Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Tkanka tłuszczowa

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Tkanka tłuszczowa

    Postprzez Kr3jz0l3k » 27 Wrzesień 2014, o 22:52

    Witam wszystkich w tym poście miałbym kilka pytan z góry dziękuje za odp. ;)
    1. podobno skakanie na skakance 30 min na czczo dobrze spala tkanke tłuszczową, czy mógłbym robic np. 4 min skakania i kółko na bieżni 300m i znów skakanie 4 min ? bo 30 min skakania w miejscu jest monotonne i nie mam siły.
    2. Czy Słodzik jest kaloryczny, słyszałem od kolegi że na redukcji jeśli potrzebuje słodkiego (Np. do owsianki bo mnie mdli zwykła zalana wodą) moge dodac słodzik bo to sama chemia nie ma kalorii.
    3.Zaczynam trenowac Muay Thai w Berserkers Team. Czy 3x treningi Muay thai bardzo intesywne pomogą w spalaniu tkanki tłuszczowej?
    4. Czy jeśc 5 posiłów dziennie i o której godzinie musiałbym je spożywac jesli ktos by mógł napisac
    5.Czy dobre będzie połączenie siłowni i Muay thai ? Siłownia Wt. Czw. Sob. Muay thai pon. śr. pt. 6 dni na 7 w tyg wolna niedziela. na siłowni cwiczenia redukcyjne (mam plan) Czy zajade się i bd efekt jojo ?
    6.Czy spanie ma dużą wagę w spalaniu tkanki tłuszczowej ? Słyszałem że najlepiej kłasc sie o 22 wstawac o 6 (Kto się zgadza niech napisze dlaczego - jesli ktos sięnie zgadza i ma własną teorie też o to proszę.)
    7. Słyszałem że bieganie/skakanka po treningu jest bardzo dobra na spalanie tkanki tłuszczowej, Czy mógłbym biegac/skakac dopasowując do sportu ? gdy w pon śr pt mam treningi Muay thai czy mógłbym biegac na czczo bo treningi mam na miescie i musze jak najszybciej na wioske wracac bo po treningu 10 min później mam ostatni autobus dlatego wolałbym naczczo biegac a w wt. czw. sob. po siłowni odrazu moge skakac/biegac
    Na koniec chciałbym dodac że chodze do szkoły od 8-15 w każdy dzien tygodnia siłownia wypada o 16:30 treningi o 19;30 Więc także prosił bym o dopasowanie godzin jedzenia.
    Kr3jz0l3k
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 19
    Rejestracja: 15 Marzec 2013, o 23:26
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 21 01 1999

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Tkanka tłuszczowa

    Postprzez Jarek_28 » 1 Październik 2014, o 00:15

    Do spalania tłuszczu daleka droga, potrzebny jest ujemny bilans kaloryczny a przy tym zachowana odpowiednia ilość makro i mikro składników dobranych pod twoją wagę. Bieganie na czczo wzmocni tylko katabolizm.
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    Tkanka tłuszczowa

    Postprzez Regiters » 27 Listopad 2014, o 11:11

    kilka lat temu zacząłem słodzić słodzikiem.I wyszło mi to na dobre.Słodzik nie tyle słodził co łagodził smak np.kawy.Dawałam dwie tabletki,później jedną.Teraz już nie potrzebuję ani cukru ani słodziku.Wszystko piję gorzkie.A słodzona kawa czy herbata po prostu nie przejdzie mi przez gardło.Możesz stopniowo zmniejszać ilość tabletek i zobaczysz jaka będzie reakcja.
    Cukier to biała śmierć.Słodzik choć mniej kaloryczny ma aspartam i tak samo jest zabójczy.Aby nauczyć się żyć bez słodkiego trzeba być cierpliwym. Po około 3 tygodniach kubki smakowe przestawiają się na nowe doznania
    Regiters
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 27 Listopad 2014, o 11:09
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 07 04 1989

    Tkanka tłuszczowa

    Postprzez TrojBoj_pl » 10 Grudzień 2014, o 13:58

    A nie myślałeś też oo tym aby zainwestować w dobre odzywki,konkretnie chodzi mi o spalacz tłuszczu,zastanawiałeś się nad tym? sama dieta i ćwiczenia jak najbardziej,ale może coś doradzimy właśnie pd tym katem co zapewni Ci efekt.
    TrojBoj_pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 25
    Rejestracja: 10 Grudzień 2014, o 12:17


    Re: Tkanka tłuszczowa

    Postprzez valdunn » 11 Grudzień 2021, o 04:46

    audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
    geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
    hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
    journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
    kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
    сайтlargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
    nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
    papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
    rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
    stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron