Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Bol w rece

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Bol w rece

    Postprzez scott1985 » 25 Luty 2013, o 21:45

    Witam
    Jakies 5 miesiecy temu w prawej rece zaczelo mnie strasznie bolec , moze opisze dokladnie jak to wygladalo :
    -kiedys juz takie cos przytrafilo mi sie 2 razy 1 raz po ostrych treninga po dosc dluzszej przerwie , podczas treningu juz czulem jak by miesien lapa skurcz takie dziwne uczucie , no i co do czego przyszlo kontuzja bo bolalo bol objawial sie w nastepujacy sposob kucie w okolicy bicepsu a przedramienia przeszlo dopiero po 3 miesiacach mimo ze stosowalem rozne masci i przestalem ternowac , drugim razme jak zaczlem odczuwac to dzine uczucie podczas trenigu na biceps postanowilem zfologwac i po paru lzejszy treningach bylo ok
    natomiast tym razem chcilo mnie konkretnie lekki bol odczuwam pomimo ze minelo juz 5 miesiecy lekarze na to ze to przeslinienie ( dodam ze nie trenuje rowniez od 5 misiecy) , a mi samemu niechce sie wierzyc aby tak dlugo leczylo sie przesilenie

    panowie co robic bo brakuje mi treningow , co to moze byc ?? , jak to wyleczyc , kiedys bicepsy byla to moja krolewska bron kazdy na silowni przy mnie siadal a teraz takie kontuzje

    licze na pomoc w zaszej strony , bo nie stety ze strony moich lekarzy tylko opinie ze to przesilenie

    pozdrawiam
    scott1985
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 25 Luty 2013, o 21:36

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Bol w rece

    Postprzez playandwin24 » 26 Luty 2013, o 16:53

    kiedys bicepsy byla to moja krolewska bron kazdy na silowni przy mnie siadal a teraz takie kontuzje



    Zajechałeś łapy... Trza przeszczepić z świniaka... :D
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Bol w rece

    Postprzez Osaico_pl » 9 Lipiec 2013, o 18:27

    A tak generalnie to byłeś z tym u lekarza? Bo dla mnie wygląda to na lekkie nadciągnięcie mięśnia czy też zerwanie włókien. Z perspektywy forum ciężko powiedzieć ,najlepiej jeśli zbada Cię lekarz sportowy.
    Osaico_pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 22 Maj 2013, o 14:06
    Pochwały: 1
    Miasto: Warszawa

    Re: Bol w rece

    Postprzez dawwnieej » 2 Październik 2013, o 17:06

    Osaico_pl napisał:A tak generalnie to byłeś z tym u lekarza? Bo dla mnie wygląda to na lekkie nadciągnięcie mięśnia czy też zerwanie włókien. Z perspektywy forum ciężko powiedzieć ,najlepiej jeśli zbada Cię lekarz sportowy.


    zgadzam się w 100% :)
    dawwnieej
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 1 Październik 2013, o 19:23

    Bol w rece

    Postprzez WagaSTOP_pl » 15 Październik 2013, o 13:44

    Racja,mamy październik wiec minęło już trochę czasu. Daj koniecznie znać jeżeli byłeś na badaniach oraz co powiedział lekarz.
    WagaSTOP_pl
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 12 Kwiecień 2013, o 12:45

    Bol w rece

    Postprzez moneymakerss@o2.pl » 16 Listopad 2013, o 22:11

    też mnie to interesuje
    moneymakerss@o2.pl
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 16 Listopad 2013, o 22:10
    Miasto: Krakow
    Data urodzenia: 03 03 1916

    Bol w rece

    Postprzez jucczza » 18 Listopad 2013, o 00:57

    Będziesz dobrze, dasz rade !
    jucczza
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 16 Listopad 2013, o 17:45

    Bol w rece

    Postprzez iglo1000 » 18 Listopad 2013, o 16:15

    Radzę Ci iść jak najszybciej do lekarza sportowego, polecam klinikę novą w Krakowie, możę ci się to przemienić w jakiś stan zapalny a z tym już nie tak łatwo jest
    iglo1000
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 18 Listopad 2013, o 16:12

    Bol w rece

    Postprzez malyfranek » 20 Listopad 2013, o 19:07

    Możliwe że ćwiczyłeś źle technicznie i teraz tego takie skutki, sporo osób na siłowni tak ma, polecam jednak ćwiczyć z taśmami, obciążeniem ale technicznie jak najlepiej. Obciążenie malutkie takie przy którym nie czujesz bólu, miałem to samo z łokciem od kiedy zacząłem spokojniej podchodzić do sprawy wszystko odpuściło:) aaaaaa i po każdym treningu rozciąganie to podstawa
    malyfranek
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 15
    Rejestracja: 13 Listopad 2013, o 11:59
    Miasto: Kraków
    Data urodzenia: 08 01 1987

    Bol w rece

    Postprzez fali » 28 Listopad 2013, o 22:56

    zerwałeś coś na 100 #
    fali
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 28 Listopad 2013, o 22:51

    Następna

    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron