Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • ból barku

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: ból barku

    Postprzez Maciej0701 » 23 Styczeń 2010, o 12:10

    takim ze na prostej gorzej boli bark zawsze a od skosu mniej ja rok robilem od skosu bo mnie tak bolały barki! i wiele ludzi tak robi
    Maciej0701
    Generał brygady
     
    Posty: 3931
    Rejestracja: 7 Styczeń 2010, o 17:00
    Pochwały: 12
    Miasto: TOLEDO
    Data urodzenia: 0- 0-1988

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: ból barku

    Postprzez Rambo » 24 Styczeń 2010, o 15:16

    no ja z barkami tez ciagle przeboje mam;)po 4razy juz kazdy rozwalony,ale tego juz sie nie da wyleczyc,inni znajomi tez byli u lekarzy itp tylko operacja i nie ma gwarancji,wiec dupa.raz na pol roku cos tam boli to miesiac przerwy masc na recepte,odpoczne i jade dalej.tylko irytuyjace to jest,teraz sobie flexa kupie ,bo trza chronic te stawy przy duzych ciezarach,byle do redukcji;Pwiec poelcam przerwe,leki przeciwzapalne i cos na stawy
    that don't kill me ,can only make me stronger
    Rambo
    Kapral
     
    Posty: 74
    Rejestracja: 24 Styczeń 2010, o 14:57
    Miasto: Wyrzysk
    Data urodzenia: 30 08 1985

    Re: ból barku

    Postprzez nani05 » 28 Styczeń 2010, o 17:40

    a czy zwykła witamina a+d3 jest dobra np . na ból kolana czy coś takiego? < typowy ból stawu , kości> - przecież też wspomaga synteze wapnia < który odpowiada za budowe kości itp> ???
    nani05
    Kapral
     
    Posty: 67
    Rejestracja: 9 Styczeń 2010, o 22:58
    Miejscowość: Płock
    Data urodzenia: 23 05 1994

    Re: ból barku

    Postprzez mateusz1859 » 9 Luty 2010, o 16:55

    Ja tez mam podobny problem od roku czasu musze sie bardzo dobrze rozgrzewać gdyż podasz bicia sie za bardzo spiełem się i przeskoczył mi bark i od tamtej pory mam duzy problem z tym barkiem . prubowalem wiele sposobów ale nic nie dały. za tydzień zaczynam chodzić na rechabilitacje mam nadzieje ze pomoze.
    mateusz1859
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 24 Styczeń 2010, o 18:11
    Miasto: Lębork
    Data urodzenia: 01 04 1993

    Re: ból barku

    Postprzez kusia199208 » 9 Luty 2010, o 22:52

    na ból barku ćwiczenia!! "czym się zatrułeś tym się lecz" odpuść sobie ćwiczenia na tydzień dwa dobrze Ci to zrobi i wykonuj unoszenia rak na boki w opadzie tułowia siadasz na ławce opierasz się klatka o kolana i małym ciężarem zrób 3 serie po 20powt później połóż się na boku i unos rękę do góry wzdłuż tułowia (do biodra i do kata prostego miedzy ręka a reszta ciała) wykonuj takie ćwiczenie codzienni ale bardzo małym ciężarem ok 3kg na rękę a zobaczysz efekty i staraj się spać na plecach
    taki problem miałem już 2 razy i to zawsze pomaga nie warto wydawać kasę na jakieś mascie
    jeśli pomogłem to kliknij pochwała :)
    No Pain No Gain
    Awatar użytkownika
    kusia199208
    Plutonowy
     
    Posty: 139
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:11
    Miejscowość: Rzeszów
    Pochwały: 10


    Re: ból barku

    Postprzez valdunn » 13 Grudzień 2021, o 12:01

    audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
    geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
    hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
    journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
    kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
    http://languagelaboratory.rulargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
    nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
    papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
    rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
    stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984

    Poprzednia

    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron