóle) miejsca w MMA.
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez D-wait » 19 Maj 2010, o 17:49

    Bilon nie przesadzam... Nie wiem ile dokładnie bedzie walk na tej gali, ale jak w Polsce na KSW tyle czasu trwają wejścia zawodników, pokazy, reklamy, itp. to w Ameryce krócej na pewno nie będzie... Czas walki typuje 5.30 - 6.15 ;)
    D-wait
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 545
    Rejestracja: 29 Styczeń 2010, o 22:35
    Pochwały: 10

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 19 Maj 2010, o 18:25

    Do walki Mariusz Pudzian Pudzianowski vs Tim Sylvia pozostało 2 dni, 6h 5min. 38sek
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez sayan » 19 Maj 2010, o 18:33

    A wiecie może czy będą pokazane wszystkie walki czy tylko Pudzianowskiego??
    sayan
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 15
    Rejestracja: 17 Maj 2010, o 14:50
    Miasto: Strzelce Op
    Data urodzenia: 10 01 1996

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 19 Maj 2010, o 18:41

    Jak od 2:15 zaczyna się transmisja w Polsacie to pewnie więcej walk pokażą.
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez sayan » 20 Maj 2010, o 14:46

    Jakie tam będą jeszcze ciekawe walki??
    sayan
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 15
    Rejestracja: 17 Maj 2010, o 14:50
    Miasto: Strzelce Op
    Data urodzenia: 10 01 1996

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 20 Maj 2010, o 17:56

    Pudzianowski: Chcesz mnie pokonać? To znokautuj

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    W nocy z piątku na sobotę polskiego czasu Mariusz Pudzianowski stoczy swoją trzecią walkę w formule MMA. Konfrontacja "Pudziana" z Timem Sylvią będzie głównym wydarzeniem gali Moosin: God of Martial Arts, która odbędzie się w amerykańskim Worcester.

    Faworytem jest były dwukrotny mistrz wagi ciężkiej prestiżowej organizacji UFC, który z 31 stoczonych walk wygrał aż 25. Bukmacherzy za złotówkę postawioną na triumf Sylvii płacą ok 1,45 - 1,50 zł, a sukces "Pudziana" nagradzają stawką rzędu 2,40 - 2,50 zł.

    - Sylvia ma doświadczenie, którego oczywiście mi brakuje - podkreśla Mariusz, który w MMA walczył do tej pory dwukrotnie odnosząc komplet zwycięstw. - Potrafi uderzyć, jest wysoki i ma długi zasięg ramion. Postaram się wykorzystać jego słabe strony, ale nie chcę za dużo o tym mówić. Żadnych wskazówek ode mnie nie dostanie - dodaje.

    "Pudzian" nie przejmuje się tym, że eksperci i bukmacherzy stawiają na jego przeciwnika. - Jestem człowiekiem, który nigdy się nie poddaje. Sylvia będzie mnie musiał znokautować, żeby wygrać. Innego wyjścia nie ma. Na pewno więcej będzie w mojej walce taktyki, niż ostatnio. Zadbam o to, żeby fani dobrze się bawili. Walczę dla nich, chcę dać im dobrą rozrywkę za cenę, jaką zapłacili za bilety - zaznacza Mariusz.

    Współwłaściciel federacji KSW Martin Lewandowski w niedawnej rozmowie z INTERIA.PL przyznał, że jego zdaniem "Pudzian" popełnia błąd i za wcześnie decyduje się na walkę z rywalem tej klasy, co Sylvia. Sam zainteresowany wyjaśnił powody podpisania kontraktu na walkę z byłym czempionem UFC.

    - Walka w USA transmitowana w systemie pay-per-view ma swoje znaczenie. Stany to kolebka prawdziwego MMA. Mam wielu kibiców w USA, nie tylko Polaków, którzy zawsze wspierają swojego rodaka. Jednym z powodów, dla których podjąłem się tego wyzwania było zyskanie rozgłosu w USA - mówi Pudzianowski.

    - Nigdy nie biorę udziału w jakimś przedsięwzięciu bez zakładania tego, że wygram. To nie leży w mojej naturze. Walka z Sylvią nie jest tu wyjątkiem. Porażka z nim nie wchodzi w grę. Sędziowie na pewno nie będą potrzebni - dodaje Mariusz nawiązując do swojej niedawnej walki z Yusuke Kawaguchim, którą wygrał na punkty.

    Powyższa deklaracja "Pudziana" oznacza jedno. Fani mogą spodziewać się nokautu jednego z zawodników. Który z nich padnie na ring? Przekonać się będzie można oglądając transmisję na łamach Polsatu (początek relacji w nocy z piątku na sobotę o godzinie 2.15).

    interia.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 20 Maj 2010, o 17:58

    "Polak nie jest na tym poziomie, co ja..." Rywal Pudziana się wywyższa

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Były mistrz świata federacji UFC jest bardzo pewny siebie, swoich umiejętności, wreszcie wygranej nad "Dominatorem". Słusznie?

    Mariusz Pudzianowski już od poniedziałku przebywa w USA, gdzie w piątek (w nocy z piątku na sobotę polskiego czasu) czeka go kosmicznie trudne zadanie. Zaledwie dwa tygodnie po walce z Yusuke Kawaguchim, były strongman zmierzy się z Timem Sylvią.

    Polak nie jest na tym samym poziomie, co ja. Myślę, że w parterze będę miał ogromną przewagę - twierdzi Sylvia w amerykańskich mediach.

    Amerykanin niby z jednej strony podkreśla, że nie lekceważy Pudziana, ale z drugiej - nie ma o nim najlepszego zdania. Uważa się po prostu za zbyt trudnego rywala dla Polaka, na tym etapie ich karier.

    Większość ludzi uważa, że jeśli jest się twardym facetem, to wystarczy żeby walczyć w MMA. Pudzianowski jest najsilniejszym człowiekiem na świecie i również wierzy w swoje możliwości. Jednak wszystko się weryfikuje, kiedy mocno się oberwie - dodaje Sylvia.
    Nie będziemy się martwić, jak pycha Amerykanina go zgubi...

    sportfan.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 20 Maj 2010, o 17:59

    Tim Sylvia to!!!

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Tim "Maniac" Sylvia to 34-letni dziś były mistrz świata UFC w wadze ciężkiej. Wielu ekspertów oraz kibiców twierdzi iż Amerykanin już się "wypalił" i walczy jedynie dla pieniędzy, lecz walka z ex-mistrzem będzie dla "Pudziana" sporym wyzwaniem. Sylvia to znane nazwisko za oceanem, więc potencjalna wygrana może otworzyć Mariuszowi drzwi do pojedynków o duże pieniądze i prestiż.

    Jednakże o zwycięstwo może nie być łatwo, Tim Sylvia to dwukrotny mistrz amerykańskiej organizacji UFC. Po raz pierwszy mistrzostwo świata zdobył na UFC 41 w 2003 roku przeciwko Ricco Rodriguezowi, druga szansa na wywalczenie pasa miała miejsce na UFC 59, gdzie Amerykanin pokonał Andreia Arlovskiego. Rywal "Pudziana" walczył także z Feodorem Emilianienką, lecz tak jak wszyscy inni jego rywale, bez powodzenia.

    Kłopotem Mariusza Pudzianowskiego może być krótki odstęp czasu między jego ostatnią walką z Yosuke Kawaguchim, a pojedynkiem z Timem Sylvią który wynosi jedynie dwa tygodnie. Po stronie Amerykanina stoi doświadczenie, którego Polak prawie nie posiada. Pudzian będzie musiał sobie poradzić także z kondycją, ponieważ jego mięśnie potrzebują dużo tlenu, co mieliśmy okazje zaobserwować w pojedynku z Japończykiem. Potencjalna wygrana z Sylvią dała by popularnemu "Pudzianowi" więcej niż jego dwie poprzednie walki. Pojedynek pokaże telewizja Polsat.

    Michał Capała
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    Re: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia !!

    Postprzez Dementor » 20 Maj 2010, o 18:03

    Pudzian zleje Sylvię i zarobi 300 tys. złotych!

    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć

    Sylvia mówi, że mnie znokautuje, ale złoży się jak młoda brzózka na wietrze - odpowiada rywalowi Mariusz Pudzianowski (33 l.). My wiemy, ile polski siłacz dostanie od Amerykanów za piątkową walkę pod Bostonem. Zarobi 100 tysięcy dolarów, czyli 300 tysięcy złotych.

    "Super Express": - Zdążyłeś przez te 2 tygodnie po walce z Kawaguchim zregenerować siły?

    Mariusz Pudzianowski: - Tak, bez obaw. Starczyło mi czasu, żeby wylizać rany i odpocząć. Czuję, że jestem w formie. Po pojedynku z Kawaguchim narzuciłem sobie ostry trening biegowy. Dzięki temu pozbyłem się 8 kilogramów mięśni i teraz ważę 121 kg. Będę miał sporo mięcha mniej do dotlenienia w czasie walki (śmiech). Poza tym będę szybszy i zwinniejszy.

    - No właśnie. Tim Sylvia nabija się z twojej kondycji i szybkości. Twierdzi, że bez problemu cię znokautuje.

    - Amerykanie już tacy są, że kłapią gębami bez sensu. Takie same teksty słyszałem od nich przed zawodami strongmanów. OK, przyznaję, że z Kawaguchim popełniłem błąd taktyczny i źle rozłożyłem siły. Ale jestem bogatszy o to doświadczenie i drugi raz tego błędu nie popełnię. Sylvia spodziewa się z mojej strony powtórki z walk z Najmanem i Japończykiem, ale się mocno zdziwi.

    - Masz jakiś zaskakujący plan taktyczny?

    - Na pewno nie pójdę z nim na wymianę ciosów, bo w stójce jest groźny. Trzeba go będzie sprowadzić do parteru i myślę, że mi się to uda, bo facet jest ciężki (203 cm, 130 kg - red.) i powolny, dużo wolniejszy niż Kawaguchi. A w parterze? Tu już Sylvia nie będzie taki mocny.

    - Pierwsze dwie walki stoczyłeś w ringu. Teraz będziesz się bił w metalowej klatce...


    - Tak, ale na mnie to nie robi żadnego znaczenia. Wszystko jedno gdzie się bijesz, po prostu trzeba wejść i zrobić swoje.

    - Sylvia twierdzi, że kluczowe będzie jego ogromne doświadczenie...

    - Tak, słyszałem. Facet jest tak doświadczony, że ostatnio wszedł do klatki, po czym dostał jednego gonga w 9. sekundzie i złożył się jak młoda brzózka na wietrze (słynna walka z Ra- yem Mercerem). Teraz też się pewnie złoży.

    - Bukmacherzy dużo większe szanse dają jednak Sylvii. Za jego zwycięstwo płacą w stosunku 1,4:1. Za twoje więcej - aż 2,7:1. Może teraz też postawisz na siebie 20 tysięcy złotych, tak jak przed walką z Kawaguchim. Dużo możesz zarobić.

    - Postawiłbym z chęcią na siebie znowu, ale zraziłem się do bukmacherów. Jak chciałem po walce z Japończykiem odebrać kasę, to ciągle słyszałem, że nie mają tyle pieniędzy w kasie.

    - Obaj zapowiadacie szybki nokaut. Ale co będzie, jak ta walka też się przedłuży? Starczy ci sił?

    - Starczy. Zrobiłem sobie ciekawe badania. Dzięki specjalnej aparaturze zmierzyłem, ile wytrzymuję maksymalnego wysiłku. Teraz wiem, że po 40 sekundach nawalanki na całego muszę zwolnić i trochę odpocząć. Odsapnę, a potem znowu jazda!

    se.pl
    Darmowe porady na forum kulturystycznym www.FFBB.pl
    Awatar użytkownika
    Dementor
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1351
    Rejestracja: 18 Grudzień 2009, o 16:39
    Pochwały: 37

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.