Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Cześć

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Cześć

    Postprzez Jerd » 21 Wrzesień 2010, o 11:46

    witam was mam pytanie od ponad pół miesiąca biore xplode ostatnio wziolem 1.5 dawki bo ktos mi mowil ze trzeba stale zwiększać poziom arganiny wtedy po treningu zaczeło bolec mnie serce przy kazdym oddechu a ręce trzęsły mi sie tak ze nie mogłem szafki otworzyć domyslam sie ze jest to spowodowane tym zwiększeniem dawki ale nie rozumiem tego dlaczego mialem podobną syt 2 dni pozniej mimo juz normalnej dawki (2 dni pozniej bo stwierdzilem ze po takim czyms musze dac sobie siana troszke) robilem plecy co prawda nie trzęsły mi się rece ale jak robilem szrugsy z kazdym powturzeniem czułem ukucie przerwalem kuracje do tego jeszcze bralem animal pumpa i cwicze teraz na sucho ale zastanawiam sie czy jak bym teraz spróbowal dokończyc kuracje znowu bym mial to samo co myslicie ?z góry dzieki
    Kurczak, ryż, kreatyna, zrobią z ciebie Sku******a ; DD
    Jerd
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 21 Wrzesień 2010, o 11:33
    Miasto: Dąbrowa Górnicza
    Data urodzenia: 14 12 1992

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Cześć

    Postprzez Lord » 21 Wrzesień 2010, o 13:32

    za duże dawki
    zrób większą przerwę
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Cześć

    Postprzez Oliver » 21 Wrzesień 2010, o 13:54

    ciśnienie Ci skoczyło, ten ktoś Ci bzdury opowiada...
    to się nie sprawdza w każdych suplementach, tak można robić kreatyną a nie boosterem...
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Cześć

    Postprzez Jerd » 21 Wrzesień 2010, o 19:53

    dobra dzięki po cwicze jeszcze z tydzien na sucho i spróbuje to wykończyc zmniejszając troche dawki :)
    Kurczak, ryż, kreatyna, zrobią z ciebie Sku******a ; DD
    Jerd
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 21 Wrzesień 2010, o 11:33
    Miasto: Dąbrowa Górnicza
    Data urodzenia: 14 12 1992

    Re: Cześć

    Postprzez devil'sGift » 23 Wrzesień 2010, o 10:15

    co za dużo to nie zdrowo;d
    Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda :] get big or die...
    Image I ♥ My MX 3
    Awatar użytkownika
    devil'sGift
    Porucznik
     
    Posty: 1856
    Rejestracja: 11 Styczeń 2010, o 21:08
    Pochwały: 48
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 15 03 1987

    Re: Cześć

    Postprzez Jerd » 17 Październik 2010, o 21:15

    dluzsza przerwa i trzymanie sie dawki zalecanej pomogło dzięki , sorki mam pytanie jeszcze ostatnio zauważyłem cos dziwnego siedząc przy komputerze zauważyłem ze palce u rąk same mi sie zginają nie wszystkie 2 ostatnie potrafie to opanowac ale gdy poprostu moja ręka lezy i nic nie robie same mi sie ruszają uczucie jest podobne do tego jak czasem chyba kazdy doswiadczył samą skaczącą lekko powieke czy powodem jest brak magnezu ? z góry dz za odpowiedz
    Kurczak, ryż, kreatyna, zrobią z ciebie Sku******a ; DD
    Jerd
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 21 Wrzesień 2010, o 11:33
    Miasto: Dąbrowa Górnicza
    Data urodzenia: 14 12 1992

    Re: Cześć

    Postprzez Oliver » 18 Październik 2010, o 09:41

    przeważnie to brak magnezu, dodaj do suplementacji, nie zaszkodzi:)
    jak nie przejdzie to do lekarza bo jest więcej powodów:)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42


    Re: Cześć

    Postprzez valdunn » 13 Grudzień 2021, o 15:52

    audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
    geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
    hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
    journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
    kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
    сайтlargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
    nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
    papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
    rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
    stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron