Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Ból w kolanie - pomocy!!!

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Ból w kolanie - pomocy!!!

    Postprzez Sten » 5 Wrzesień 2011, o 15:03

    Witam wszystkich. Od dwóch, trzech dni boli mnie prawe kolano. Z dnia na dzień ból coraz bardziej daje o sobie znać. Dodam jeszcze, że jakieś 2 tygodnie temu ból występował w lewym kolanie. Przestało po jakimś czasie. Teraz następne kolano. Nie wiem co z tym robić. Macie jakieś pomysły jak temu zaradzić??
    Sten
    Starszy sierżant
     
    Posty: 381
    Rejestracja: 24 Czerwiec 2010, o 14:20
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 02 01 1995

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Ból w kolanie - pomocy!!!

    Postprzez Oliver » 5 Wrzesień 2011, o 16:41

    mikrouszkodzenia jak u każdego myślę, zaradzić można dietą, dodać więcej produktów
    z żelatyną i powinno być git, możesz coś na stawy też kupić:)
    trzeba pamiętać, że stawy dostają po dupie przy treningu siłowym, Sten Ty już przestajesz operować śmiesznymi ciężarami,
    weź to też pod uwagę, że trzeba stawy wzmocnić żarciem:)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Ból w kolanie - pomocy!!!

    Postprzez Diablo 88 » 6 Wrzesień 2011, o 15:18

    Przy jakims z konkretnych cwiczen odczuwasz ten bol ? napisz bo to istotne...No i oczywiscie Oliver dobrze Ci radzi.

    Jakie cwiczenia wykonujesz obecnie na nogi ?
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Ból w kolanie - pomocy!!!

    Postprzez Sten » 6 Wrzesień 2011, o 21:08

    Te bóle zaczynam odczuwać dopiero po treningu lub na następny dzień. Na nogi wykonuję obecnie na zmianę, ponieważ robię dwa zestawy ćwiczeń naprzemiennie "a" i "b". w "a" mam przysiady tylne, natomiast w "b" przysiady przednie. Mniemam, że te bóle mogą być spowodowane po prostu nadmierną ilością robienia siadów. Oczywiście mogę się mylić, mam taka nadzieję. Oliver - co masz na myśli pod hasłem "produkty z żelatyną". Poza tym w czwartek jadę kupić flexit na stawy, to według rady Rafiego. Wczoraj robiłem trening, bolało mnie to kolano dosyć mocno już, Rafi doradził mi żeby na koniec przysiadów zrobić regresję taką ze 30 powtórzeń. Tak też uczyniłem , na 40kg zrobiłem 30 powtórzeń. Ból przestał być odczuwalny. Dzisiaj z rana już czułem się już o wiele lepiej, ból jest już prawie nieodczuwalny. Mam nadzieję, że jutro przestanę w ogóle cokolwiek czuć. Tak, czy inaczej nie zamierzam czekać aż to się powtórzy. W czwartek jadę kupić flexit i zacznę to brać przez jakiś czas. Jeszcze tylko chciałbym się dowiedzieć na temat tych produktów z żelatyną :).
    Sten
    Starszy sierżant
     
    Posty: 381
    Rejestracja: 24 Czerwiec 2010, o 14:20
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 02 01 1995

    Ból w kolanie - pomocy!!!

    Postprzez Oliver » 6 Wrzesień 2011, o 21:24

    wszelkie galaretki bogate w żelatynę, ja uwielbiam mięso + warzywa z galarecie, tradycyjnie:)
    wszelkie chrząstki z mięs są bogate w kolagen, warto je spożywać, stary wyga, który kiedyś udzielał się na tym forum
    wspominał o tym, że kupuje to w ogromnych ilościach i nigdy nie ma problemów ze stawami pomimo wieku:)
    dobrze Ci doradził, suplementować musisz się zacząć, prawidłowo:)
    co do regresji, świetnie to Rafał wymyślił, regresja ciężaru i podwyższenie powtórzeń powoduje, że
    stawy odczuwają ulgę i następuje nadbudowa, stawy się rozgrzewają mocno od ilości powtórzeń co sprzyja
    ich odbudowie po ciężkim treningu siłowym:)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Ból w kolanie - pomocy!!!

    Postprzez Diablo 88 » 7 Wrzesień 2011, o 08:17

    Dobrze koledzy radza.Flexita mozesz kupic + tak jak Ci Oliver radzi bo sam flexit sprawy nie zalatwi.Postaw na te dwie wazne rzeczy i radze Ci przed tymi siadami robic pozadne rozgrzewki stawow kolanowych...skup sie na tym jeszcze bardziej niz do tej pory.
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988


    Re: Ból w kolanie - pomocy!!!

    Postprzez valdunn » 13 Grudzień 2021, o 12:10

    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    languagelaboratoryсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron