Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Uroda i Fitness
  • Seksowna czy pulchna dziewczyna ?

    Coś pomiędzy kulturystyką a gimnastyką czyli uroda i fitness, a także aerobik - jak zadbać o swoje ciało aby mieć wysportowaną i smukłą sylwetkę.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Seksowna czy pulchna dziewczyna ?

    Postprzez marromano » 20 Kwiecień 2010, o 19:46

    Zgadzam się. Chociaż jestem kobietą i gustującą w mężczyznach, to jako instruktorka rozumiem spojrzenie na płynność ruchów kobiet, czyli w pewnym sensie grację. Podejrzewam, że to, co powoduje, że kobieta traci ten kobiecy sposób poruszania się, to nikła ilość ruchu i powszechny już stres.

    Lord, dla mężczyzn też dobry. Daję słowo ;)
    marromano
    Sierżant
     
    Posty: 224
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 11:28
    Pochwały: 9
    Data urodzenia: 12 08 1986

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Seksowna czy pulchna dziewczyna ?

    Postprzez Lord » 20 Kwiecień 2010, o 19:47

    no jak kobieta jest "jędrna" to dla mężczyzn też jest do dobre hehe :)
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Seksowna czy pulchna dziewczyna ?

    Postprzez X-Share » 21 Kwiecień 2010, o 14:36

    cd tematu
    kto powiedział że pulchna nie może być seksowna ??
    Image
    X-Share
    Plutonowy
     
    Posty: 146
    Rejestracja: 28 Marzec 2010, o 12:47
    Miejscowość: Olsztyn
    Pochwały: 12
    Data urodzenia: 14 02 1991

    Re: Seksowna czy pulchna dziewczyna ?

    Postprzez Robuś » 22 Kwiecień 2010, o 11:33

    Czasem dzieje się tak że kobiety ćwiczące równocześnie z mężczyznami nabierają ich nawyków , i na odwrót.... co bywa a to inny temat :roll: Mam kilka znajomych zawodniczek trójbojowych , i fitness . Fitness jest aktywny ruchowo wsparty muzyką i rozchodzącą sie wokół niego aurą radości z wykonywanych ćwiczeń . Trójbój to już inny temat zawodniczki nie zawsze dbają o wygląd ,powoduje to też podążanie za wynikami siłowymi . Ciężko dopatrywać się ślicznego zapierającego oddech uśmiechu przy biciu rekordu w przysiadzie . Gdzie mimika bardziej przypomina parcie jak przy zatwardzeniu :? . Przyznam że podobają mi się drobniutkie zawodniczki ... może dla tego że budzą we odruch "Calineczki" (nosić na rękach i chronić przed wszystkim co złe i niedobre ).Nie zaprzeczę że widok pulchniutkiej o pięknym "dekoldzie"..nie powoduje że mam ochotę się wtulić i nacieszyć takim darem :mrgreen: . Podsumowując szowinistyczne świnie otaczające Kobiety większą uwagę skupiają na optycznych doznaniach .. a piękne wnętrze to zupełnie inna bajka .
    Dont sell your soul ...
    Awatar użytkownika
    Robuś
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 20 Kwiecień 2010, o 16:58
    Miejscowość: Czarny Dunajec
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 15 06 1969

    Re: Seksowna czy pulchna dziewczyna ?

    Postprzez Opu » 23 Kwiecień 2010, o 06:49

    z kobietami problem polega na tym ze wola się głodzić i to nie umiejętnie w dodatku niż uronić kropelkę potu. Ile razy prowadziłem rozmowy z dziewczynami wnioski sa te same. Kobiety nie lubią się męczyć :P nieliczne grono kobiet lubi się spocić zmachać i zmęczyć na fitness lub siłowni ale to wyjątki. Wymówi sa różne albo nie mam czasu, albo mi się nie chce, albo się wstydzę. Później połowa dziewczyn ląduje w szpitalu bo nie potrafi ułożyć sobie diety albo w ogóle jest jednego tosta na dobę. Sa tak uparte ze nic im się nie da wytłumaczyć albo odpowiadają ze wiedza ale i tak nic z tym nie robią. Ale opowiadać ze jestem gruba lub chciała bym schudnąć to słyszy sie po kilka razy dziennie:P Co do ciała kobiecego to musi być okrągłe ale nie na tyle żeby tłuszcz wyłaził kieszeniami i nogawkami:P Aktualnie mam szczęście bo trafiłem na tą kobietę co lubi wysiłek fizyczny :D
    Awatar użytkownika
    Opu
    Plutonowy
     
    Posty: 142
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2010, o 08:47
    Pochwały: 6
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 15 11 1987

    Re: Seksowna czy pulchna dziewczyna ?

    Postprzez Marurka » 30 Kwiecień 2010, o 18:58

    święta racja baby to głupi naród :P wiecznie tylko się odchudzają tego nie zjem tamtego nie zjem porażka, ja jem wszystko niczego sobie nie żałuję i wymiary są idealne ale tak jak dziewczyny i chłopaki wcześniej wspomnieli TRZA SIĘ RUSZAĆ!!! :)
    Awatar użytkownika
    Marurka
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 175
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 18:18
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 0- 0-1984

    Re: Seksowna czy pulchna dziewczyna ?

    Postprzez Night_Wolf » 7 Maj 2010, o 14:32

    Jest jeszcze jedno grono kobiet z moich obserwacji,tzn kobiet które chcą jeść wszytko i bez ograniczen ale znają tego konsekwencje a więc z tego powodu chodzą na zajęcia fitness,czy na rowerki które ostatnio zyskują coraz większą popularność żeby zgubić kalorie z wcześniej zjedzonego ciastka czy żeby móc sobie na nie pużniej pozwolić.
    Awatar użytkownika
    Night_Wolf
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 17
    Rejestracja: 13 Kwiecień 2010, o 09:12
    Pochwały: 2
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 24 02 1985

    Re: Seksowna czy pulchna dziewczyna ?

    Postprzez Greegor90 » 10 Maj 2010, o 21:17

    Nie gruba,nie chuda lecz w sam raz;D jak wyżej zostało poruszone nie tylko figura,także inne cechy wpływają na szeroko rozumianą 'kobiecość' ;) Sylwetka,ubiór + inne cechy mają wpływ na poziom atrakcyjności,choć ja i tak w dużej mierze stawiałbym na to pierwsze,bo najbardziej rzuca się w oczy chociażby mijając kogoś na ulicy;p
    Greegor90
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 3 Maj 2010, o 12:36
    Miasto: Bytom
    Data urodzenia: 17 11 1990

    Re: Seksowna czy pulchna dziewczyna ?

    Postprzez arkadiusz » 14 Listopad 2010, o 16:38

    Ladne włosy to podstawa
    arkadiusz
    Starszy sierżant
     
    Posty: 302
    Rejestracja: 25 Styczeń 2010, o 10:19
    Pochwały: 1
    Miasto: lubelskie
    Data urodzenia: 20 04 1993

    Re: Seksowna czy pulchna dziewczyna ?

    Postprzez Perni » 14 Listopad 2010, o 16:54

    wiadomo że nikt nie jebnie smoka chyba że jest kamikadze :D
    siłka/masa/siła
    Awatar użytkownika
    Perni
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 881
    Rejestracja: 29 Maj 2010, o 20:57
    Miejscowość: na siłce :D
    Miasto: Polska :D
    Data urodzenia: 18 06 1993

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Uroda i Fitness

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron